Ne yapacağımı bilmiyorum

canim kayninkadar esininde kafasi calissin ozmn yani bu durumda bence kaynin da cikcin evden sizde .....

Esinle konus ayri eve cikmak iste cocularlar olmuyor de ...

Ev okadar büyük mü ? herkes nasil sigiyor bir eve ve dus özel hayat nasil idare ediyorsunuz merak ettim

Benim eşimde doğulu, ben batılıyım, allahtan eşim onlara uymaz, akrabalar bir arada yaşamasa bile her gün beraberlerdir net. Kabile gibi yaşamak falan gel sarılalım bizi biz anlarız :KK70:
Valla benim eşim uyar uymayı da çok sever. Elinde olsa tüm sülale bir arada yaşasın ister. Şaka gibiler birbirlerine gidip aylarca kalıyorlar ve kimse kimseyi yadırgamıyor. Ben gittiğim zaman 4 5 günden fazla kalsam diken üstünde duruyorum. 🤦‍♀️

canim kayninkadar esininde kafasi calissin ozmn yani bu durumda bence kaynin da cikcin evden sizde .....

Esinle konus ayri eve cikmak iste cocularlar olmuyor de ...

Ev okadar büyük mü ? herkes nasil sigiyor bir eve ve dus özel hayat nasil idare ediyorsunuz merak ettim
Ben anlatmaktan yoruldum bu konuyu eşime ama dinlemiyor

Ilk olarak sakin baska bir bebek yapmayin.

Cocugunuzdan ve esinizden baska hicbir isle ugrasmayin.siz kendinizi ezdirmezseniz kimse ezemez.azicik dişli olun

Valla benim eşim uyar uymayı da çok sever. Elinde olsa tüm sülale bir arada yaşasın ister. Şaka gibiler birbirlerine gidip aylarca kalıyorlar ve kimse kimseyi yadırgamıyor. Ben gittiğim zaman 4 5 günden fazla kalsam diken üstünde duruyorum. 🤦‍♀️
Peki sen nasıl katlanıyorsun sınırlarını nasıl gösteriyorsun, eyvah eyvah Allah yardımcın olsun arkadasım yaşamayan bilemez, biz yeri geliyor kendi ailemize kendi akrabalarımıza katlanamıyoruz, çok zor.

İse yaramaz cocuklarına kucucuk kızları alıp hizmetci yerine koyan ailelerden, karıları ailesinden eziyet gorurken sessiz kalan sadece sevısmeyı bilen karaktersz erkeklerden nefret ediyorum.

Karısını ailesine korumayı saygısızlık olarak ele alıp susan, ama anne babasının yan odasında sevısmeyı normal gören kocalardan nefret ediyorum

Bu kızları ordu gıbı kalabalık eve Kucuk yasinda gelin veren, kızımın hayatı mahvolacak demek yerine evden bi bogaz eksildi diye bakan ailelerden de nefret ediyorum.

Söyleyeceklerim Bukadar.

Yazında düzeltilmesi gereken bir yer var bence:
Muhtemelen (Kadını tatminkar) sevişmeyi dahi bilmiyorlar.

eşin birlikte oturmak istiyorsa şimdiden başla hiç bir işe elini vurma yemeğini ye odana geç wcdir banyodur gir çık odana geç otel gibi kullan yani
Öyle ypyim demi ben kalp kırmak istemiyorum dik kafali olmak istemiyorum ama onlar beni buna zorluyor

Biri bana akıl versin patlamak üzereyim npcm bilmiyorum hem çok üzgünüm hem kırgınım kaynım evlendi onlarla birlik oturuyoruz tmm arada yardım ediyor ama zoruma giden şeyler var ben evliligimin ilk zamanları kaynanam beni saat 9 demeden uyandirirdi onu geçtim bana kaynatamin yaninda düzgün oturmami kiyafetlerimin üstünden uzun giymemi söylerdi ama bu geline hic birini demiyor hasta olsam en geç öğlene kadar yatardim kalkar iş görürdüm bu gelin hasta olunca akşama kadar ytyo kaynanamda önünde gidip geliyor kontrol ediyor tmm bu 19 yaşında ama bende geldiğimde 20 yaşındaydım yani simdi ben tek canıma hem ev hem çocuğum bide çocuğum da hatsa 2 gündür ateşi var sabaha kadar yttigim yok kalkıp ev işi yemek çocuğumla ilgilenemiyorum sizce ben npayim ben çok sitrese girmişim
Adu üstünde kaynana. Canım hepisi aynı b*k affedersin. Çıkabiliyorsan çık o evden gemde uzağa git

X