Neden adet olmuyorum?

Emoli3103

Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2018
24
3
26
Merhaba arkadaslar, adetim 17 gün gecikti üc gün önce gebelik testi aldim yaptim negatif cikti sizce kesin hamile degilmiyim yoksa ne bilim gec döllenme falan olmus olabilir mi ya da daha cok yeniyse Belki test de cikmamis olabilir mi?

17 gün geciktiyse kesin çıkması lazım bence kan testi yaptırım niye bekliyorsunuz

Bence doktora git hemen.. düzenli olan biri için 17 gün gecikme normal gelmedi bana. Stresten 1 hafta falan gecirikir 17 gün büyük bi rakam.
Hemen için rahatlar

Hamileyim idrar testi yeni yaptim cikicakmi diye 6+4 günlük kanda cikti idrarda cikmadi hatta ultrasondada kese belli bebek belli yani bence bu idrar testleri para tuzagi gibime geliyo

Hamileyim idrar testi yeni yaptim cikicakmi diye 6+4 günlük kanda cikti idrarda cikmadi hatta ultrasondada kese belli bebek belli yani bence bu idrar testleri para tuzagi gibime geliyo

Tebrik ederimm çok sevindimm :) Allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah
bugün benim regl günüm inşallah olamam pazar günü benim de test negatif çıktı

Tebrik ederimm Allah sag saglim kucagina almayi nasip etsin ve tüm isteyenlere de nasip etsin. Ben suan türkiyede degilim ama geri döner dönmez hemen yaptircam insallah bence de bu idrar testlerine cok guvenilmez anca bebegin en az bir aylik bir kac haftalik olacak da öyle cikacak.

Valla olmadım ama çok korkuyorum :)) Gece karnım ağırdı Allahım ne olur olmayayım diye uykumdan uyandım :)
Sabah hiç bişe yoktu
Ama dün akşam yine test yaptım negatif çıktı
Yaa inşallah normal bir gecikme değildir bebek gecikmesidir :)) bende heyecanlandım şimdii

Yaa inşallah normal bir gecikme değildir bebek gecikmesidir :)) bende heyecanlandım şimdii

Çok korkuyorum inşallah değildir korkudan heyecanlanamıyorum :)
Biliyorsun kaç aydır erken oluyordum bu gecikmeyle biraz tuhaf oldum eşim de arıyor oldun mu diye.. gerilim korku heyecan filmi çekiyorum resmen şuan :)
Sen ne durumdasın hadi bu ay güzel haberler verelim inşallah

Çok korkuyorum inşallah değildir korkudan heyecanlanamıyorum :)
Biliyorsun kaç aydır erken oluyordum bu gecikmeyle biraz tuhaf oldum eşim de arıyor oldun mu diye.. gerilim korku heyecan filmi çekiyorum resmen şuan :)
Sen ne durumdasın hadi bu ay güzel haberler verelim inşallah
Benim bat 15 ağustos daha çok ama şuana kadar iyi değerlendirdim aynı zamanda soğan kürü de uyguluyorum :) ama şuanda tamamen sana odaklıyım güzel haberler bekliyorum senden :)) tahlil yaptırmayı düşünüyo musun peki ?

Benim bat 15 ağustos daha çok ama şuana kadar iyi değerlendirdim aynı zamanda soğan kürü de uyguluyorum :) ama şuanda tamamen sana odaklıyım güzel haberler bekliyorum senden :)) tahlil yaptırmayı düşünüyo musun peki ?

Soğan kürüne başladin mi super valla bu ay şansın daha cok yukseldi insallah guzel haberini alicazz :)

Ben dayanamadım yine test yaptım negatif.. o yüzden umudum gitti iyice

Soğan kürüne başladin mi super valla bu ay şansın daha cok yukseldi insallah guzel haberini alicazz :)

Ben dayanamadım yine test yaptım negatif.. o yüzden umudum gitti iyice
Test yapmaya biraz ara ver bence. Bende de geciktiğim zaman öyle olmuştu moral sıfırlanıyo negatif çıkınca. Belkide geç döllenmedir onun için testte görünmüyordur öyle düşün.

İyi düşünelim iyi olsun bu defa

Test yapmaya biraz ara ver bence. Bende de geciktiğim zaman öyle olmuştu moral sıfırlanıyo negatif çıkınca. Belkide geç döllenmedir onun için testte görünmüyordur öyle düşün.

İyi düşünelim iyi olsun bu defa

inşallah öyledir.. tamam daha yapmayacağım test falan eğer bugünü ve yarını atlatırsam direk kan veririm

ya şimdi teste gün ışığında bi bakayım dedim T yazan yerde çok çok hafif sarartı var.. ama çizgi şeklinde değil resmini çektim bi baksana acaba neden öyle olmuş olur.. Busrasworld Busrasworld

IMG_20180802_153627_783.jpg

ya şimdi teste gün ışığında bi bakayım dedim T yazan yerde çok çok hafif sarartı var.. ama çizgi şeklinde değil resmini çektim bi baksana acaba neden öyle olmuş olur.. Busrasworld Busrasworld

Eki Görüntüle 2175225
Evet bariz belli oluyor bi sarartı var. Neden olmuş olabilir bir fikrim yok. Ama şöyleki daha önce defalarca gebelik testi yaptık böyle bi sarartı bende hiç oluşmadı sanırım sende de oluşmadı. Bu da neyin nesi şimdi

Evet bariz belli oluyor bi sarartı var. Neden olmuş olabilir bir fikrim yok. Ama şöyleki daha önce defalarca gebelik testi yaptık böyle bi sarartı bende hiç oluşmadı sanırım sende de oluşmadı. Bu da neyin nesi şimdi

Dünkü test duruyor hala ikisini yanyana tutuyorum onda hiç bişe yok
Sarartı şeklinde olması kafamı karıştırdı gün ışığında gözüküyor öyle bu testlere de pek güven olmuyor ama şaşırdım şimdi de

X