Ne olur akıl verin

Aile içinde yaşadığınız şeyler zor olabilir haklısınız... ama karşınızda ki bambaşka biri. Bir elin her parmağı aynı değil ki. Eğer karşındaki güveninizi kıracak birşey yapmadıysa ona güvenin. Dediğim gibi aklınızdaki acabaları bir kenara bırakın bir de öyle deneyin inanın herşey daha güzel olacak. Kötü düşünmek ve acabalar her zaman daha da kötülüğe batırır sizi. Herşey gönlünüzce olsun...
Ya aldatirsam dedikten sonra her gece nasil tekrar guvenecegimi dusunuyorum belki yaapmadi ama onu dusunup soylemesi bile guvenimi kiriyor.sagolun daha ilimli olmayi dusunmeyi deneyecegim

Gel sarilalim :) beni cok iyi anliyorsundur ozledgnde o hircinlasmayi vs..e o da yogun calisiyo eve geliyorm hicbr sey yapmak istemiyorum diyo kavga ederiz korkusyla kapadm telefonlari 1 hafta diyo yoruldum diyo yani anlamaya calisiyorum artik tek ofkem ona bu kdr uzamasi oldu.hicbr zaman net olamadi .yuzuk takti 1 yil gecti uzerinden..ayri kaldikca basina kaktim..vs.. iste
Evet aynen dediğin gibi olur. Hatta bi defa şehir dışı yolculuk yapmamız gerekiyordu. Otobüste 2 yer var ve ayrı ayrı koltuklar. O da zamanında varalım diye aldı biletleri. Neden bir sonraki otobüsü bekleyelim demedi benle yolculuk yapmak istemiyor diye aylarca içimi yedim :KK70: Kötü haber bu durum azalmayacak hatta artabilir bile. Her şey planlanan gibi gitmez. Biz hep dedik 5 sene sonunda evleniyoruz. Nişan düğün arası en fazla 6 ay olur. 2 sene nişanlı kaldık 8 sene sonunda evlenebildik. Ama tadını çıkarmaya bak yine de. Evlilik çok daha güzel ama o günlerdeki ilk buluşma heyecanlarını özleyeceksin. Ona ne kadar bugün kızıyor olsan bile.

Şu an çok çalkalantılı bir dönemdesiniz ne yorum yapsam ters düşer..

Yüreğinden geldiği gibi davran zaten kısa sürede tekrar bir karara varırsınız olumlu ya da olumsuz.

Bitmemesi için çabalamakla iyi yapmışsın birbirinizi kırmış olsanız da geri dönüşü olmayacak şeyler değil.

Bence psikolojik destek alip degisken ruh durumunuzu duzeltmelisiniz, bu iliski icin degil hayatinizin her doneminde saglikli iliskiler yasayabilmek icin

Evet aynen dediğin gibi olur. Hatta bi defa şehir dışı yolculuk yapmamız gerekiyordu. Otobüste 2 yer var ve ayrı ayrı koltuklar. O da zamanında varalım diye aldı biletleri. Neden bir sonraki otobüsü bekleyelim demedi benle yolculuk yapmak istemiyor diye aylarca içimi yedim :KK70: Kötü haber bu durum azalmayacak hatta artabilir bile. Her şey planlanan gibi gitmez. Biz hep dedik 5 sene sonunda evleniyoruz. Nişan düğün arası en fazla 6 ay olur. 2 sene nişanlı kaldık 8 sene sonunda evlenebildik. Ama tadını çıkarmaya bak yine de. Evlilik çok daha güzel ama o günlerdeki ilk buluşma heyecanlarını özleyeceksin. Ona ne kadar bugün kızıyor olsan bile.
Zorluklari cok fazla ama bu tarz bir laf duymamissinizdir herhalde ne bileyim gecelerdir uyuyamiyorum ya aldatirsam,asik degilim tamam seviyorum ama...yine uzun ilskisi olan bir arkadssmla konusuyorduk aslinda bizim kafamzdan gecen seyi sesli dusunmus diyo hepimix bazen diyoruz diyo belki de zamaninda ben dedgm icin intikamdi bilmiyorum..her seyi unuttuk artik kendimize yonelcez sadece ikimize diyo ama keske o sozleri duymasaydim :KK43:

Şu an çok çalkalantılı bir dönemdesiniz ne yorum yapsam ters düşer..

Yüreğinden geldiği gibi davran zaten kısa sürede tekrar bir karara varırsınız olumlu ya da olumsuz.

Bitmemesi için çabalamakla iyi yapmışsın birbirinizi kırmış olsanız da geri dönüşü olmayacak şeyler değil.
Neleri var dun konusuyorm arkdsmla 3 yillik onlarda ama saygi gitmis tekme tokat dovuyorm bazen diyo kufur ediyorum diyo yani bizim aramizda boyle seyler yok olsa kaldiramayiz zaten ama ya aldatirsam hep icimde suphe barindiracak nasil devam edicem :KK43:

Bence psikolojik destek alip degisken ruh durumunuzu duzeltmelisiniz, bu iliski icin degil hayatinizin her doneminde saglikli iliskiler yasayabilmek icin
Evet cok kararsizim hadi o neyse birden bir daralma geliyor icime toplayamiyorum kendimi onu da bunalttim o yuzden iki gundur pozitif davrnmaya calisiyorm ama mesela hala gecmisi aciyorm konusurken iste sen beni sevmedn falan hani acmicktik deyince aklima geliyo..evde babamda soyler hava gibisin bir acip bir kapaniyosun diye belki de genetik bilmiyorum abimde boyleydi 10 yil once intihar etti ..belki gercekten sorunlarim var ama erteliyorum

Şimdi olmasa ilerde ayrılık olur.Aldatmadan bahsediyorsa işler değilmiş demektir.Fazla naz aşık usandırırmış.Demek ki biri var ki aldatsam da diyor.Nasılsa sevmiyor diyor.Bunların acısını çıkartacak gibi görünüyor malesef.Yokuna bakman en iyisi.

Zorluklari cok fazla ama bu tarz bir laf duymamissinizdir herhalde ne bileyim gecelerdir uyuyamiyorum ya aldatirsam,asik degilim tamam seviyorum ama...yine uzun ilskisi olan bir arkadssmla konusuyorduk aslinda bizim kafamzdan gecen seyi sesli dusunmus diyo hepimix bazen diyoruz diyo belki de zamaninda ben dedgm icin intikamdi bilmiyorum..her seyi unuttuk artik kendimize yonelcez sadece ikimize diyo ama keske o sozleri duymasaydim :KK43:
Diğer yorumlarını da okudum. Bence sen destek almalısın. Çünkü eşin sana deli gibi de aşık olsa aklına ya başkası varsa gelecek. Sen hayatına başkasını alsan önceki erkek arkadaşınla yaşananlara rağmen bana böyle dedi kesin bu da yapar diyeceksin. Kısacası bunun sonu yok ama çözümü sende.

Diğer yorumlarını da okudum. Bence sen destek almalısın. Çünkü eşin sana deli gibi de aşık olsa aklına ya başkası varsa gelecek. Sen hayatına başkasını alsan önceki erkek arkadaşınla yaşananlara rağmen bana böyle dedi kesin bu da yapar diyeceksin. Kısacası bunun sonu yok ama çözümü sende.
Onu dememin sebebi eski erkek arkdsm degil onun bana askim azaldi ya seni aldstirsam diye sormasi olacak..simdi sanki eskisiden iyiyiz ama o lafi duydum bir kere hafizamdan silinmesi cok güc..asik olmasa devam edermiydi o da bir muamma inan bilmiyorum

X