Ne yapardınız

kesinlikle gitme!!!
gidersen daha büyük olaylar yaşarsın bence...
ailen ne dedi bu duruma özellikle de baban nasıl karşıladı yanlış anlamadıysam ona vurmuş böyle bir adama( mecazen adam) kesinlikle dönme.

bide af dilemiyor, affediyormuş hadsizzzz....
Siz size bunları yaşatan ve yapan birine 1 defa bile kapıya gelip çocuğum gösterin dememiş ama benden her msj yazıp çocuğu görmek için benim onun ayağına götürmemi bekliyor çocuğu siz ne yapardınız
Hayır dönmeyeceğim çocuk için bana bunları diyor

Yaa bende ole bi merhamet vardı inanın bana aileme bunları yaşatan birine insan çocuğunu göremedi diye üzülür mü ben ona bile vicdan yapıyorum

Bunun adı merhamet değil .

Böyle bir baba çocuğunu görse, çocuğuna ne verebilecek ?
Ne öğretecek?

Çocuklar izimizden gider. Bu adam nasıl bir iz birakiyor ardında?

Sizin merhamet sandığınız şey korkuyorum ki hala kocanıza olan bağımlılığınız.

Ve bu sizin onurunuza, babanıza en çok da çocuğunuza çok büyük haksızlık.

Güzel kardeşim bir avukat bul ve onun dediklerini yap çocuk konusu da dahil.
Şu Allah ın cezası yaratık içinde tek kelime bile etme değmez.

Ne demek vicdan yapıyorum??
Eli ayağı kırık mı? yatalak mı? kalksın gelsin görsün çocuğunu.

Siz size bunları yaşatan ve yapan birine 1 defa bile kapıya gelip çocuğum gösterin dememiş ama benden her msj yazıp çocuğu görmek için benim onun ayağına götürmemi bekliyor çocuğu siz ne yapardınız
Lütfen rica ediyorum daha önce açtığınız konuyu alıntılayıp aynı içerikle konu açmayınız,

Bence kurtulmuş sunuz gitmeyin sizin bir suçunuz yokken size bu haksızlığı yapmış

Lütfen rica ediyorum daha önce açtığınız konuyu alıntılayıp aynı içerikle konu açmayınız,
Bi bakın lütfen alt kısımda ne yazıyor

Babama vuran bir adamla bir daha görüşmek istemem kocam bile olsa. Zaten size değer verseydi bunlar olmazdı çocuk için bile olsa o eve dönülmez.

Siz bunları yapan birine görüntülü bile konusturmuydnz
Görüntülü konuşturmak konusunda siz bilirsiniz. Ama mesajlarda mutlaka belirtin çocuğunu görmek isterse eve gelip görebileceğini çünkü çocuğumu göstermiyor diyor ya elinizde delil olsun yazili

X