Ne kadar sürede hamile kaldınız ? Herkes yazabilir mi?

ilk bebeğim evlendikten 3 ay sonra ikincisi niyetine girdikten 1 ay sonra teşrif etti ne güzel etti Allah cümlemizin evlatlarını korusun.

bende kızıma düşünmeye başladığımız 2.ayda hamile kaldım.şimdi ikinciyi istiyorum ama 15 aydır olmuyor hsg de çekildim Dr.lar bir şey yok diyor ama olmuyor klomeninde yararı olmadı preseed inde ....bende bıraktım bu süreçte kilo aldım önce onları vermem lazım...

canım ben dukan diyeti yaparken, sağlıklı beslendiğimden sanırım protein ağırlıklı hamile kaldım. tavsiye ederim.

Folbıol doye bı ılac var rahim beslıyor cok yardımcı oluyo

öncelikle folbiolu hamile kalmadan 3 ay önce başlamanızı öneririm. doktorumun bana verdiği buydu. hamile kaldıktan sonra da 3 ay kullanıyorsunuz.

süper :nazar: benim de 3 ay oldu evleneli,geç kalmışım,yeni başladık :KK1::KK1:

canım aslında daha erken ama madem istiyorsunuz inşallah tez vakitte olur ne diyim.
benim kafamda hep evlendikten sonra 2 yıl geçsin olayı vardı.
adetim hep düzensizdi, evliliğin ilk aylarında hap kullandım korunmak için, sonra eşim korundu, bazen e.gün hapı almak mecburuyetinde kaldım.
ama ne zaman ki bir deneyelim, adetim düzensiz olduğu için ya olmaz da aylar yıllarca uğraşırsak dediğimiz günlerde adetimin bitişindeki haftalarda 2-3 kez denedik ve onlardan birinde hamile kalmışım :)
yani ilk denememizde hamile kaldım.
şu an 23 haftalık hamileyim ve 2 yıllık da evliyim.:KK49::nazar:

ayrıca hamileliğim zor geçtiği için, eşimle iyi ki o 2 yılı çocuk düşünmeden geçirmişiz yoksa dokunamıyorsun bile eşine... o ilk zamanlar biraz kötü olur ama herkesin kendi kararı tabi.
rabbim dileyen herkese nasip etsin inş.:emir_bebek:

canım ben dukan diyeti yaparken, sağlıklı beslendiğimden sanırım protein ağırlıklı hamile kaldım. tavsiye ederim.

öncelikle folbiolu hamile kalmadan 3 ay önce başlamanızı öneririm. doktorumun bana verdiği buydu. hamile kaldıktan sonra da 3 ay kullanıyorsunuz.

canım aslında daha erken ama madem istiyorsunuz inşallah tez vakitte olur ne diyim.
benim kafamda hep evlendikten sonra 2 yıl geçsin olayı vardı.
adetim hep düzensizdi, evliliğin ilk aylarında hap kullandım korunmak için, sonra eşim korundu, bazen e.gün hapı almak mecburuyetinde kaldım.
ama ne zaman ki bir deneyelim, adetim düzensiz olduğu için ya olmaz da aylar yıllarca uğraşırsak dediğimiz günlerde adetimin bitişindeki haftalarda 2-3 kez denedik ve onlardan birinde hamile kalmışım :)
yani ilk denememizde hamile kaldım.
şu an 23 haftalık hamileyim ve 2 yıllık da evliyim.:KK49::nazar:

ayrıca hamileliğim zor geçtiği için, eşimle iyi ki o 2 yılı çocuk düşünmeden geçirmişiz yoksa dokunamıyorsun bile eşine... o ilk zamanlar biraz kötü olur ama herkesin kendi kararı tabi.
rabbim dileyen herkese nasip etsin inş.:emir_bebek:

Aslında bizde en az 1 yıl geçsin dedik evlenirken ama benim yaşım yüzünden öne aldık,riske girmeyelim,keyfimiz için ona bişey olursa ikimizde deli oluruz dedik.(risk yokken de kötü bişey olabilir,çok zor ama keyfimiz yüzünden olursa daha zor)
32 yaşı geçince yumurta kalitesi düşüyor,düşük riski artıyor vs durumları yüzünden,bir de 2.çocuğu da istiyoruz,e onu 40 yaşında mı yapıcaz derken öne aldık.Yoksa ohoo planlara kalsa ilk yıl heryer rahat rahat gezilicek vs.:KK1:
Etrafımızda,ailelerimizde de yenidoğanlar oldu peşpeşe,düşündük taşındık istediğimizi anladık :KK17:
Ha bu arada korkmuyo muyuz,evet.Yani insan endişeleniyo,iyi anne baba olur muyuz,e ödün vericeksin vs.,kolay değil.Ama korkunun da ecele faydası yok,gecikmek daha kötü,daha riskli...Akışına bıraktık...Hayırlısı hepimize :KK16:

