10 yılımın Çöp Oluşunu Aklımdan Silemiyorum

İri kemikli olduğumu ve kocamın 62 kilo olduğumda bana Roberto Carlos bacaklı karım benim dediğini yazmıştım cunku zaten aramızın limonu olduğu ve yeni toparlamaya çalıştığımız günün akşamı özellikle şaka veya gerçek böyle şeyler duymak istemediğimi .

Ne yazarsanız yazın ne canımı acıtamazsınız çünkü önemsemem .Sizin ruhsal problemlerinizi bu şekilde deşarj olarak atıyorsanız ,dilediğiniz kadar yazın en azında birilerine faydam olsun sevinirim gerçekten .

Hiç bir zaman uyumlu bi insan olduğumu iddia etmedim bende çok kendimi tanımıyorumdur belki ama tüm kalbimle biliyorum ki iyi bi insanım ve çok merhametliyim.Araştırın didikleyin sorun yok çekinsem zaten her şeyi alelade yazmam .
Siz yanlış anladınız. Size uyumsuz demedim, sizden uyumsuz bir çift olduğunuz sinyalini almıştım dedim. Bu şahsınıza hakaret değil.

Öncelikle geçmiş olsun
Yeni bir hayata adım atmissiniz ne guzel kurtulmussunuz 10 yıl gitti diye değil de 2 guzel cocuk kazandım diye bakın olaya elbette ki annelik zor ama değer
Kendinizi kotu hissetmeyin eski es iğrenç biriymiş ki siz de kurtulmussunuz
Size zaman lazım ve psikolojik de destek alin

Hiç takmıyorum, sevmiyorum, umrumda degil vs. demissiniz de fake hesap açıp adamı takip etmişsiniz konuşmusunuz. Boşanmışsınız bir cadde öteye taşınmışsınız, iyi babaydı niye şimdi görmüyor ilgilenmiyor demişsiniz...

Eğer gerçekten bize dediğiniz gibi umrunuzda olmasa fake hesap acmazdınız. Evli kadınlarla oldugunu gecelere kadar yazistigini bilmezdiniz.
Bir cadde öteye taşınmazdınız. Fersah fersah uzağa taşınırdınız böyle adamdan. Çocukları bahane etmezdiniz. Ha çocuklar için üzülürdünüz ama bir yandanda adamla muhattap olmadığı için sevinirdiniz. Dindar demişsiniz ama zaten sizleyken de bunları yapıyormuş ki değisen bir sey olmamis.

İlk önce bu adamı takıntı yaptığınızı kabul edin tedaviye başlayın. Daha sonra başka insanlara şans verin. En en kötü bakış açınız değişir. İcinizdeki kocaman boşluğu doldurun. Ve o evden daha uzaga tasinin
Ben ne hissedip ne yaşamışsam,ne yaşıyorsam dosdoğru yazdım.Ne yaşamışsam ,ne yaşıyorsam o .

Sevsem hala seviyorum derim; takıntı olabilir, kendimle savaşım olabilir ,boşluk olabilir.Bilmiyorum zaten benim de konu açma sebebim bu .Atlatamıyorum diye .

Bi cadde ötesine taşınmadım .Burası benim evim ve bir cadde öteme taşınan kendisi .

Merhaba apayni olayları yaşamışız birlikte 10 yılını devirdigin insanın aslında ne kadar iğrenç zavalli akıl hastası olduğunu anlamışsın.Biliyorum kendine yediremiyorsin özellikle o kim köpek de beni aldatıyor kısmı sindirmesi gerçekten çok zor.İnsan bir süre takip eder emin olmak ister onun ne kadar alcaldigini düştüğünü görmek ister hepsine hak veriyorum ama bir yerde dur deyip kendi hayatina bakman lazım belli ki o, o yolun yolcusu kendi pisliginde bozulsun sen yoluna bak.Kendine yatırım yap gez, arkadaş edin çık dolaş...Birileriyle tanış flört et, aşık ol🤗hatta git saçını boyat, begenmedigin yerlerini duzelltir, kendine yatırım yap.Evliyken yapamadigin ne varsa şimdi yap.Cocuklari da ver 3-5 günlüğüne baksın eşek gibi.Bosandiktan sonra gördüm ki dışarda b.kumu yiyecek bu kadar erkek varken senelerce boşuna ağzıma s.ctirmisim😁😁

