Neden yapamadığını biliyorum

IMG_20210120_135222.jpg

Kahvaltı 😋

😋 iyiki yeşilliği seviyorum . Bu süreçte çok yardımcı oluyor. Demet demet maydanoz tuketiyorum desem yalan olmaz.
Bunun içine peynir çok yakışır yada haşlanmış yumurta.
Evet yumurta salatası da yapıyorum bazen o şekilde. Yeşillik güzel ya.. Nar ekşisi zaafım var ama.biraz eklemeden edemiyorum

Aslinda hic yalnız değiliz. Oyle cok ayni seyleri yasiyoruz ki. Tek bildiğim istersek bizler herseyi basarabiliriz. Kilo vermeyide basarabiliriz.

Ekimden beri 11 kg verdim. Ama yaklasik bir aydir bir bocalama dönemi oldum rehavete kapildim. Sanki 80den 70e inmişimde 😖😌 kaldığımız yerden devam edicez elbet. Önce 80 gelecek sonra 70
Bence gayet iyi vermişsiniz. Hepimizin zorlandığı zamanlar oluyor. Zorlandıkça daha çok sarılalım. Çünkü zorluklar her zaman olacak.

Merhaba arkadaşlar bugün lahana çorba diyetine başladım. Çorba bitene kadar devam edeceğim. Kilo vermem durmuştu. Umarım işe yarar.

Dün başarı ile çorba diyetinin 1. Gününü geçtim. Biraz açlık yönünden zorlandım. Sabah kahvaltısını 1 adet haşlanmış yumurta ve 1 dilim eski kaşar yedim. Sonrasında yalnızca açıkdıkça çorba. Ama açlıktan midem kazındı resmen. Bugün dahil 3 günlük çorbam kaldı. Toplamda 4 gün bu diyeti kısmetse yapacağım. Sonuçlarını sizlerle paylaşacağım. Umarım işe yarar 😊

Bugün lahana çorba diyetinin 3. Günü. Yarında yapıp cuma sabahı tartılacağım. Kilo vermem durduğu için bu diyete başladım. Bir değişiklik hissediyor musun derseniz daha hafif hissediyorum ama gram bazında:)) tuvalete daha rahat çıkabiliyorsunuz. Böylece kiloda etkisini göreceğim umuyorum.
Tadı nasıl derseniz ben çorbayı çok sevdiğim için zorlanmadım. Zaten bardağa koyup içiyorum. Yaparken içine süs biber ekledigim için biraz acı oldu. Acının etkisi ile daha çabuk yağ yakarım belki. 😊

Merhaba arkadaşlar bugün çorba diyetinin 4. Ve son Günü. Dün akşam regl oldum. Yarın tartı şişkinlik dolayısı ile doğru sonuç vermeyecek diye düşünüyorum. Yinede tartılacağım 😊
Kendimle gurur duyuyorum. Irademe sahip çıkıp diyeti bu zamana kadar getirdim. Herşey bizim elimizde. Istedikten sonra üstesinden gelemeyecegimix şey yok.

Merhaba arkadaşlar bugün çorba diyetinin 4. Ve son Günü. Dün akşam regl oldum. Yarın tartı şişkinlik dolayısı ile doğru sonuç vermeyecek diye düşünüyorum. Yinede tartılacağım 😊
Kendimle gurur duyuyorum. Irademe sahip çıkıp diyeti bu zamana kadar getirdim. Herşey bizim elimizde. Istedikten sonra üstesinden gelemeyecegimix şey yok.
Bende seninle gurur duyuyorum kardelen 🥰

X