Ne olur akıl verin

hera26

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2016
2.129
1.247
33
Biraz uzun ama her birinizin fikri benim icin cok onemli umarim okursunuz

2 yillik uzak iliskimiz vardi bu surede cok yiprandik.o issiz kaldi bir donem sonra kpssye hazirlandi sonra tekrar is buldu bu surede cok yiprandik.bazen ben geldiginde asik degilim gibi hissediyorum derdim susardi.aslinda daha cok yanima gelsin diye yapiyordum.en ufak olayda bitti diyordum 3 gun konusmuyorduk derken 1 haftalar oldu ama donen ben oldum dayanamayip.geldiginde elestiriyordum kilosunu giyimini vs.. sonra kpssden 90 aldi kurum sinavlarini beklerken darbe oldu bu sirada cok iyi bir ise girdi ama kavgalar devam etti..aileler gorusecekti ki burda da karisiklik yasandi bende neden senin fikrin yok hep ben dusunuyorum olmasin dedim tam 2 hafta konusmadi benimle..ve kimseyle telefonlari kapatti ailesine bile..

Duzeltmek icin cabaladim.olmayacak dedi sen ne zaman isine gelmeyen bir sey olsa boyle yapacaksin hep ben emek verdim diyeceksin dedi.evlenme teklifi etmisti yuzugu arkadssina veririm dedim orda da tik olmadi.ver dedi rest cekti.inanin cigerim sokuldu.uyuyamadm yiyemedim icemedim.her sey yoluna girdi beni hayatindan cikartti diye dusundum..bu kadr kolay birakmasina anlam veremedim..

Alttan alarak konusmayi denedim sakince telefonda sana haksizlik etmis olurum devam edersek asiktim ben sana artik degilim dedi tamam herkes asik evlenmiyo belki ama evlensek ayriliriz dedi son bir sans dedim ya aldatirsam seni dedi? tamam bitmis her sey gidiyorm diye agladim o zamnda yanindayim demeye basladi.biraz sakinlestik duzeltiriz her seyi dedi.seni bu yuzden seviyorum icin disin bir sinsi degilsn dedi bunca zaman biriktrmis icindekileri sonra bana bir foto atti bakislari gormeniz lazim..asik degilm desede sanki mutluluk halinden anlasiliyo..uzerine annene babana soyledin mi dedim ayrildgmizi soylemedm ablamada soyleme dedim dedi..beni baskasiyla gorsen ne hissedersin dedigimde mutlu ol yeter bana diyen adam saatler sonra spora gidicem lafini duyunca erkek var mi falan oldu? asik olmayan insan yaparmi ? ya da hangisine inanicam

Simdi toparlamaya calisiyoruz ben artik daha anlayisli olucam kotu seyler soylemicem sevgimi anladim ama asik degilim ve ya aldatrsm lafi gecelerdir uyutmuyor.daha once ben de demistim beni mi denedi yoksa gercekten mi boyle ..aldatirsan diyorum oyle bir sey yapmicagmi biliyosun diyo..nolur akil verin.pazar gelicem su isi halledelim bir tarih belirleyelim artik dedi ben de evet ne ileri ne geri gidelim dedim..

herkes bir seyler yasiyor ben emek verdim diyerek aslinda hep oni yok saydim bu kez huzursuzlk cikartan degil huzur veren insn olmak istiyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Karşılıklı aşık değilim demişsiniz. Ben olsam çabayı keserdim bide önce sen söylemişsin. Denemenin de bi dozu var. kendinden soğutmuşsun

• Beğen
Reactions: anu
Ne saçma ilişkiler ya..Yok sporda erkek var mi demiş bilmem ne...Bu mudur yani sizin için kıstas ?
Ya onca sey yaziyorum buna mi takildiniz asik olmayan biri kiskanirmi diye soyledim yoksa zaten iliski de oyle kiskanclik yok aman aman giyimime kusamima karismaz o an onu soyledi diye yazdim

Kusura bakmayın ama ikinizde çocuk gibisiniz
Özellikle sen. Taktiklerini falan hiç anlayamadım

• Beğen
İyi de senin ne istediğin belli değil ki. Hem çocuğun ağzına edip hemde kapından ayrılmasın istiyosun sanırım.

