Ne yapardınız

Nasıl koz olarakbkullanabilirlerki
Çocuğumu bana göstermiyorlar diye. Velayet davası açıp sizinle uğraşır. Mahkeme size verir onda bir sorun yok ama stres yaşarsınız. Gerek yok. İsterse resim atarsınız. Ararsa konusturursunuz. Görmek istediğinde gelip görebileceğini çocuğunu belirtirsiniz. Bunları yazılı mesajla yapin her zaman. Delil niteliği taşır sizin için iyi olur. Konuşmalar sonra inkar edilir cunku

Cidden ne yapmalıyım diye mi görüyorsunuz hala. O ailenin erkeklerinde karaktersizlik ve narsizm ortak özellik galiba... Daha 1 saniye önce bir konu okudum kızın kocası çok üzerine gidilince ortaya küfür etti diye neler etmişler adama, adam yinede özür dilemiş bir ton.. Yani hadi kardeşinize yapılanlar yapıldı o da kendi kardeşini tuttu sizde kendi kardeşinizi tutarsınız okey.. Ama ya babanıza vurması, ailenize saygısızlığı, size söyledikleri, hala sizi suçlu görmesi.... O adamdan ayrılmadan geçen her saniyeniz oksijen israfından başka bir şey olamaz.. Azıcık olsun kendinize ve ailenize saygınız varsa o hasta ruhlu aileyle bir daha iletişim kurmaz hakkıyla güzelce yavrunuzu büyütğrsünğz. Böyle hastalıklı şey mi olur ya sinirin bozuldu gerçekten.

Üyelerden biri adamı affet dese affedicen herhalde. O yüzden sürekli aynı konuyu açıp duruyorsun.. Dön bacım dön,eninde sonunda döneceksin zaten.. ama bugün,ama yarın.
Babana vuran bi adamla hem de yazık gerçekten..

Siz size bunları yaşatan ve yapan birine 1 defa bile kapıya gelip çocuğum gösterin dememiş ama benden her msj yazıp çocuğu görmek için benim onun ayağına götürmemi bekliyor çocuğu siz ne yapardınız
Yazık valla yaa gerçekten. Maalesef eşinizin gerçek yüzü çıkmış ortaya . Ayrılın kesinlikle.

Adam babanıza vurmuş; o ya da bu sebeple kardeşinin ayrılığında da büyük rol oynamış. Birey olmayı başaramamış bir topluluğa geri dönmenizi istiyor pardon istemiyor lütfedip sizin kırgınlığınızı çocuk için affediyor.... Özrü bıraktım "dön" demiyor bakın "Affediyorum." diyor.

Ne diye döneceksiniz ki?

X