Ne yapacağımı bilmiyorum..:( çaresizim..

Hımm..o muhtemelen eğer bana cevap verirse bu işin uzayacağını düşündüğü için cevap vermiyordur,diyorum. Benim hastanede gözlemlediğim bu şekilde diğer doktorlarda aynı olabilir demişsiniz ama uzun süre gidip gelip gözlemlediğime göre kimsede aynı davranış yok.İster hastası olsun ister hastası olmasın sadece ilaç yazıp gönderen çok..odalarından dışarı çıkıyorlar burunlar bir karış havada merve tepelerinde gibi kimseye bakmadan bir tebessüm etmeden geçip gidiyorlar..ama bu öyle değil düşünün öğle aralarında bile çok nadir çıkıyor. Hastalarına çok bağlı tamamen kariyerinde yükselmek istiyor gibi görünüyor.. Okuduğum bölüm mimarlık,bu mesele yüzünden derslerim aksadı lakin toparlayacağıma güveniyorum inşaALLAH en kısa zamanda kendime geleceğim..Görüşleriniz için çok teşekkür ederim..

yaşadığımız yerdeki doktorlar farklı olabilir bende öyle gözlemledim yazdığım gibi.İnsan hiç değilse bir olumlu olumsuz cevap verir olumsuz dese neden üsteleyesinizki...Daha gençsin ne erkekler çıkacak ya da sen bulacaksın herşeyin hayırlısı.

yaşadığımız yerdeki doktorlar farklı olabilir bende öyle gözlemledim yazdığım gibi.İnsan hiç değilse bir olumlu olumsuz cevap verir olumsuz dese neden üsteleyesinizki...Daha gençsin ne erkekler çıkacak ya da sen bulacaksın herşeyin hayırlısı.

Teşekkür ederim..Hayırlısı olur inşaALLAH.

Meraba canım her sayfayı okudum haline cok üzüldüm ama gerçekten bu olanlar sanki ona yamanmak istiyorsun gibi bi fikir vermiş olmalı sakın beni yanlış anlama.. Annenin sorması, notlarını vermesi falan ona böyle şeyler düşündürtmüs olmalı, sonuçta doktor yani, bu tarz şeylere alışıktır, sana da o gözle bakmıştır olanlar yüzünden. Halbuki cokta gençsin. O olanlar Olmasaymış daha iyiymiş aslında :KK43: ama olmuş bi kere canım ya kader işte. Sevgini de anlıyorum sanki kendimi gördüm 3 yıldır sevdiğim biri var o beni sevmiyor ama ben vazgeçemiyorum, o kadar yakışıklı da deil üstelik ama kişiliğini sevıyorum ben de. Çok vefalı ve dindar biri. Sevdigi bir kızı 5-6 yıldır seviyordu karşılıksızdı ama vazgeçmiyordu..düşün bir halimi çok kötüyüm üstelik hergün görüyorum onu :KK43: neyse konu sapmasın seni, hislerini cok iyi anlıyorum canım.. Çaresiz gibiyiz ikimiz de :KK43:

Meraba canım her sayfayı okudum haline cok üzüldüm ama gerçekten bu olanlar sanki ona yamanmak istiyorsun gibi bi fikir vermiş olmalı sakın beni yanlış anlama.. Annenin sorması, notlarını vermesi falan ona böyle şeyler düşündürtmüs olmalı, sonuçta doktor yani, bu tarz şeylere alışıktır, sana da o gözle bakmıştır olanlar yüzünden. Halbuki cokta gençsin. O olanlar Olmasaymış daha iyiymiş aslında :KK43: ama olmuş bi kere canım ya kader işte. Sevgini de anlıyorum sanki kendimi gördüm 3 yıldır sevdiğim biri var o beni sevmiyor ama ben vazgeçemiyorum, o kadar yakışıklı da deil üstelik ama kişiliğini sevıyorum ben de. Çok vefalı ve dindar biri. Sevdigi bir kızı 5-6 yıldır seviyordu karşılıksızdı ama vazgeçmiyordu..düşün bir halimi çok kötüyüm üstelik hergün görüyorum onu :KK43: neyse konu sapmasın seni, hislerini cok iyi anlıyorum canım.. Çaresiz gibiyiz ikimiz de :KK43:

Estağfurullah yanlış anlamam,düşüncelerinizi söylemeniz için açtım zaten.. Aynı durumdaymışız evet siz daha iyi anlarsınız beni..:KK43: Aynen benim sevdiğim insanda sizin sevdiğiniz gibi biri..çok yakışıklı değil ama cennete sürükleye sürükleye götürebilecek biri..Dini,saygısı,terbiyesi..bunları sevdiğimden ötürü vazgeçemiyorum.Zamane durumları meydanda söylemeye gerek yok. ALLAH yardımcımız olsun inşaALLAH,günün birinde buraya olumlu notlar düşerim diye ümitleniyorum..hayırlısı olsun tabii ki en başta..:) Herkes kendisi için en iyi olanı ister;inançlı,dürüst,saygılı,efendi,çalışkan...ve gerçekten sahipleneceğine inandığım için peşindeyim. Bu davadan asla caymayı düşünmüyorum,dua ediyorum..Gelen günler inşaALLAH herkesin merhemi olur.Ondan cevap beklerken ; ona sevdalı birisinden cevap bekler konumundan geçtim artık,insan olduğum için bir cevap vermesini bekliyorum.İnsanlar der ya ; Beni çok sevecek birisini arıyorum diye...öyle olmuyormuş işte hepsi büyük bir sevgiye maruz kalınca kaçacak delik arıyorlar..!Ben onu bekliyorum,cevap vermesini bekliyorum..ben bir şey yapayım desem artık ne yapayım? Beklemenin karşıtı hiç şüphesiz ki sabırsızlıktır. Bir şeyin olmasını veya gelmesini beklerken insan ümit eder, dua eder, sabreder..Herkes bir şeyleri bekliyor;anne adayı bebeğini,anne ve baba askerden gelecek oğlunu.......vs. işte herkes bir şeyleri beklerken,benim bekleyişim bir yaşlının ölümü beklemesi gibi.Rabbime karşı onu haddimi aşmadan bekliyorum,ölçüsünde seviyorum hamd olsun. İnşaALLAH gönlümüze göre olanı Rabbim hayırlısıyla vesile kılar..