Direkt telefonundan tanık olduklarım ve sadece gerçekte kimdi bu adam ,ben kiminle beraberdim yaşadığım gerçekler neydi diye öğrenmek için açtığım fake hesaplarla .
Kimsenin anlamadığı beklemiyorum .İyi ki yaptım hiç pişman değilim .Ki zaten ben o hesapları 1 sene önce açtım ve 1 ay içindeki her şeyi öğrenmiştim kendim hakkında düşüncelerine kadar .

Ayrıldığı karısını çok sevdiğini, karısının çok güzel olduğunu özellikle başka kadınlarla yatınca daha iyi anladığını harika bi anne olduğunu, ilgili bi eş olduğunu ancak karakter olarak uyusamadıkları için hayatin çekilmez olduğuna kadar her şeyi yazdı .
Şunları da ekledi ..
Evlenince hep başka kadınları arzuladığını eşini 10 yıl boyunca hiç aldatmadıgını ama aklının fikrinin hep başka kadınlarda olduğuna kadar her şeyi öğrendim .
Başka kadınlara duygularının olmadığını sadece obje olarak gördüğünü vs.
Kendisinin duygu insanı olmadığını ve kimsenin onun İçin vazgeçilmez olmadığını asla evlenmeyi düşünmediğini evlenirse sadece eski karısı ile evlenebilecegini ve suan ki hayatından Özgür olduğu İçin sorumluluk olmadığı için mutlu olduğunu vs .
Ben kafamda ki tüm soru işaretlerine fake hesaplarla cevap buldum .Tanımamış mıyım evet fake hesaplarla anladım ki ben bu adamı hiç tanımamışım.

Kimsenin anlamadığı beklemiyorum .İyi ki yaptım hiç pişman değilim .Ki zaten ben o hesapları 1 sene önce açtım ve 1 ay içindeki her şeyi öğrenmiştim kendim hakkında düşüncelerine kadar .

Ayrıldığı karısını çok sevdiğini, karısının çok güzel olduğunu özellikle başka kadınlarla yatınca daha iyi anladığını harika bi anne olduğunu, ilgili bi eş olduğunu ancak karakter olarak uyusamadıkları için hayatin çekilmez olduğuna kadar her şeyi yazdı .
Şunları da ekledi ..
Evlenince hep başka kadınları arzuladığını eşini 10 yıl boyunca hiç aldatmadıgını ama aklının fikrinin hep başka kadınlarda olduğuna kadar her şeyi öğrendim .
Başka kadınlara duygularının olmadığını sadece obje olarak gördüğünü vs.
Kendisinin duygu insanı olmadığını ve kimsenin onun İçin vazgeçilmez olmadığını asla evlenmeyi düşünmediğini evlenirse sadece eski karısı ile evlenebilecegini ve suan ki hayatından Özgür olduğu İçin sorumluluk olmadığı için mutlu olduğunu vs .
Ben kafamda ki tüm soru işaretlerine fake hesaplarla cevap buldum .Tanımamış mıyım evet fake hesaplarla anladım ki ben bu adamı hiç tanımamışım.
E bu belliydi zaten. Poligamik adam. Kabul etseydiniz evli iken gezer tozar, kadınlar ile beraber olur, siz de onu beklerdiniz yemeğini yapıp çamaşırlarını ütüleyip. Hiç hayır demezdi.

