Dudak Makyajı nemlendiren ruj ?

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

Nisan.umut

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2010
1.241
367
kızlar merhaba.Benim dudaklarım çok kuru hep nemlendirici sürüp üstüne ruj sürüyorum.aynaya bile gerek olmadan sürebleceğim nemlendiricili yapıda bir ruj aramaktayım.Mac düşünüyorum sizce almalımıyım?Hot tahiti rengi hoş gözüküyor kullanan varmı aranızda?

Son düzenleme:
kızlar merhaba.Benim dudaklarım çok kuru hep nemlendirici sürüp üstüne ruj sürüyorum.aynaya bile gerek olmadan sürebleceğim nemlendiricili yapıda bir ruj aramaktayım.Mac düşünüyorum sizce almalımıyım?Hot tahiti rengi hoş gözüküyor kullanan varmı aranızda?

Ben The Balm'ın Girls Anita Boytoy'unu tavsiye ederim. Gerçi ayna lazım olacaktır:) Bu arada uyumadan önce dudaklarını sadece bu iş için ayırdığın bir fırçayla yumuşakça incitmeden fırçala. Sonra dudak balmı kullan. Sabah dışarı çıkmadan önce de rujunun altına mutlaka bir dudak koruyucusu kullan yaz kış demeden. Ve asla dudaklarını ıslak bırrakma. İnan bana dudaklarım timsah derisi gibiydi. Bu işlemler sayesinde şimdii kadife gibi. Çok memnunum.

ben flormar kullanıyorum genelde memnunum ama mat olanları azcık kurulk yapabılıor

maybelline dene.
özellikle 162 numarasının rengine hayranım

X