Ne oluyor bu adama!

Aslında dün akşam eve gelince anladım. Tek isteği beni üzmek. Bu şekilde mutlu olmak. Tartışma öncesi canı börek istemiş yaptım. Eve geldi sofraya oturdu. İnşallah zehir falan yoktur içinde diyor. Sen olsan ne düşünürsün şimdi

İlişkinizin önceki halini bilmiyorum ancak bu durumda iletişim kopukluğu yaşadığınızı düşünüyorum.
Sanki bir kahve yapıp , dokunarak sağlayacağınız bir konuşma bu sıkıntıları bitirecekmiş gibi geliyor.
Bir şeylere takılmış ve aklındakini bu şekilde öfkeyle yansıtıyor.
Senin cevabın ne oldu ? İstersen önce ben tadayım padişahım deseydiniz gülerek :)

C
İlişkinizin önceki halini bilmiyorum ancak bu durumda iletişim kopukluğu yaşadığınızı düşünüyorum.
Sanki bir kahve yapıp , dokunarak sağlayacağınız bir konuşma bu sıkıntıları bitirecekmiş gibi geliyor.
Bir şeylere takılmış ve aklındakini bu şekilde öfkeyle yansıtıyor.
Senin cevabın ne oldu ? İstersen önce ben tadayım padişahım deseydiniz gülerek :)
Cevap vermedim. Daha önce çok konuşmayı denedim. Hemde öyle konuya suçlayıcı falan girmedim. Neden Böyleyiz ne zorluklar atlattık ne sevdik birbirimizi derken. Bende bişey yok sen adam olacaksın diye kükreyen bir kedi buldum karşımda hep . O yolu çok denedim 8 yıl oldu ne yollar denedim. Yok olmuyor olmuyor. Yani o nasıl isterse öyle olabilmek değil amacım. Ama eskiden kavga edince yemek hazırlamaz üstünü çamaşırını yıkamaz dım. Heo bundan dert yakınırdı. Şimdi öyle bişey de yok. Yapıyorum ne olursa olsun. Evde hem erkek hem kadın işlerini bile ben yapıyorum. Bıktım gerçekten bıktım.

komplekslerini bi yenseler huzur icinde yasayacagiz.
bunlarin sacma sapan tavirlariyla ugras dur isin yoksa
kadin olmak cok zor ya.

Allah yardımcın olsun kompleksli insanla uğraşmak çok zor. Allah kendin ve çocuğun için en hayırlı kararları almayı nasip etsin sana.
Sen saatleri seni yormayacak güzel bir iş bulup çalışsan keşke, işte o zaman kararlarını daha net verirsin kafan dağılır, eşin gücünü yapacaklarını görür dank eder. Çalışma konusuna nasıl bakıyor eşin?
Bir de eşin biraz kıskanç bir yapıya sahip bana kalırsa bir daha bu kadar ayrıntıya girme, sen başkalarını anlatsan da o kendine çeker olayı.

Bu arada arkadaşımız ayrıntılı bir şekilde kendini ifade etmiş ne güzel. Çok kısa bir şekilde konu açılınca kimse anlamıyor, herkes aynı soruları sorup duruyor.Gayette okunaklı yazmış, daha ne olsun.

Allah yardımcın olsun kompleksli insanla uğraşmak çok zor. Allah kendin ve çocuğun için en hayırlı kararları almayı nasip etsin sana.
Sen saatleri seni yormayacak güzel bir iş bulup çalışsan keşke, işte o zaman kararlarını daha net verirsin kafan dağılır, eşin gücünü yapacaklarını görür dank eder. Çalışma konusuna nasıl bakıyor eşin?
Bir de eşin biraz kıskanç bir yapıya sahip bana kalırsa bir daha bu kadar ayrıntıya girme, sen başkalarını anlatsan da o kendine çeker olayı.

Bu arada arkadaşımız ayrıntılı bir şekilde kendini ifade etmiş ne güzel. Çok kısa bir şekilde konu açılınca kimse anlamıyor, herkes aynı soruları sorup duruyor.Gayette okunaklı yazmış, daha ne olsun.
Çok teşekürler canım. Valla zaten öyle bir ruh halindeyim ki. Çocuğu okula almaya gittim gözümü bür açtım okulu geçmiiiiş gitmişim. Yani burda bir sesbir nefes ararken. Bunları okumak ta insanı sıkıyor.

Neyse . Allah onlara uzun uzun anlatacak dert vermesin. Çalışmayı düşünüyorum. Mesleğim de var ama saatleri çok uygunsuz. Çalışmayı çok istiyorum ama birde bu eşimin yiyici ailesi var. Eve çok para girse kurtul kurtulabilirsen.

C

Cevap vermedim. Daha önce çok konuşmayı denedim. Hemde öyle konuya suçlayıcı falan girmedim. Neden Böyleyiz ne zorluklar atlattık ne sevdik birbirimizi derken. Bende bişey yok sen adam olacaksın diye kükreyen bir kedi buldum karşımda hep . O yolu çok denedim 8 yıl oldu ne yollar denedim. Yok olmuyor olmuyor. Yani o nasıl isterse öyle olabilmek değil amacım. Ama eskiden kavga edince yemek hazırlamaz üstünü çamaşırını yıkamaz dım. Heo bundan dert yakınırdı. Şimdi öyle bişey de yok. Yapıyorum ne olursa olsun. Evde hem erkek hem kadın işlerini bile ben yapıyorum. Bıktım gerçekten bıktım.

