Nefes Alamıyormuş Gibi Hissetmek

ZeytinKek

Guru
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2008
3.183
1.093
Mart annelerine merhabalar , hamileliğimin 35. haftasındayım , henüz yeni kayıt oldum. Tabi kayıt işlemini becerebildiysem!! Bir süredir mart annelerinin yorumlarını okuyorum , kendimde çektiğim bir takım sıkıntıları başkalarınında yaşadığını gördüm. Bu aralar kendimi nefes alamıyor muşum gibi hissediyorum sanki ciğerlerim boğazıma kadar yükselmiş. Özellikle sabahları uyandığımda ağzımda kan tadıyla uyanıyorum , acaba bunu benden başka da hissedenler var mıdır?

canım açıkçası ben de nefes darlığı olmadı. ama hamilerin büyük kısmında olduğu okumuştum. sabahları kan tadıyla uyanman ilginç geldi bana. doktoruna danışmadın mı?

canım açıkçası ben de nefes darlığı olmadı. ama hamilerin büyük kısmında olduğu okumuştum. sabahları kan tadıyla uyanman ilginç geldi bana. doktoruna danışmadın mı?

Hamileliğim de burun tıkanıklığı problemim oldu , çoğu geceler ağzımı açarak nefes almak zorunda kaldım. bu yüzden de malesef horladığım oldu ve horlayan birçok kimse gibi sabah uyandığımda bunu eşime inkar ettim :) son 1-2 haftadır kan tadıyla uyanıyorum yatarken ciğerlerimin çok yükseldiğini hissediyorum . yarın muayenem var bunu doktoruma danışıcam.

nefes darlıgı bı9r cok hamılelerde oluyo bendede oluyo mesela ıkı dakka bıu ıs yapsam veya wc gıtsem bıle nefes nefese kalıyorummm neyse dısımızı sıkalım gerı sayım artık basladı :)) ama canım kan tadıyla hıc uyanmadım doktoruna danıs ıstersen sureklı kontrole gıtt

evet canım flowers'ın dediği gibi nefes darlığı birçok hamiş gibi bendede oluyo... artı birde burun tıkanıklığım var.Ama kan tadı için dr konuş demir hapı falan alıyomusun acaba onlardan olabilirmii

evet demir hapı alıyorum , bununla alakası olabilir mi ? artı dudaklarımda çatlama ve kanama oluyor. bu şikayetlerim son 1-2 haftadır var .

ben 18+4üm...nefes nefese kalmak,2 adım atınca yorulmak,agzımdan nefes alıp vermek,hamileliğimin ilk zamanlarından beri burnumdan sabahları kan gelmesi..hepsi var...doktoruma sordugumda bunlar normal dedi..burnumdan kan gelmesinin nedeninide yattıgım odanın nemsiz olabileceğini radyatörun uzerine su koyup yatmamı söyledi ama bence kan basıncı arttı ve vucuttaki kan oranımız arttı...belkide senin burnun çok tıkalı oldugu için sabah gelmesi gereken kan agzına geliyor ve o tat kalıyor...

38+6. haftadayım uzun zamandır nefes problemi yaşıyorum özelliklede aklamları aldığım nefes bana yetmiyo balkona atıyorum kendimi bunun yüzünden rahat uyuyamıyorum bile

38+6. haftadayım uzun zamandır nefes problemi yaşıyorum özelliklede aklamları aldığım nefes bana yetmiyo balkona atıyorum kendimi bunun yüzünden rahat uyuyamıyorum bile

canım benim dün kontrolüm vardı ultrasonda elimi miğdemin üzerine koydum dedim ki doktoruma burada oğlumun burada nesi var çok baskı yapıyor çok acıyor oram dedim nefesim kesiliyor dedim . meğer orada poposu varmış ittiriyor geriyor mideye oradan da ciğerlere baskı yapıyor olan bize oluyor :)) şimdi arada bir poposuna vurucam :)))

nilmısra canım ben 38 haftalığım bu güne kadar hep dudaklarım catladı kanadı yara olmuştu acayip ama suan geçti bal özlü bi krem kullandım...bebeğinin poposuna gelince aynen popsu mideme baskı yapıyo ayaklarıylada kaburgalarımı ittiriyo bazen kırılcak die korkuyorum onun canı acımıyomu acep :)))...bu arada burun tıkanıklı gece yatınca oluyo bende su şişesiyle yatıyorum azımın içi kuruyo cok su içiyorum sonrada koşa koşa wc ye :))))

X