2 yillik uzak iliskimiz vardi bu surede cok yiprandik.o issiz kaldi bir donem sonra kpssye hazirlandi sonra tekrar is buldu bu surede cok yiprandik.bazen ben geldiginde asik degilim gibi hissediyorum derdim susardi.aslinda daha cok yanima gelsin diye yapiyordum.en ufak olayda bitti diyordum 3 gun konusmuyorduk derken 1 haftalar oldu ama donen ben oldum dayanamayip.geldiginde elestiriyordum kilosunu giyimini vs.. sonra kpssden 90 aldi kurum sinavlarini beklerken darbe oldu bu sirada cok iyi bir ise girdi ama kavgalar devam etti..aileler gorusecekti ki burda da karisiklik yasandi bende neden senin fikrin yok hep ben dusunuyorum olmasin dedim tam 2 hafta konusmadi benimle..ve kimseyle telefonlari kapatti ailesine bile..

Duzeltmek icin cabaladim.olmayacak dedi sen ne zaman isine gelmeyen bir sey olsa boyle yapacaksin hep ben emek verdim diyeceksin dedi.evlenme teklifi etmisti yuzugu arkadssina veririm dedim orda da tik olmadi.ver dedi rest cekti.inanin cigerim sokuldu.uyuyamadm yiyemedim icemedim.her sey yoluna girdi beni hayatindan cikartti diye dusundum..bu kadr kolay birakmasina anlam veremedim..

Alttan alarak konusmayi denedim sakince telefonda sana haksizlik etmis olurum devam edersek asiktim ben sana artik degilim dedi tamam herkes asik evlenmiyo belki ama evlensek ayriliriz dedi son bir sans dedim ya aldatirsam seni dedi? tamam bitmis her sey gidiyorm diye agladim o zamnda yanindayim demeye basladi.biraz sakinlestik duzeltiriz her seyi dedi.seni bu yuzden seviyorum icin disin bir sinsi degilsn dedi bunca zaman biriktrmis icindekileri sonra bana bir foto atti bakislari gormeniz lazim..asik degilm desede sanki mutluluk halinden anlasiliyo..uzerine annene babana soyledin mi dedim ayrildgmizi soylemedm ablamada soyleme dedim dedi..beni baskasiyla gorsen ne hissedersin dedigimde mutlu ol yeter bana diyen adam saatler sonra spora gidicem lafini duyunca erkek var mi falan oldu? asik olmayan insan yaparmi ? ya da hangisine inanicam

Simdi toparlamaya calisiyoruz ben artik daha anlayisli olucam kotu seyler soylemicem sevgimi anladim ama asik degilim ve ya aldatrsm lafi gecelerdir uyutmuyor.daha once ben de demistim beni mi denedi yoksa gercekten mi boyle ..aldatirsan diyorum oyle bir sey yapmicagmi biliyosun diyo..nolur akil verin.pazar gelicem su isi halledelim bir tarih belirleyelim artik dedi ben de evet ne ileri ne geri gidelim dedim..

herkes bir seyler yasiyor ben emek verdim diyerek aslinda hep oni yok saydim bu kez huzursuzlk cikartan degil huzur veren insn olmak istiyorum
siz birbirinizi sevmiyorsunuz bence.

Zamanınıza yazık gerçekten yeterince çaba verilmil olmamış niye olması için zorluyorsunuz

Ya onca sey yaziyorum buna mi takildiniz asik olmayan biri kiskanirmi diye soyledim yoksa zaten iliski de oyle kiskanclik yok aman aman giyimime kusamima karismaz o an onu soyledi diye yazdim
Sizi kıskanmasi aşık olduğu anlamına gelmiyor önce bi bunu kabul edin. Siz sadece boşta kalmamak için bu çocuğa yanasiyorsunuz. Ben anlattiklarinizdan bunu anladım. Aksi halde ne siz ayrılık lafını bu kadar sık kullanirdiniz nede arkadaşınız 2 hafta o telefonu kapatırdı. Gerçek ilişki kesinlikle bu degil. Boşuna vakit harcamayın.

• Beğen
Kusura bakmayın ama ikinizde çocuk gibisiniz
Özellikle sen. Taktiklerini falan hiç anlayamadım
Ben cok fevriiyim psikolojim norml degil bir dunya yasanmisligim var arkasina signmiyorm ama her seyi dipte yasiyorum aciyida sevincide bazen cok uzuluyordum mesela hafta sonu oluyor neden yanimda degilsn diyordum tartisma basliyordu sanki ben istemiyorum sartlar diyordu bu gibi ufak seyler cıg oldu

İyi de senin ne istediğin belli değil ki. Hem çocuğun ağzına edip hemde kapından ayrılmasın istiyosun sanırım.
Acikcasi cok gitmek istedim ama nefes alamadm ayri da..hep giderim gibi geliyordu ama tum kapilari ilk kez o kapatti banada senin hircinlasmalarim bosuna degildi ki benden kaynakli dedi..sogumus belkide sogutmusum belki degil agir konustim hep

ben geldiginde asik degilim gibi hissediyorum derdim susardi.aslinda daha cok yanima gelsin diye yapiyordum.