Aynen canım ya işte çok doğru söyledin.. Mevlam vermiş bir kere bu sevdayı napalım beklemekten başka çaremiz yok. Dindar erkeklere imrenirim hep, arkadaşlarım yakışıklı birini görünce aşık falan oluyor ya da ağzı sulanarak bakıyorlar. Ama ben biliyorum ciğeri beş para etmez, çünkü davranışından, giyinişinden, konuşmasından...herseyinden anlaşılıyor, yakışıklı olunca hatta tipsiz de olsa alayı sapık ya ickiyi gurur sayanından sapığına kadar.. Namuslu kız az olduğu gibi namuslu erkek samanlıktaki iğne gibi.. İnşaAllah Hakkımızda en hayırlısı olur :KK43:

Aynen canım ya işte çok doğru söyledin.. Mevlam vermiş bir kere bu sevdayı napalım beklemekten başka çaremiz yok. Dindar erkeklere imrenirim hep, arkadaşlarım yakışıklı birini görünce aşık falan oluyor ya da ağzı sulanarak bakıyorlar. Ama ben biliyorum ciğeri beş para etmez, çünkü davranışından, giyinişinden, konuşmasından...herseyinden anlaşılıyor, yakışıklı olunca hatta tipsiz de olsa alayı sapık ya ickiyi gurur sayanından sapığına kadar.. Namuslu kız az olduğu gibi namuslu erkek samanlıktaki iğne gibi.. İnşaAllah Hakkımızda en hayırlısı olur :KK43:

İnşaALLAH canım:))

Merhaba arkadaşlar,öncelikle net bir gelişme olmadan konuyu tekrar gündeme getirdiğim için özür dilerim ama şu an tavsiyelerinize ihtiyacım var. Doktor bir tanıdığımız vasıtasıyla onun numarasını buldum...yaklaşık 1 haftadır telefon elimde arasam mı aramasam mı,mesaj atsam mı atmasam mı....diye düşüncelerdeyim. Henüz gidip yüzyüze de konuşmadım. Ne önerirsiniz? Arasam mı yoksa mesaj mı çeksem diyorum?! Gitmeyi düşünüyordum ama halen daha karşısına çıkmaya korkuyorum vereceği tepki sert olursa diye..ve mesaj çekersem sizce ne yazmalıyım? Bana bir yol gösterirseniz sevinirim...

Maalesef ozellikle mesleginin etkisiyle kendinden 15 yas buyuk bir adamdan etkilenmisin. Merak etme gecer. Ama bunun farkina varsan iyi olur cunku karsilikli olmadan tek tarafli asik olmak insani yipratmaktan baska ise yaramaz.

:KK43:(( platonik olsaydı bu kadar uzun sürermiydi ki? bilmiyorum ilk defa oluyor işte...
gidip konuşmak istiyorum da hiç cesaretim yok kendime güvenim yok :KK43: hastaneye vardığımda elim ayağım dolanıyor..durup bayılacak mışım gibi oluyor:KK43: yapamıyorum onu düşünmeden yapamıyorum..çok denedim cidden..şehirden uzaklaştım bir sürü hobi denedim değişik kurslara gittim her yolu denedim kendi çapımda lakin yapamadım olmuyor..:KK43: geceleri uyuyamıyorum düzenli yemek yiyemiyorum okulu astım zaten bu sene kayıp var.. gerçekten çaresizim..

Birde sunu dusunmeyi dene abla tavsiyesi olsun. Adamla aranda 15 yas var ve sen 36 oldugunda ki zaman su gibi akiyor bilmelisin o 51 yasinda olacak. Hayatina ne almaya calistiginin farkinda misin? Bin kere doktor olsun hayatim olmadiktan sonra ne yapayim doktoru. Seni uzmek istemem ama hayat senin gordugun gibi toz pembe degil ablacim.

Adamın senden haberi yok gibi birşey ama sen onu sevmeye devam ediyordun hiçbirşey yaşamadan,birlikte vakit bile geçirip onu tanımadan.
Daha çok gençsin daha karşına seninle ilgilecek bir sürü kısmet çıkar.
Hayır adamda bir ışık varsa bul açık açık konuş baktın gene ilgisizse hemen kaç uzaklaş ordan hergün kendini yemeye bitirmeye geek yok sevdiğin diğer insanlara vakit ayır.

X