Şimdi hiç sorumluluk almadan hayatını yaşayacak, elden ayaktan kesilince, unu eleyip eleğini asınca, Elvis binayı terkedince size sığınacak. Emeklilik yatırımı olarak görüyor sizi, vaktinde evlendim, çocuklarımı doğurttum, şimdi o kimseye gitmez, yine bana kalır diye hesap ediyor. Siz adamı tanımamışsınız fake hesaplar ile, zaten adamı biliyormuşsunuz, sadece onun ağzından teyit almışsınız. Çünkü konduramıyordunuz.

2 yıl olmuş boşanalı, siz travmayı atlatamamışsınız. Yardım almanız gerekiyor, bu normal değil.

Yukardaki yazımı yazma sebebim bana koşarak gidersin sana gelse diyenler olmuş .Yani ben bu kısımlara hiç girmedim cunku ilgilendiğim kısım yaşadığım travma idi .

Burada kocaman bi hayat var tabi ki benim bir kaç cümlemle ne hayatımı ne yaşadıklarımı anlayabilirsiniz.Benim kendisinden herhangi bi beklentim yok ama yaşadıklarımı unutamadım .
Israrla sen bu adamı tanıyordun deniliyor işte öyle degil.
Hissediyordum ama hep ikna edildim bi şekilde yani nasıl ifade edilir bilmiyorum ama boşandıktan sonra çözdüm ben onu tek gerçek bu .

Yukardaki yazımı yazma sebebim bana koşarak gidersin sana gelse diyenler olmuş .Yani ben bu kısımlara hiç girmedim cunku ilgilendiğim kısım yaşadığım travma idi .

Burada kocaman bi hayat var tabi ki benim bir kaç cümlemle ne hayatımı ne yaşadıklarımı anlayabilirsiniz.Benim kendisinden herhangi bi beklentim yok ama yaşadıklarımı unutamadım .
Hissediyordum ama hep ikna edildim bi şekilde yani nasıl ifade edilir bilmiyorum ama boşandıktan sonra çözdüm ben onu tek gerçek bu .
Ben istese tekrar gideceğinizi düşünmüyorum şahsen. Mideniz bulanmış bir kere, mide bulanınca iş bitiyor dönüş olmuyor. Sizin sıkıntınız bu adamın size bu kadar şey yaşattıktan sonra burnu bile kanamaması, misler gibi bekar hayatına akması, siz onun çocuklarını büyütürken. Siz böyle içinizdeki acı ile kalakalmışken onun ruhunun bile duymaması, duysa da hükmünün olmaması.

Dedim işte, biliyor ama konduramıyormuşsunuz.

Benim şu an boşanma aşamasında olduğum kişiliksizi anlatmışsınız sanki tek fark o bana hiç ulaşmaya çalışmıyor ailesi tuhaf onlar maydanoz herşeye

Kendiniz için tüm kadınlar için tek ricam isterse ayaklarınıza kapansın isterse fake hesaplara sizi ne kadar sevdiğini destanlarca anlatsın bu pisliği bir daha kabul etmeyin. Nefret duygunuza sığının. Bir kitapta okumuştum aşk kadar güçlü tek duygu varsa o da nefrettir yazıyordu.

Kendiniz için tüm kadınlar için tek ricam isterse ayaklarınıza kapansın isterse fake hesaplara sizi ne kadar sevdiğini destanlarca anlatsın bu pisliği bir daha kabul etmeyin. Nefret duygunuza sığının. Bir kitapta okumuştum aşk kadar güçlü tek duygu varsa o da nefrettir yazıyordu.
Kendimi çok iyi tanıyorum bu ilişki konularında ,çok severim zor severim zor vazgeçerim ama su gördüklerimden,öğrendiklerimden sonra bu şekilde kabul edecek bi kadın değilim.
Ahlak,vefa,sadakat olmadıktan sonra nasıl bi kıymeti olabilir ki ben efendiliğine ahlakına hayran olarak evlenmiştim çünkü .

Sevmek kavramı zaten kalmadı da, nefret bile duymak istemiyorum kendisine .İnanılmaz paramparça etti duygularımı .

