nedir benim bu kızdan çektiğim :(

Senin basina gelenin aynisi benimde basima geldi hemde birebir aynisi biz belki biraz sacma bir yol izledik ama su sekilde yaptik 1 ay kadar ben kadinla muhabbetimi kesmesim su anki nisanlimla ayrilmisiz gibi bir rol yaptik cunku kadininki hastalikti ailesi dahi basa cikamiyoruz bu yaptigi kacinci demisti ardindan biraz ani bir sekilde benim sinir animla kadina sok yasattik aslinda hic ayrilmadigimizi onunla oynadigimizi söyledim ve sanirim gurur yapti defoldu gitti

biz böyle bişey yapmadık ama denemeye değer heralde

ama bazı evlılıkler varkı 7 ayda evlenıp çok mutlu suren onu kımse bılemez sızede soylıyım kız aldattıgını kabul edıyor ben bızzat yanımda konustugunda duydum evet kabul edıyorum sana ıhanet ettım ama gerı donusun olmalı bana uzun zaman oldu bana dön hadı diye konusma yaptı ve sevgılım yapmıcagım ve bende bittin sen evlenıcem dıye ortaya cıkma sana hıcbı sekılde donusum olmaz senden iğreniyorum defalarca soyledım bunu anla artık dedı ve suratına kapadı teli yanı dıcem su hatasını kabul edıyor ama onu ıstemeyen bırıne neden hala ısrarla ulasmaya calısıyor anlamıyorum
kız akıl hastası galiba.
yüzsüz de üstelik

aynen öyle. hem de benim olayımda karşı taraftaki kadın da evliydi düşünün.
o yüzden dava açarım sana deyince korktu ve bize ulaşmayı kesti.
ama bu kız belki tehditleri sadece blöf olarak algıladığı için sürdürüyo olabilir.
son yorumumda dediğim gibi direkt şikayet dilekçesi yazsın konu sahibesinin sevgilisi. çözüm olmasa bile o kız da rahatsız olsun en azından.
Bakın şimdi bu konu size yaşadılarınızı hatırlatabilir; ama bence sizinki ile bariz farklar var. Konu sahibesi diyor ki biz devlet kurumunda çalışıyoruz, mahkemeye versek sıkıntı çıkar. Bu yüksek ihtimal nişanlısının lafı, kızı mahkemeye vermek istemiyordur; çünkü olay anlattığı gibi değil. Bu kızı mahkemeye verince devlet dairesinde herhangi bir sıkıntı ne konu sahibesi ne de nişanlısı yaşar.
Az önce de kurumsal bir şirketten bahsediyordu yorumlarda, nişanlısı da kendisi de devlet dairesinde çalışıyorsa bu şirkette demek ki kız çalışıyor, hasta olsa bu kız orada çalışamaz.
Sonuç adam yalan söylüyor, kurtulmak falan da istemiyor, bu durumda biz ne yapabiliriz? Yardım edecek bir mevzu göremedim ben.

Bakın şimdi bu konu size yaşadılarınızı hatırlatabilir; ama bence sizinki ile bariz farklar var. Konu sahibesi diyor ki biz devlet kurumunda çalışıyoruz, mahkemeye versek sıkıntı çıkar. Bu yüksek ihtimal nişanlısının lafı, kızı mahkemeye vermek istemiyordur; çünkü olay anlattığı gibi değil. Bu kızı mahkemeye verince devlet dairesinde herhangi bir sıkıntı ne konu sahibesi ne de nişanlısı yaşar.
Az önce de kurumsal bir şirketten bahsediyordu yorumlarda nişanlısı da kendisi de devlet dairesinde çalışıyorsa bu şirkette demek ki kız çalışıyor, hasta olsa bu kız orada çalışamaz.
Sonuç adam yalan söylüyor, kurtulmak falan da istemiyor, bu durumda biz ne yapabiliriz? Yardım edecek bir mevzu göremedim ben.

mahkemeye vermeyelım dıyen benım sevgılım degıl yanlız yanlıs anlasılma olmasın ben işlerimizin riske girmesini istemişyorum ve olmadı son çare mecbur yapıcaz

mahkemeye vermeyelım dıyen benım sevgılım degıl yanlız yanlıs anlasılma olmasın ben işlerimizin riske girmesini istemişyorum ve olmadı son çare mecbur yapıcaz

kız burda yaşamıyor farklı şehirde yaşıyor annesıyle nişanlımlada memlekette tanısmıslar kız memlekette yanı anlıcanız

Ben hukukçuyum. Hiçbir şekilde işlerinizi etkilemez bu mevzu, gidip bugün verin dilekçenizi, kızın şirketi ile konuşmanıza gerek yok, varsa bir mevzu işten de atılır.

kız burda yaşamıyor farklı şehirde yaşıyor annesıyle nişanlımlada memlekette tanısmıslar kız memlekette yanı anlıcanız

aynı memleketlıler ama kız dogma buyume orada yasıyor ablaları farklı sehırlerde oraya onların yanına gıdıyor nısanlım sadece yazdan yaza memlekete gıden bırı anca yazdan yaza gormus sonucta kız ablasına gelırse buralara bırde o zamanşar 1 2 gun gorusulmus toplasanız 1 yılda 10 gun anca gezebılıolarmıstı sonucta nısanlım calısan bırı

Ben hukukçuyum. Hiçbir şekilde işlerinizi etkilemez bu mevzu, gidip bugün verin dilekçenizi, kızın şirketi ile konuşmanıza gerek yok, varsa bir mevzu işten de atılır.

o ısınden olsa umrumda olmaz ben bızım ıslerımız sıkıntıya gırer dıye ıstemedım

ama bazı evlılıkler varkı 7 ayda evlenıp çok mutlu suren onu kımse bılemez sızede soylıyım kız aldattıgını kabul edıyor ben bızzat yanımda konustugunda duydum evet kabul edıyorum sana ıhanet ettım ama gerı donusun olmalı bana uzun zaman oldu bana dön hadı diye konusma yaptı ve sevgılım yapmıcagım ve bende bittin sen evlenıcem dıye ortaya cıkma sana hıcbı sekılde donusum olmaz senden iğreniyorum defalarca soyledım bunu anla artık dedı ve suratına kapadı teli yanı dıcem su hatasını kabul edıyor ama onu ıstemeyen bırıne neden hala ısrarla ulasmaya calısıyor anlamıyorum
Onu kimse bilemez haklısınız sadece iyi tanıyın acele karar vermeyin diyorum siz bilirsiniz elbette kıza gelince sevgilinizin peşini bırakmıyorsa en son çare şikayetçi olun dava edin hukuk yoluyla halledin sosyal paylaşımdan ulaşmaya çalışıyorsa sevgiliniz de kapatsın tüm hesaplarını numaralarınızı değiştirin ulaşamasın kuzenleriniz mi veriyor numaranızı kıza

Aslında kimse sizin 3 ay da tanışıp evlenmeye karar vermiş olmanıza takmıyor siz tamamen yanlış anlıyorsunuz, ilişkinizin böyle bir olayın akabinde yaşanıyor olması ve bu durumların içinde kalmış olmanızdan kaynaklı ve birbirinden ayrı değerlendirilemeyecek konular bu yüzden haliyle bu konuda da yorumlar yapıyoruz. Hepimiz insani olarak nacizane size başka bakış açılarından bakmaya sevk etmeye çalışıyoruz elbette kararı yine siz vereceksiniz, bu ilişkiyi siz yaşayacaksınız.
Yapılacak işlem çok net ortada gidip şikayet edin bakalım..!

X