Ne yasadim akil verin lutfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dusuncelibirksi

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2022
364
463
24
Ablalar nutkum durdu annem çalışıyor ve 7 yaşında ki kardeşime ben bakıyorum annem işten yorgun geldi kardeşim dışarı çıktı oynamak için bende arada kontrol ederim çocuk yok dışarda bizim mahallede bir aile var %10 falan zihinsel engelleri var ailenin tamamı için diyemem ama abla kardes sapiklar ablası 4 veya 5 kez birilerine kaçtı kızı ilk günden alıp geri getirdiler cunki adamlara yaptığı hareketler normal değilmiş içeriğini açmak istemiyorum en son annemin yıllar önce ki iş arkadaşının mahalleye taşınıp oğlunun da bu kızı kaçırmasıyla çocuğun kaçırdığı gün annesini arayıp anne beni kurtarın alın kızı götürün demesiyle durumun nr kadar vahim olduğunu öğrendim kızın özel hayatı beni hiç ilgilendirmez ama konunun yanlış anlaşılmaması için bunları bilmenizi istedim kardeşi de evde ne görüp duyarsa onu uygulayan cinsten 10 yaşında ama cinsellik ile ilgili benim bilmediğim herşeyi 10 yaşında ki çocuk hakim çok acayip şeyler anlatıyor dışarda kızı görünce bile tedirgin oluyorum cunki konuşması hep cinsel içerikli olaya geliyorum kardeşim ortada yok ve ben saga sola koşuyorum bu arada kardeşim erkek çocuklardan duydum onlar bodrum kata indi dedi ve asaya indim kardeşime ısrarla pantolonunu indir bakiyim dediğini duydum ve nevrim döndü her zaman kardeşime ablacım o kızla oynama dedim ve genelde sadece benimle dışarı çıkmasına izin veririm annem olduğu zaman tek gönderir ve bende annemde ara ara kontrol ederiz bir hışım ile kardeşimi çektim ve bağırmaya başladım bi daha kardeşimin yanında seni görmeyeceğim diye kızın annesi sağlıklı değil onun zihinsel engeli daha fazla kadına kızip dert anlatsam ne olucak kızın babası da evde yoktu kapılarını çaldığımda ben Napicam ilk defa böyle birşeyle karşılaşıyorum annemle de konuştum elim ayağım titriyor

Engelli oldukları için yapabileceğiniz tek şey muhattap olmayıp kardeşinizi onlardan uzak gözetim altında tutmak. Mümkünse de olayı kendi ailenize anlatıp taşının yani insanın tüm nevri dönüyor böyle şeylerde

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X