E bu belliydi zaten. Poligamik adam. Kabul etseydiniz evli iken gezer tozar, kadınlar ile beraber olur, siz de onu beklerdiniz yemeğini yapıp çamaşırlarını ütüleyip. Hiç hayır demezdi.

Şimdi hiç sorumluluk almadan hayatını yaşayacak, elden ayaktan kesilince, unu eleyip eleğini asınca, Elvis binayı terkedince size sığınacak. Emeklilik yatırımı olarak görüyor sizi, vaktinde evlendim, çocuklarımı doğurttum, şimdi o kimseye gitmez, yine bana kalır diye hesap ediyor. Siz adamı tanımamışsınız fake hesaplar ile, zaten adamı biliyormuşsunuz, sadece onun ağzından teyit almışsınız. Çünkü konduramıyordunuz.

2 yıl olmuş boşanalı, siz travmayı atlatamamışsınız. Yardım almanız gerekiyor, bu normal değil.
Yazdıklarınız da haklısınız ama o yarını asla düşünmez, umursamaz ,üzmez kendini .Akışında yaşar.
İstediği gibi birini bulursa da evlenir .

Benim konu içerigim bu zaten bunu biliyorum ,ben atlatamadım diye .Hiç yaşamamışım gibi sağlıklı bi ruh halinde olmayı, hiç düşünmemeyi çok isterdim.

Yazdıklarınız da haklısınız ama zaten o yarını asla düşünmez, umursamaz ,üzmez kendini .Akışında yaşar.
İstediği gibi birini bulursa da evlenir .

Benim konu içerigim bu zaten bunu biliyorum ,ben atlatamadım..
Az buz da olsa düşünüyormuş işte bakın. En iyi planı, yaşlılıkta size yıkılmak. :) Kendinden ne kadar emin, nasıl da inanmış her türlü kabul göreceğine. Özgüveninden örnek almak lazım.

Az buz da olsa düşünüyormuş işte bakın. En iyi planı, yaşlılıkta size yıkılmak. :) Kendinden ne kadar emin, nasıl da inanmış her türlü kabul göreceğine. Özgüveninden örnek almak lazım.
Kendime özgüveni mi diyelim vurdumduymazlığı mı diyelim bilmiyorum ama su konu da net haklısınız ;ben kin tutmayan,merhametli,sadık ve vefalı bi insanım bu yönüme güvenip rahat olabilir ancak benim içimde bitirmiş olduğumdan habersiz bence .Haberi olsa ne olurdu; hiç bir sey..

Çok sevdiği annesinin ölümünün ardından yasını tutmamış ,acı çekmemiş soğukkanlı idi .O zaman çok anlayamamıştım karısının ve çocuklarının sevgisi çok güçlü tutuyor diye düşünmüştüm.

Annesinin vefatından bir -iki hafta sonra beraber olmak istemişti garipsemiştim ve gülerek dalga geçmişti annemiz öldü diye karımızla yatmayacak mıyız diye .

Bilmiyorum ..Belki anormal olan benimdir.Fazla anlam yüklüyorum demek ki .

Annesinin vefatından bir -iki hafta sonra beraber olmak istemişti garipsemiştim ve gülerek dalga geçmişti annemiz öldü diye karımızla yatmayacak mıyız diye .
Annesi ile çok kötü anıları mı var? Bu kadar vurdumduymazlığı hakedecek ne yaptı kadın? Hayvan gibi libido var herifte, maşallah hiç bir şey etkilemiyor. Ben bu adamdan korktum. Siz normalsiniz, siz insansınız. Bu adam size başından beri iyi gelmemiş, ben onu sezdim, anlattıklarınızdan da yola çıkarak. Öyle biri ki, dağ ayısı desem, onun bile duyguları vardır. Sizin tam tersiniz o. Hakikaten nerde buldunuz bu sıkıntılıyı yahu?

Merhaba Arkadaşlar ,
zamanında buralarda çok yazdım çizdim ,
Kadınlar Kulübü benim hep sığınayımdı.

