neden erkekler menfaati bitince terkediyor

şuan hala canımı yakma peşinde başarıyorda ailemide doğruluğuna inandırdı herkesin gözünde ben rahatlık battığı için terkeden kadınım ama benim neler yaşadığım hiçbirinin umrunda değil herkes bizi evli biliyordu ailem etrafın kızı ayrıldı demesin uzakta yaşasın mantığında onlara çok ihtiyacım var ama yanlarında kalamıyorum herşeyimden etti beni

çok geçmiş olsun zor bır durum ama kurtulmussun canım bence oyle dusun boswer ne kadar iğrenç bi insanmıs..5 yıl boyunca benı enayı yerıne koydu dıye hırs yapma Allah verır ona cezasını sen guclu ol...
oldu bıttı
hersey ınsanlar ıcın...

versinde inşallah ben onu allaha havale ettim ben onu tanıdığımdaki durumundan daha beter olsun para bitip etrafındaki yalakaları bir bir yine yok olduğu zaman ben o zaman huzura kavuşucam

gözümden bile sakındığım kendimden bile kıskandığım dokunmaya bile kıyamadığım insan şimdi bir başkasının yanında yatıyor nefes bile almak gelmiyor içimden 5 senenin hergününü beraber geçir güzel günler yaşa hayaller kur birgün tam rahat yaşayıp mutlu olacağımız zaman geldi dediğim anda kaysın gitsin ellerinden bu çok ağır

Üyelerimizin ağır eleştirileri, yargılamaları sebebiyle konu sahibesinin daha fazla incinmemesi, yıpratılmaması adına konu yorumlara kapatılmıştır...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…