Aslında bizde en az 1 yıl geçsin dedik evlenirken ama benim yaşım yüzünden öne aldık,riske girmeyelim,keyfimiz için ona bişey olursa ikimizde deli oluruz dedik.(risk yokken de kötü bişey olabilir,çok zor ama keyfimiz yüzünden olursa daha zor)
32 yaşı geçince yumurta kalitesi düşüyor,düşük riski artıyor vs durumları yüzünden,bir de 2.çocuğu da istiyoruz,e onu 40 yaşında mı yapıcaz derken öne aldık.Yoksa ohoo planlara kalsa ilk yıl heryer rahat rahat gezilicek vs.:KK1:
Etrafımızda,ailelerimizde de yenidoğanlar oldu peşpeşe,düşündük taşındık istediğimizi anladık :KK17:
Ha bu arada korkmuyo muyuz,evet.Yani insan endişeleniyo,iyi anne baba olur muyuz,e ödün vericeksin vs.,kolay değil.Ama korkunun da ecele faydası yok,gecikmek daha kötü,daha riskli...Akışına bıraktık...Hayırlısı hepimize :KK16:

haklısın canım yaş da önemli. ben 28 yaşında hamile kaldım, inş. 29da anne olacağım ama 2.yi düşününce çok geç oluyor gerçekten. hayırlısı canım

3 kere hamilelik geçirdim 2sidüşükle sonuçlandı.
birtane 11 aylık oğlum var çok şükür.
ilk hamileliğimde ilk denememizde kalmıştım.
ikincsinde 4-5 ayda.
üçüncüsünde de 6 ayda kaldım.

kızlar ben eşime ben hamile kalıcam dediğim ay kalıyorum :KK1: :KK1: tabiki yumurtlama gününü hesaplayıpta

ilkinde daha 1.ayda hamile kaldım boş gebelikti.ikincisinde 4.ayda hamile kaldım 5haftalık düşükle sonuçlandı.bu üçünçü hamileliğim 4.ayda hamile kaldım şu an 35.haftalık hamileyim oğlum olacak kısmetse

Sayfalarin hepsini okudum.cogunluk ilk 3 ayda hamile kalmis..Rabbim evlatlarinizi size bagislasin uzun omurler versin..dogum yapacaklarada kolayliklar dilerim bir avazda kurtulursunuz insallah..biz 2 yildir deniyoruz ama her ay hayal kirikligi yasiyoruz :KK43: cok sanslisiniz kizlar kiymetini bilin..konu sahibi arkadasim siz ve diger isteyen herkes bizim kadar beklemezsiniz hemen kavusursunuz bebeginize insallah..

Sayfalarin hepsini okudum.cogunluk ilk 3 ayda hamile kalmis..Rabbim evlatlarinizi size bagislasin uzun omurler versin..dogum yapacaklarada kolayliklar dilerim bir avazda kurtulursunuz insallah..biz 2 yildir deniyoruz ama her ay hayal kirikligi yasiyoruz :KK43: cok sanslisiniz kizlar kiymetini bilin..konu sahibi arkadasim siz ve diger isteyen herkes bizim kadar beklemezsiniz hemen kavusursunuz bebeginize insallah..

Çok üzüldüm,inşallah artık kalırsınız,şifa meleği yanınızda olsun :KK16::KK16:

Selam annisler ben ewlendgm zaman ilk bes ay hic dusunmedim bebis falan esimde 1 yil gecsn ole yprz demisti sonra arkadaslrnin bebisleri olcgni duyunca bi gece niyeti bozdu ve sonrada olan oldu :-) denedigmiz ilk gece tuttu bebisimiz cokta saglikli bi gebelik geciriyorum kismetse 9 gun sonra kizimi prensesimi kucagima alicam :-) hastalanmistim hastaligim 5 gun surdu hastaligim bittikten 2 gun sonra bebisimi denedik ve tuttu :-) allah herkese benim kadar koay hamile kalmayi nasip etsin :-)

ben aslında bir yıl istemiyordum. eşimde sen bilirsin demişti ama evlendikten bir ay sonra başladı bebeğimiz olsun demeye
7 ay tutabildim :KK1: 9. ayımızda hamile kaldım

Bende ilk oglumu 2.ayimda hamile kaldim simdi ikinciye hamileyim bundada 2. ayinda kaldim

X