Hikayem şöyle arkadaşlar,10 yıl evli kaldım 2 yıl önce ayrıldım.Çocuklar olmadan önce yine evliliğimizin bi su götürür yanı vardı kavga gürültü de olsa daha iyi idi.Çocuklardan sonra kötü olan şeyler daha kötü oldu iyi olan hiç bir sey kalmadı .
Bu adamın kadınlara zaafı beni hasta etti .Fiili olarak aldatma olmasa da hep gözü dışarıda idi.
Bu hissediyordum.
Evliliğimizin en kötü dönemleri iken evli bi kadınla yazışma arama kayıtlarını görmemle her sey koptu ve boşandık .

Boşandıktan sonra 5-6 ay çok acı cektim.Hiç bir zaman boşandığıma pişman olmadım üstümden yük gitmişti ama duygusal sarmalın içinden çıkamamıştım çünkü o boşanıp bekar hayatına çoktan alışmış keyfini çıkarıyordu .2 tane çocuğumuz var çocukların sorumluluklarından kurtulmakta özgür yaşamakta ona çok iyi gelmişti .
Artık mutluydum ,yollarda ki ekranlarda ki güzel kadınlar artık umrumda değildi cunku evliliğimde adamın güzellik takıntısının olduğunu bildiğim için hep acı cekiyordum.

Biz ayrılalı 2 yıl oldu ama bu 2 yıllık süreçte beni de hep elinde tutmaya çalıştı maddi manevi olarak kendince çabaladı ama hep kadınlar vardı hayatında hatta çocuklardan bile öncelik verir olmustu .

Bu adama benim ne sevgim ne saygım kaldı onu net biliyorum suan ki hayatımda mutluyum da sadece bekar anne olarak bir basıma olmanın yadsınamaz zorlukları gerçeği dışında.
7/24 annesin ve hep teksin .Neyse bu ayrı bi konu ama benim asıl bahsetmek istediğim mesele benim ruhumun derinliklerinde yaşadığım bu travmadan kurtulamamak.

Bu adam benim için ölecek kıvama gelse bile asla bi kıymeti yok benim için cunku ne olursa olsun bazı konularda çok güveniyordum .
Şöyle ki bu adam dindar bi adamdı efendiliği herkesin dilinde olan bi adamdı .
Boşandıktan sonra namazı bıraktı ve evli kadınlarla bile yatıp kalkmaya başladı .Deli gibi bagımlı oldıgu çocuklarından aramızda bi cadde olmasına rağmen kaçıyordu .Onları çok seviyorum ama zor oluyor cocuklara bakmak diye .

İnstagramda binlerce kadına yazıp çiziyor ve hatta boşanmamıza sebep olan kadınla bile alakası devam etti .

Tüm bunlardan bana ne degil mi?

İnanın şuna ben evliyken de çok acı çektiğim için boşanmak bana Allah’ın lütfu,rüya gibi hala beni tüketip bitiren bi adamdan kurtulmak .

Ama arkadaşlar ben yaşadığım travmayı unutamıyorum söyle ki 10 yıl boyunca tanıdığıma emin olduğum bi adamın işinden bambaşka adam çıktı buraya çok detaylı detaylı yazamıyorum ama gerçekten boşanmak degil benim sorunum .Asla aklımın alamayacağı ondan beklemediğim şeyler yaşattı bana .
Bana karşı o kadar arsızlasmıştı ki ve çocuklarından da o kadar uzaklaşmıştı ki ..

Yani tanığınıza bu kadar emin olduğunuz yıllarınızı geçirdiğiniz bi adam size bunları yaşattıktan sonra başka birine nasıl tekrar güvenebilirsiniz hep içinizde bi şüphe olmaz mı nasıl insan başka insanlardan emin olarak hayatına devam edebilir .

Ve cinsellik mevzusu ..
Ben gerçekten büyük bi travma yaşadım huzurluyum ama bu acıyı atamıyorum .
Ben gözü yaşlı acı çekerken o kadınlara ölüp bitiyordu .Ve güzel kadın bulamadığı İçin kaç çocuklu ve görüntüsü cezbedici olmayan hatta bazıları ile iğrene iğrene sadece cinsellik yaşamak İçin yatağına atmış bi adam.

