Nefret ediyorum

Eşimden küsüyorlar ve bunalrın küsmeis
Şöyle içlerindne biri dahi gelip bizimle konuşsa hepsi onuda dışlar mesela ben görümcemle kavga edince hepsi ksütü evime gelmiyolardı yavaş yavaş konuşmaya başaldıalr. Kardeşlerinden görümce şeytnaındna gizli benim evime gelirler şimdilerde. Oda hespa soruyo senin ne işin var onalrda diyo

Sizi karnında 9 ay taşıyan kadına yapılan bu terbiyesizliği lütfen affetmeyin. Allah'ın cezası kadın. Kürt olunca ne oluyormuş acaba?! Affettim deseniz bile mesafenizi koyun. Asla yüz göz olmayın.
Ben zaten affetmek istemiyorum ama herkes benim aşırı tepki veridğimi söylüyor

Eşim her şeyin farkında ki bir de benim aklım ermiyordu bu şeytanlıklara. Daha yeni yeni gözüm açılmaya başladı. çok toydum küçüktüm yani bana laf soktuklarında ben gidip seni kıracak bir şey mi yaptım diye özür dilerdim meğer bundan zevk alıyolarmış. Küçücük çocuklara aynı psikolojik şiddetleri uyguladıklarını görünce anladım. Mesela kv eşimi nerde yakalasa beni kötüler ama eşim birgün olsun gelip anneme böylemi dedin diye sormaz. kaç kere duydum beni kötüleyerek iftira atarak saçma sapan eve yolladığını eşim kulağını kapatıyor söylediklerine. Ama ben eşime annen böyle dedi desem hemen kapısına gider hesap sorar.

1. O ablasını döverim (opsiyonel)
2- taşınmak için elimden geleni yaparım.
3 - hepsiyle mesafe koyar kimseyle konuşmam.
4- bebek bile sevdirmem olay çıkartırım.
Bi arkadşaım vardı ona aynı böyle akıllar veriyordum sonra halim bu. İşin içine girince öyle olmuyor normalde dışarda bir insan bana bunların çeyreğini yapsa selasını okuturdumda işte gel görki geliniz.

San
ırım bende böyle yapıcam niye geldin yüzsüz diyicemde o tek gelmez korkudan gider yabancı insnaalrı getirir

Yok maalesef ben kendimi ortama göre tutabilen biri değilim eğer politik davranılırsa davranırım. Ki akrabalarımın çoğu ile bile aram kötüdür. Hadsizliğe tahammül edemiyorum.

Şimdiden başladılar o bakamaz diye biz gelip bakıcaz felan eğitim aldım oysa
Azıcık ruh sağlığını düşünüyorsan görüşme,kim ne derse desin insanlar değişmez,kimileri kötü bildigin saf kötü oluyor sebep aramaya gerek yok

Yok maalesef ben kendimi ortama göre tutabilen biri değilim eğer politik davranılırsa davranırım. Ki akrabalarımın çoğu ile bile aram kötüdür. Hadsizliğe tahammül edemiyorum.
Karşımdaki insanlar bana sataşıp bir terbiyesixlik yaptıktan sonra yemşnler edip demeidm yapamdın kötü niyetle söylemedim diyen insanlar. Bir tartışma olunca en fazla iki saat içinde hiç tanımadığım insanların evine gidip çaylarını içip evirip çevirip değiştirip anlatıyolar bana düşman topluyorlar ve benimle ne zaman tartışsalar bir hafta beraber kahvaltı yaparlar toplantılar kurulur beni dışlarlar ne desem ben suçlu oluyorum. Bu yüzden en ufacık bir terslemede aile büyükleirne kadar herkes bana sırtını dönüyor

Allah sabır versin başka ne denir bilemedim zor durum

Bende de vardı böyle şeytansu! Boşandım da kurtuldum. O çok daha ilerisiydi kardeşine karı kız ayarlayıp arkamdan eğleniyordu. Allah bu tipleri bildiği gibi yapsın. Uzak dur bence. Mayası bu ve değişmez

Hepsine mesefenizi koyun esinizde umarım size hak veriyordur

Bende de vardı böyle şeytansu! Boşandım da kurtuldum. O çok daha ilerisiydi kardeşine karı kız ayarlayıp arkamdan eğleniyordu. Allah bu tipleri bildiği gibi yapsın. Uzak dur bence. Mayası bu ve değişmez
Aaaaaaa bend ebi kere yeni evliyken rüyamda eşimin beni aldattıgını gördüm bunalra anlattım karılık yapamazsan aldatır tabi dediler. Gerçekten allah kendileri gibi insanlarla karşılaştırsın böyleleri yoksa bizim gibilere psikolog yetişmez

Hepsine mesefenizi koyun esinizde umarım size hak veriyordur
Eşim okumuş aklı selim biri ve kafası onalr gibi çalışmıyor zaten öyle biri olsa asla evlenmezdim. Merhamet duygusu olmayan insanlar. biriyle kavga ettiklerinde kavga ettiklerinin çocugunun başına bi bela gelince sevinen insanlar. çocugun başı yarıldı hastanelerden çıkamadı iyi olmuş dediler oturdum öyle agladımki o çocuğa. Eşim merhametli ve benim kötülük yapmayacagımı biliyo.

Esinizde size destekse olabildiğince uzak durun en iyisi bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…