Ne olur yardım edin allah için

Yanlıs anlatmıs olabilirim ünlü olan düğünden önce cagırıyor digeri cagırmıyo düğünden önce bi kere tuttuysa devam et diyo yani
Yani tedbir amacli cagiriyor kotu dusunmemek lazim seninde aklin kalmaz acaba oldumu olmadi mi diye gidince en azindan dugune yakin icin rahat olur bir nebzede sorun olusmamis diye bence cok iyi bi doktor sa git canim

Yani tedbir amacli cagiriyor kotu dusunmemek lazim seninde aklin kalmaz acaba oldumu olmadi mi diye gidince en azindan dugune yakin icin rahat olur bir nebzede sorun olusmamis diye bence cok iyi bi doktor sa git canim
Daha önce yaptıran birisi varmıydı yakınlarınızda peki

Sürtünmeden dolayı bozulurmuş bende öyle sanıyordum ama ne yazıkki doktor bakıp söyledi zaten orası hassas bir yer oldugu için azıcık bastırmada gidebilen bişi
Farz edelim gerçekten o yüzden gitti. Niye bu kadar telaş yapıyorsunuz? İstemediğiniz biriyle mi evlendiriyorlar sizi?

İstediğim kişiyle evlendiğim için bu kadar telaşım onu kaybetmek istemdiğimden
Allah aşkına ya sizi seven adam bundan dolayı bırakır mi ?? Herkesten kan gelmez .ben bir şey yaşamadim ama Benim de hiç gelmedi . Niye gelmedi diye konusu bile açılmadı bir defa bile sormadı eşim . Siz de gelmişsiniz sürtünmeden bozuldu onu kaybetmek istemiyorum .

Ayrıca ilişki de yaşamış olabilirsiniz . Seviyosa bunu umursamaz . Kan için sizden ayrılıcak ne kadar iğrenç

Benim durumumda olmadığınız için beni anlamamanız cok normal halen bu kan olayını takan insanlar var malesef

Ayrıca ilişki de yaşamış olabilirsiniz . Seviyosa bunu umursamaz . Kan için sizden ayrılıcak ne kadar iğrenç
Cok dogru ama işte o geceyi atlatmam lazım bi şekilde belkide ameliyat olmaktan vazgecirim tek yırtık var diyo cünki

Benim durumumda olmadığınız için beni anlamamanız cok normal halen bu kan olayını takan insanlar var malesef
Adamın arkasından iş çevirip kandırmaya çalışıyorsunuz. Sizi anlamamız mümkün değil evet. Kadınların bu konu yüzünden hor görülmesine elbette karşıyız. Ya gidin kendinize göre birini bulun ya da dürüst olun. Üşenmiyorsunuz da diktirmeye.

bence bu kizi bu kadar yargilamayin ki turkiyede kanin hesabini sormayan cok az nadir erkekler var sanki gelismis bir ulkede yasiyormus gibi konusuyorlar davulun sesi uzaktan hos gelir derler bu kizin meselesi de oyle oluyor kiz sizden fikir soruyor demiyor gelin siz dikin hangi doktora gidecegi konusunda kararsiz bu ne ofke evlenecegi kisi illa ki sorar benden once kim hayatindaydi diye hanginizin ki sormamis ki simdiye kadar o kadar kirici cevaplar vermeyin kizlar

Durumu bu kadar ajite etmeye gerek yok bence. Oldu olacak dürüst davranmıyor, adamı kandırmaya çalışıyor diye alkışlayalım. Bakire olsun ya da olmasın, kanama olmayıp eşinden bu konu hakkında tek bir soru dahi duymayan birçok kadın var. Mesele dik durabilmekte. Böyle numaralarla insanın ne kendine ne de karşısındakine saygısı kalır.

Siz doktora yalan söylemişsiniz gibi daha çok. muhtemelen o da eminim sürtünmedendir diye düşünmüştür
Ne alaka ya ben doktora hiç bişi demedim basımdan gecen olayları anlattım baktı yırtık var dedi bu kadın okulunu okumus yıllarını vermiş biz hiçbişi bilmiyoruz kadının anatomisini biliyor kafın dogum uzmanı bilmeden etmeden ön yargı yapmayın allah askına surda sizden yardım istedik allah rızası için kadın kadına bile sahip cıkmıyorken erkegin çıkmaması cok normal gercekten buraya bi konu actım millet demediğini bırakmadı sizden için demiyorum ama allaha haval ediyorum o görüyo.

Bem
Hanımefendi doktoru eleştirmiyorum ki ben. Tabi ki yırtığı vs yi bilecek görecek.

kızlık zarı vajina girişinde 2-4 cm uzaklık mesafesinde, içerisinde bulunan birşey. Öyle dışarıdan sürterek delinmez. İçeri birşey girerse delinir. Daha ne kadar açık yazılır bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…