Benim evliliğimde cinselliğim hiç bir zaman iyi olmadı .Hep yorgundu .Ve banyoyu sorun ederdi .Hafta da 1 belki 2 olurdu .Bi keresin de 20 gün olmamıştı mesela .

Boşandıktan sonra gece 2 lere kadar kadınlardan cıplak resim ya da video istiyor ya da karışıklıklı bir şeyler yapıyorlar.

Özgüvenim zaten yerle yeksan olmustu bu sorunlardan dolayı boşandıktan sonra bana sorun ettiği hiç bir sey ona sorun olmadı .

Yani bunun gibi o kadar çok travmatik süreçler yaşadım ki acılar ruhumun hep derinliklerinde .

Beklediğim bi sınavı kazandım mesleğimi degiştirmek bana moral oldu çevrem var zaman zaman yakınlaşma tarzında arkadaşlıklarım oldu ama ben yapamıyorum çok kısa sürede uzaklaşıyorum ve hiç bir sey hissetmiyorum güvenmiyorum .Eski cilveli halim yok kadın degilim de sanki sadece bi anneyim .Başka sıfatı kendime yakıştıramıyorum .Bazı erkekler sadece yatmak İçin yaklaşıyor bunun net farkındayım aslında bunu fark etmezdim masum düşünürdüm ama eski eş sayesinde bazı erkeklerin gercek zihniyetini ögrenmiş oldum .

Gelişi güzel yazdım arkadaşlar ... Teşekkür ederimm
Yaşadıklarına çok üzüldüm arkadaşım. Çünkü ben de çok benzer şeyler yaşadım. Allah yolunu açık etsin. Yeni hayatında çok ama çok mutlu ol evlatlarına inşallah.
Takip etme konusunda seni çok iyi anlıyorum. Ben de aylarca telefonda o kadınla çevrimiçi lermi

Merhaba Arkadaşlar ,
zamanında buralarda çok yazdım çizdim ,
Kadınlar Kulübü benim hep sığınayımdı.

Hikayem şöyle arkadaşlar,10 yıl evli kaldım 2 yıl önce ayrıldım.Çocuklar olmadan önce yine evliliğimizin bi su götürür yanı vardı kavga gürültü de olsa daha iyi idi.Çocuklardan sonra kötü olan şeyler daha kötü oldu iyi olan hiç bir sey kalmadı .
Bu adamın kadınlara zaafı beni hasta etti .Fiili olarak aldatma olmasa da hep gözü dışarıda idi.
Bu hissediyordum.
Evliliğimizin en kötü dönemleri iken evli bi kadınla yazışma arama kayıtlarını görmemle her sey koptu ve boşandık .

Boşandıktan sonra 5-6 ay çok acı cektim.Hiç bir zaman boşandığıma pişman olmadım üstümden yük gitmişti ama duygusal sarmalın içinden çıkamamıştım çünkü o boşanıp bekar hayatına çoktan alışmış keyfini çıkarıyordu .2 tane çocuğumuz var çocukların sorumluluklarından kurtulmakta özgür yaşamakta ona çok iyi gelmişti .
Artık mutluydum ,yollarda ki ekranlarda ki güzel kadınlar artık umrumda değildi cunku evliliğimde adamın güzellik takıntısının olduğunu bildiğim için hep acı cekiyordum.

Biz ayrılalı 2 yıl oldu ama bu 2 yıllık süreçte beni de hep elinde tutmaya çalıştı maddi manevi olarak kendince çabaladı ama hep kadınlar vardı hayatında hatta çocuklardan bile öncelik verir olmustu .