Evet, gerçekten çok bunaldığınız buradan bile belli oluyor.
Ne denilir bilemedim ki..
Bu düğünden sonra son kez ciddi bir şekilde oturup konuşursunuz ve köşeye çekilip izlersiniz.
Hala devam ederse...

Ayyyy resmen bunaldım.. Bu nasıl bir hayat arkadaşım yazık değil mi yaaa :KK43:

Belki yanlış düşünüyorum ama kocan senden ılgı beklıyor gıbı geldi bana..
Yanı bıraz onun üstüne düşsen seni zor duruma sokmaz gıbı geldi bana..
Çocuk gıbı..kımı hareketlerını kendıme benzettim kocanın..oyuzden ruhsal yonden tatmın olması lazım bence senın tarafından.

Belki yanlış düşünüyorum ama kocan senden ılgı beklıyor gıbı geldi bana..
Yanı bıraz onun üstüne düşsen seni zor duruma sokmaz gıbı geldi bana..
Çocuk gıbı..kımı hareketlerını kendıme benzettim kocanın..oyuzden ruhsal yonden tatmın olması lazım bence senın tarafından.
İlgi göstermiyorum da değil. Mesela doğumgünü için onada yaparım özenirim. Der ki ne gereği var sevmiyorum. Yapmayın ca neden yaomıyorsun. Yulbaşını sevmiyorum der bişey hazırlamam laf eder. Hazırlarım umrunda olmaz. Mesela geçen gün odada oturuyoruz tv izliyoruz. Tv de birinin adı benim göbek adım. Dedim senin göbek adın ne. Durduk yere sanane benim göbek adımdan diye çıkıştı. Hiç sesimi çıkamadım döndüm tv yi izledim. Çocuğun kulağı na söylüyor git annene söyle diye. Ne dedi bilmiyorum tabi. Geldim mutfağa nete girdim. Gelmiş diyor böyle evlilik mi olur. İnsan gelir içerde oturur iki sohbet eder. Hiç bişey demedim. Yani ne diyebilirim. 2 dk önce sarılan 2 dk sonra böyle bir soruya böyle cevap veren 2 dk sonra neden sohbet etmiyorsun diye bana çıkışan biri. Hadi baştan alayım herşeyi. Şimdi gelince iyi davranayaım hiç bişey yokmuş gibi diyorum. Ee busefer yine ters bişey söyliycek modum düşecek. 5 saat sonra kona var zaten. Giyinmiycem hazırladıklarımı içimden hiç birşey gelmiyor. Zırt pırt gözüm doluyor. Sabah çocuğu okula götürdüm gözlerim şiş içinde.

Haklısınız. Dün mesela bir baktı ben ağlıyorum gece şarkı söyleyip gülerek geçti daşga geçercesine yanımdan. Sonra bende sizin bu söylediklerinizi düşündüm. Sadece arkadaş değil ya 20 yıl var neredeyse birlikteyiz kopmadan. Sonra yine geldi mutfağa benim o ağlayan halimden eser yok bir uğraş buldum kendime. Eğlenceli zaman geçiriyorum. Geldi bir baktı ağlıyor muyum diye bukadar çabuk atşatmama şaşırdı bence. Gizli gizli izledi sinirlenip gitti.

Ben şimdi o düğüne alelade gitsem hep içimde kalıcak. Eşim üzülmek şöyle dursun hem giymedin hem elbise aldırdın diyicek bende kafamı taşlara vurucam. En iyisi yemek harici herşeye katılmak.
Bence yemege de katil. Yanina da kardesini filan al. Esim katilamiyor isi var dersin. Niye katilmican ki yemeye hem.

Bence yemege de katil. Yanina da kardesini filan al. Esim katilamiyor isi var dersin. Niye katilmican ki yemeye hem.
Ya artık inanki bıktım. Her girdiğim ortamda bekar mısın sorusundan adam okadar yok yanımda yani. Ayrıca içime sinmiyor. O hernekadar bana arkadaşın içşn gitmek istiyorsun desede. Ben eşimle kolkola gezmek istiyorum. Orda başka eşler olacak dayanamam ağlarım zaten normal bir halde değilim. Şimdi giyindim öylesine kınaya gitmek için ama hiç gidesim yok şişmesin yüzüm diye sabahtan beri gözlerim doluyor hemen kafamı dağıtacak bişey buluyorum. Saçım makyajım kıyafeti m derken biraz kafam dağıldı.

Şimdi diyorum gelince tekrar teklif etsemmi kınaya gitmeyi.

Ya artık inanki bıktım. Her girdiğim ortamda bekar mısın sorusundan adam okadar yok yanımda yani. Ayrıca içime sinmiyor. O hernekadar bana arkadaşın içşn gitmek istiyorsun desede. Ben eşimle kolkola gezmek istiyorum. Orda başka eşler olacak dayanamam ağlarım zaten normal bir halde değilim. Şimdi giyindim öylesine kınaya gitmek için ama hiç gidesim yok şişmesin yüzüm diye sabahtan beri gözlerim doluyor hemen kafamı dağıtacak bişey buluyorum. Saçım makyajım kıyafeti m derken biraz kafam dağıldı.

Şimdi diyorum gelince tekrar teklif etsemmi kınaya gitmeyi.
bence hiç teklif etmeyin daha huzursuz olursunuz.ne kadar bencil ve dengesiz üstelik sizi de kıskanıyor.ömür geçmez bu şekilde ibsanı yıpratır üzer.hakkınızda hayırlısı olsun ama ne zamana kadar çekebiliceksiniz.

X