Ne yapacağımı bilmiyorum

İse yaramaz cocuklarına kucucuk kızları alıp hizmetci yerine koyan ailelerden, karıları ailesinden eziyet gorurken sessiz kalan sadece sevısmeyı bilen karaktersz erkeklerden nefret ediyorum.

Karısını ailesine korumayı saygısızlık olarak ele alıp susan, ama anne babasının yan odasında sevısmeyı normal gören kocalardan nefret ediyorum

Bu kızları ordu gıbı kalabalık eve Kucuk yasinda gelin veren, kızımın hayatı mahvolacak demek yerine evden bi bogaz eksildi diye bakan ailelerden de nefret ediyorum.

Söyleyeceklerim Bukadar.

Hayır yani ayrı eve çıkmak istermisiniz diye soran olmadi
Size sormalarına gerek yoktu. İstemiyorum diyecektiniz.
Hala diyebilirsiniz. Yeter artık ben de bir evim ailem olsun, başbaşa yaşayalım özel hayatım olsun istiyorum. Yeni gelin geldi nasıl olsa, çıkalım biz ayrı eve diyebilirsiniz.

böyle kabile gibi yaşamaktan nasıl zevk alır ki bu insanlar hiç anlamıyorum ya.
abim evin tek erkek çocuğu olmasına ve beraber oturmak istemesine rağmen babam benden 3000 km uzak durun demişti onlara. 🤷‍♀️
merak ettim doğulu mu eş tarafı?
çünkü benim eşim de doğulu ve genelde doğulular kabile hayatını severler.
Evet dogulu

İse yaramaz cocuklarına kucucuk kızları alıp hizmetci yerine koyan ailelerden, karıları ailesinden eziyet gorurken sessiz kalan sadece sevısmeyı bilen karaktersz erkeklerden nefret ediyorum.

Karısını ailesine korumayı saygısızlık olarak ele alıp susan, ama anne babasının yan odasında sevısmeyı normal gören kocalardan nefret ediyorum

Bu kızları ordu gıbı kalabalık eve Kucuk yasinda gelin veren, kızımın hayatı mahvolacak demek yerine evden bi bogaz eksildi diye bakan ailelerden de nefret ediyorum.

Söyleyeceklerim Bukadar.

Yorumun alnı olsa da öpsek..

Söyleyeceklerim Bukadar.
Kesinlikle imzamı atıyorum

abim evin tek erkek çocuğu olmasına ve beraber oturmak istemesine rağmen babam benden 3000 km uzak durun demişti onlara. 🤷‍♀️
Esim karadenizli. Onlarin aileleri de birlik oturmaya cok merakli. Nerdeyse torunu bile ayni eve evlendiren var.
Ben evliyim, abilerim evli, ben istesem benim ailem asla istemez gerçekten. Kim daha garip anlamiyorum.

Bu iş artık ev ev üstüneyide geçmiş, neden ayrı eve çıkmıyorsunuz? Bana kalırsa katlanılacak gibi değil, aile geleneği mi bu?
Bende istiyorum ayrı ev idare et bir evde alırız kim çıkarsa kaybında ven çıkıcam diyor ama benim hakkım yani o niye ayriliyor

Size sormalarına gerek yoktu. İstemiyorum diyecektiniz.
Hala diyebilirsiniz. Yeter artık ben de bir evim ailem olsun, başbaşa yaşayalım özel hayatım olsun istiyorum. Yeni gelin geldi nasıl olsa, çıkalım biz ayrı eve diyebilirsiniz.
Anlata
Sormaları mı lazım kocaman insanlarsınız. Evlenmeyi biliyosanız kendinize ayrı hayat kurmayıda bileceksiniz.
Eşim birliği istiyor ben ne diyim

Benim eşimde doğulu, ben batılıyım, allahtan eşim onlara uymaz, akrabalar bir arada yaşamasa bile her gün beraberlerdir net. Kabile gibi yaşamak falan gel sarılalım bizi biz anlarız :KK70:

Biri bana akıl versin patlamak üzereyim npcm bilmiyorum hem çok üzgünüm hem kırgınım kaynım evlendi onlarla birlik oturuyoruz tmm arada yardım ediyor ama zoruma giden şeyler var ben evliligimin ilk zamanları kaynanam beni saat 9 demeden uyandirirdi onu geçtim bana kaynatamin yaninda düzgün oturmami kiyafetlerimin üstünden uzun giymemi söylerdi ama bu geline hic birini demiyor hasta olsam en geç öğlene kadar yatardim kalkar iş görürdüm bu gelin hasta olunca akşama kadar ytyo kaynanamda önünde gidip geliyor kontrol ediyor tmm bu 19 yaşında ama bende geldiğimde 20 yaşındaydım yani simdi ben tek canıma hem ev hem çocuğum bide çocuğum da hatsa 2 gündür ateşi var sabaha kadar yttigim yok kalkıp ev işi yemek çocuğumla ilgilenemiyorum sizce ben npayim ben çok sitrese girmişim
Evi ayırın bir göz oda olsun kendi yuvanız olsun

X