Bu adama benim ne sevgim ne saygım kaldı onu net biliyorum suan ki hayatımda mutluyum da sadece bekar anne olarak bir basıma olmanın yadsınamaz zorlukları gerçeği dışında.
7/24 annesin ve hep teksin .Neyse bu ayrı bi konu ama benim asıl bahsetmek istediğim mesele benim ruhumun derinliklerinde yaşadığım bu travmadan kurtulamamak.

Bu adam benim için ölecek kıvama gelse bile asla bi kıymeti yok benim için cunku ne olursa olsun bazı konularda çok güveniyordum .
Şöyle ki bu adam dindar bi adamdı efendiliği herkesin dilinde olan bi adamdı .
Boşandıktan sonra namazı bıraktı ve evli kadınlarla bile yatıp kalkmaya başladı .Deli gibi bagımlı oldıgu çocuklarından aramızda bi cadde olmasına rağmen kaçıyordu .Onları çok seviyorum ama zor oluyor cocuklara bakmak diye .

İnstagramda binlerce kadına yazıp çiziyor ve hatta boşanmamıza sebep olan kadınla bile alakası devam etti .

Tüm bunlardan bana ne degil mi?

İnanın şuna ben evliyken de çok acı çektiğim için boşanmak bana Allah’ın lütfu,rüya gibi hala beni tüketip bitiren bi adamdan kurtulmak .

Ama arkadaşlar ben yaşadığım travmayı unutamıyorum söyle ki 10 yıl boyunca tanıdığıma emin olduğum bi adamın işinden bambaşka adam çıktı buraya çok detaylı detaylı yazamıyorum ama gerçekten boşanmak degil benim sorunum .Asla aklımın alamayacağı ondan beklemediğim şeyler yaşattı bana .
Bana karşı o kadar arsızlasmıştı ki ve çocuklarından da o kadar uzaklaşmıştı ki ..

Yani tanığınıza bu kadar emin olduğunuz yıllarınızı geçirdiğiniz bi adam size bunları yaşattıktan sonra başka birine nasıl tekrar güvenebilirsiniz hep içinizde bi şüphe olmaz mı nasıl insan başka insanlardan emin olarak hayatına devam edebilir .

Ve cinsellik mevzusu ..
Ben gerçekten büyük bi travma yaşadım huzurluyum ama bu acıyı atamıyorum .
Ben gözü yaşlı acı çekerken o kadınlara ölüp bitiyordu .Ve güzel kadın bulamadığı İçin kaç çocuklu ve görüntüsü cezbedici olmayan hatta bazıları ile iğrene iğrene sadece cinsellik yaşamak İçin yatağına atmış bi adam.

Benim evliliğimde cinselliğim hiç bir zaman iyi olmadı .Hep yorgundu .Ve banyoyu sorun ederdi .Hafta da 1 belki 2 olurdu .Bi keresin de 20 gün olmamıştı mesela .

Boşandıktan sonra gece 2 lere kadar kadınlardan cıplak resim ya da video istiyor ya da karışıklıklı bir şeyler yapıyorlar.

Özgüvenim zaten yerle yeksan olmustu bu sorunlardan dolayı boşandıktan sonra bana sorun ettiği hiç bir sey ona sorun olmadı .

Yani bunun gibi o kadar çok travmatik süreçler yaşadım ki acılar ruhumun hep derinliklerinde .

Beklediğim bi sınavı kazandım mesleğimi degiştirmek bana moral oldu çevrem var zaman zaman yakınlaşma tarzında arkadaşlıklarım oldu ama ben yapamıyorum çok kısa sürede uzaklaşıyorum ve hiç bir sey hissetmiyorum güvenmiyorum .Eski cilveli halim yok kadın degilim de sanki sadece bi anneyim .Başka sıfatı kendime yakıştıramıyorum .Bazı erkekler sadece yatmak İçin yaklaşıyor bunun net farkındayım aslında bunu fark etmezdim masum düşünürdüm ama eski eş sayesinde bazı erkeklerin gercek zihniyetini ögrenmiş oldum .

Gelişi güzel yazdım arkadaşlar ... Teşekkür ederimm

X