Ne yapacağımı bilmiyorum

Ozlm0024

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2020
79
6
27
Biri bana akıl versin patlamak üzereyim npcm bilmiyorum hem çok üzgünüm hem kırgınım kaynım evlendi onlarla birlik oturuyoruz tmm arada yardım ediyor ama zoruma giden şeyler var ben evliligimin ilk zamanları kaynanam beni saat 9 demeden uyandirirdi onu geçtim bana kaynatamin yaninda düzgün oturmami kiyafetlerimin üstünden uzun giymemi söylerdi ama bu geline hic birini demiyor hasta olsam en geç öğlene kadar yatardim kalkar iş görürdüm bu gelin hasta olunca akşama kadar ytyo kaynanamda önünde gidip geliyor kontrol ediyor tmm bu 19 yaşında ama bende geldiğimde 20 yaşındaydım yani simdi ben tek canıma hem ev hem çocuğum bide çocuğum da hatsa 2 gündür ateşi var sabaha kadar yttigim yok kalkıp ev işi yemek çocuğumla ilgilenemiyorum sizce ben npayim ben çok sitrese girmişim

Geline davranışı gayet normal.Evlenmiş bir kadına nasıl giyeceğini söyleyemez kimse. Hastaysa da yatıp dinlenecek tabii. Uygun olan da bu.Yeni geline davranışını problem etmeyin yani. Normali bu.Size yanlış davranılmış kısacası. O eve mecbur musunuz?Başka eve taşınma imkanınız var mı?

Geline davranışı gayet normal.Evlenmiş bir kadına nasıl giyeceğini söyleyemez kimse. Hastaysa da yatıp dinlenecek tabii. Uygun olan da bu.Yeni geline davranışını problem etmeyin yani. Normali bu.Size yanlış davranılmış kısacası. O eve mecbur musunuz?Başka eve taşınma imkanınız var mı?
Yok malesef

Aynı evde mi oturuyorsunuz nasıl kabul ettiniz bunu hadi siz kabul ettiniz diğer, gelin nasıl kabul etti ayrı eve çıkın çocuğunuzda varmış her bakımdan sağlıklı bir ortam değil bence o kadar insan bir evde olmaz.
Nasıl diyicem ki çıkalım eşim ailecil

İpin ucu kaçmış bir kere çorap söküğü gibi ardı arkası kesilmeyecek belli ki. Ya artık gardınızı alır ağırlığınızı koyarsınız ki sanırım çok zor bastırılmışsınız gibi hissettim koyabildiğiniz kadar koyun tepkinizi bence ya ayrı eve çıkın ya da sonradan gelen onlarsa gitmelerini isteyin başka da yapılacak bir şey yok sanırım :KK17:

Gencecik kızlar nasil boyle cumbur cemaat yasamayi kabul ediyot gercekten cok ama cok üzülüyorum. Nasil sevisiyorsunuz, nasil yikaniyorsunuz, kocanizla bir basbasa yemeginiz, bir dantelli geceliginiz yok mu :KK43: bunların eksikligini hissetmiyor musunuz? Tek dert yeni geline davranis sekli mi?

böyle kabile gibi yaşamaktan nasıl zevk alır ki bu insanlar hiç anlamıyorum ya.
abim evin tek erkek çocuğu olmasına ve beraber oturmak istemesine rağmen babam benden 3000 km uzak durun demişti onlara. 🤷‍♀️
merak ettim doğulu mu eş tarafı?
çünkü benim eşim de doğulu ve genelde doğulular kabile hayatını severler.

X