Hayatımda duyduğum en mantıksız taktik.

en ufak olayda bitti diyordum 3 gun konusmuyorduk derken 1 haftalar oldu ama donen ben oldum dayanamayip.geldiginde elestiriyordum kilosunu giyimini vs..

Dış görünüşünü eleştirdiğiniz adamı mı seviyordunuz?

aileler gorusecekti ki burda da karisiklik yasandi bende neden senin fikrin yok hep ben dusunuyorum olmasin dedim tam 2 hafta konusmadi benimle..

bu kadr kolay birakmasina anlam veremedim..
Kolay derken? Yukarda yaşattıklarınızı bir daha okuyun derim.

O da saçmalamış. Aldatma falan gereksiz. Ama bu noktaya getiren sizsiniz. O sizin dediklerinizi yiyip yutmuşsa siz de bunu yersiniz bence.

Sizi kıskanmasi aşık olduğu anlamına gelmiyor önce bi bunu kabul edin. Siz sadece boşta kalmamak için bu çocuğa yanasiyorsunuz. Ben anlattiklarinizdan bunu anladım. Aksi halde ne siz ayrılık lafını bu kadar sık kullanirdiniz nede arkadaşınız 2 hafta o telefonu kapatırdı. Gerçek ilişki kesinlikle bu degil. Boşuna vakit harcamayın.
2 yil bazen ayda bir gorustuk zor sartlardan gectik surekli bir seyleri erteledik bunun yaninda kendinden caldi zamanindan caldi kardesine yardim etti maddi olarak sıkntò yasadi ben burda beklerken ozlemekten bittim..sevmiyorsunuz demek cok kolay zaten bana dedgi tek sey yoruldum kolay degildi her konustgmzda bunu duydum..duydukca ofkelendim de ..bazi insnlar daha kolay yollardan geciyo ama biz hep sanci cektik ona ragmen 2 yil devam ettik

Aşkla alışkanlık iç içe girmiş durumda bence. Ben 8 yıl uzak ilişkinin ardından evlendim. Hem de aynı çalkantılarla. Ve esşim gemi kaptaı olduğu için hala da uzak bir evlilik sürüyoruz çoğu zaman. Uzak ilişki insanı yıpratır. Bence durum tamamen bu yıpranma. Bırak Pazar günü olsun, plan yapmadan çık karşısına. Dinle,ölç tart sonra tarih de belirlenir olan olur. Ama aklındaki soru işaretlerini çözmeden adım atma derim.

Insanlar bazen birbirinin degerini kaybedince anliyo..belki o da aylar sonra anlayacakti ama ben duramadim durmak istemedim de ayri bilmiyorum..
sen seviyormusun bu adamı?
bi de böyle sorayım:))
sevmiyorsanız birbirinizi evlenmiş olmak için evlenmeye kalkmayın.
yürümez.

Yanlış anlamayın ama okurken ben yoruldum sizi düşünemiyorum...
İlişkiler oyunlar üzerine kurulmamalı. "Denemek için yaptım, ne diyecek diye yaptım" gibi şeyler sizi kurtarmaz aksine çıkmaza sürükler. Karşı tarftan ziyade sizin bu tavırlarınızı bırakmanız gerek. Evlilik çocuk oyuncağı değil ki "yüzüğünü arkadaşına verdim" ne kadar basit bir şekilde yapılmış. Çok büyük bir yanlışlık, hakaret olmadığı sürece yaptığınız şey çok büyük yanlış. O yüzük sizin için ne ifade ediyor bir düşünün...
karşı taraftaki sizin kafanızı okuyamaz bu ilişkiden ne bekliyorsanız açık açık konuşun ve halletmeye çalışın. Bu "varsayım" (seni aldatsam napardın?) gibi saçma şeyleride bir kenara bırakın. Eğer bu şekil de de olmazsa siz birbirinize göre değilsiniz demektir.

• Beğen
X