Ne olur yardım edin allah için

Tamam da bende içeri girmedi ama sürtündü bastırmıstır o ara anlamadım demekki zaten hayatımı mahvetib beni ortada bırakıp gitti pisikoloji olarak iyi degilim caresizlikten ne yapacagımı sasırdım burda yardım görüş bilgi alıyorum ben de internetten okuyorum ama kime güvenecegimi sasırdım doktorlar bile bu işi paraya dökmüş halde gercekten

Kesinlikle katılıyorum sana allaha haval ediyorum ben o görüyor canım

Herkes aynı şeyi yazmış size. Israrla anlamamaya devam ediyorsunuz.

İlişkiye girdiyseniz girdiniz kimse size niye girdiniz demiyor. Kaldı ki kimseninde umurumda değil. Kalkıpta aptal yerine koymaya çalışmanız gülünç duruma düşmenize sebep oldu

Bilip bilmeden ön yargı yapıp beni eleştiriyorsun benim ne çektiklerimi bilmiyorsun ama insallah sende benim yasadıklarımı yasamazsın allah var yukarda kırdıgın kadar kırlırsın baskada bişi demek istemiyorum sana lütfen benim actıgım konuya birdahada cevap yazma cünkü sen destek degil köstek oluyorsun.

Beni siz anlamıyorsunuz neyse sizde haklısınız ben neden allah varken kulundan yardım bekliyorum ki tek bildiğiniz bi insanın neler yasadıgını cektigini bilmeden yargılamak

Beni siz anlamıyorsunuz neyse sizde haklısınız ben neden allah varken kulundan yardım bekliyorum ki tek bildiğiniz bi insanın neler yasadıgını cektigini bilmeden yargılamak
Salak degiliz heralde neyin ne oldugunu biliyoruz kimseyide aptal yerine koymadım kendimide

Babanızın ogluymuş gibi nasıl guveniyosunuz anlamıyorum ya

Canım bence ameliyata gerek yok çünkü daha sonra tekrar ilişki yasamadiysan o yaştan bu yaşa kadar kapanma olmuş olabilir 1 yırtık olmuş dediyse doktor tekrar evlendikten sonra ilişki yaşarsan tekrar zorlanip kan gelir zaten çünkü 1 yırtık var demiş o sürtünmeden zaten tam yirtilamaz evli biri olarak söylüyorum biz bile evlenddikten sonra 15 gün uğraştık . Ağlaya aglaya yaptım yani sen düşün inanılmaz acıyor. Yani merak etme sen bence o kadar para da verme rahat ol

Benim ki sormadı
Tecavüz dışında bekareti bozulmuş bir kadının bekarete önem verip diktirmesi eşini de aptal yerine koyması ne kadar mantıklı yada ahlaklı bir durum?

Neden bir kadının yada erkeğin size sahip çıkmasına ihtiyaç duyuyorsunuz, kendinize sahip çıkamıyor musunuz

Merhaba eğer diktirdiyseniz özelden bana yazabilir misiniz bende diktirmek istiyorum da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…