neden gitti, olaya mantıklı bakamıyorum, lütfen yardım eder misiniz?

Ne güzel bir cevap ve iyi dilek çok teşekkürler Allah herkesin gönlüne göre versin, sizin için de öyle olmuş ne mutlu.. bahanelere sığınmayan, cesur, hayırlı biri olur bundan sonra da umarım..

Noktayı koymuşsunuz altına imzamı atarım bu yorumun

Yengec erkegi diyince bana bir titreme, segirme geliyor. Ben bir tanesini tanidim aman Allahim, evlerden irak.

Yeni gelin gibi nazlanirdi, kendi kendine küser konusmazdi konuyu da bilmezdim biz sevgili olmadik ama benim ileride yuksek yapmami istemiyordu dusunun, kendisi lisans mezunuydu.

Statü, ekonomik farki gectim beyefendi buradan bir hayli gel gitli görünüyor. Siz bir seyleri kabul ettikce talepleri artacak. Salin ipini bir an evvel.

:) burçlara takılmayın diyorlar da tam anlamıyla öyleydi cidden bide seneler önce lise dönemlerinde vardı biri, ondan da yakamı zor kurtarmştım aşırılıklar da üstlerine yok.

Sana hellallık ısterım derken zarf atmıs eger tekrar yazack eger sen bu sefer mesajına : tesekkur ederim, keyfım yerınde benı sevmeyen adamla ne ısım varmıs? Gozumden bir perde kalktı. ) yazarsan pesıne duser.. bırı senden ayrılmak ısterse nolur ohh deyın ya bende bunu soylemeye cekınıyodum nasıl rahatladım deyın pesınızeduser

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…