Nereden başlayacağımı bilmiyorum? Üç gün önce nikahlandım yani evlendik ve olanlar, olaylar başladı.

Valla bu kadar sinir olmaya gerek yok. Ben de bu adamdan bi cacık olmayacağını düşünüyorum, boşanması hayrına olur, filikirlerimizi söyleyeceğiz elbette. Keşke de dinlese. Ama bu onun kararı, onun hayatı. Sırf burada konu açtı bi kaç cümle yazdık diye bizi dinlemezse dalga geçme aşağılama hakkımız doğmuyor. Konu sahibi evli adamla sevgili olan taraf değil aldatılan taraf. Şuan çok sağlıklı kararlar da alamıyor olabilir. Çok yeni nikah kıyılmış hemen üstüne bunları öğrenmiş bi şekilde karşısındaki kendisine inandırmaya çalışıyor kafası karışıktır normal bunlar. Her türlü anlayışa ihtiyacı var. Böyle dalga geçilmesini doğru bulmuyorum.

Yoo hic de karsi tarafin kendini aciklamak icin yiprandigi falan yok. Sadece aramis. Yil olmus 2020 telefonla aramak ne buyuk çaba saglikli dusunemedigi konu sahibinin apacik ortada zaten biz hemcinsimiz daha fazla afedersiniz aptal yerine konmasin diye bir ton dil doktuk. Ama haklisiniz insanin kendine ettigini kimse etmiyor bize ne oluyorsa.

Allahaskina olabilir yani. Fake konu yalan konu diye diye buraya yazamaz hale geldik. Herkes dedektif oldu pes! Sanki bunları yasayan yok!

Olması gereken konusunda aynı fikirdeyiz. Ben de boşanması konusunda veya adamın yeterince çabalamadığı konusunda hemfikirim. Sadece bazı yorumların üslubu rahatsız ediyor.

Ne acı çekmesinden bahsediyosunuz Allah aşkına daha ne yaşanmışki acı çekme modunada girmişler? Aslında amaç acı çekmemesi için uyarılarımız oldu robot değiliz ayrıca anlatmak istediğimizi farklı bir yorumla anlatmış olabiliriz burası tüm düşüncelere açık bir yer...özel bir konu olsa idi kendinde saklardı ben fikrimi istediğim şekilde beyan ederim istediğim yorumla...kimseyi üzdüğümü düşünmüyofum bazen böyle sert olmak gerekebiliyor ne kadar şakayla karışık olsada anlamıyorlar.burda öyle binlerce kişi akıl vermesine rağmen hala dediğinden yaptığı yanlışlardan geri vites yapmauanlar var...yazarız alan alır almayan almaz anlayana tabi...

konu sahibi ne yaptın? insanlar 33 sayfadır senin için yazışıyorlar.bari sonuç ne onu yazıp konuyu kapattır

Bencede madem yazıyosun cvp yaz da bizde konuyu önemseyen gerçekten fikir almak isteyen acı çeken üzülen biri olduğun kanaatine varalım Fake olduğunu düşünüp dalgaya almaya başlıyoruz seni umarım bize kırılmıyorsundur konu sahibi
arkadaş muhatap yok

Siz suan bekar mısınız ?

Bu konu benim de aklımda, merakla bekliyorum sizi konu sahibi... Umarım verdiğiniz karar sizin hayrınıza olur, daha fazla incinmezsiniz.

Ben konuyu biraz geç gördüm. Bir de karşı taraf açısından bakmak için yazmak istedim. Benim konuma bakarsanız, ben mesela evlendiği gün gerçekten hissettim. Nişanlı olduğunu bile bilmiyordum, hiç bir şekilde hayatında biri olduğundan dahi haberim yoktu. ama rüyama girdi o gün hiç aklımdan çıkmadı defalarca mesaj atmayı aramayı düşündüm ama kendimi durdurdum. Neredeyse bende bilmeden tam nikahında mesaj atacaktım. Sizinki gibi bir krize sebep olabilirdim. Arada gerçek duygular varsa bunlar oluyor hissediyor insanlar. Bence karşı tarafı arayarak yanlış yapmışsınız, bir kadın olarak onun yerinde olmak istemezdiniz inanın.
Bu adamlar yeni hayata başlamak istiyor ama beceremiyorlar. Eskiyle devam edecek kadar cesaretli de değiller.Eğer ki evliliği sürdürme kararı almışsanız bir şekilde evliliğinize ayak uyduracak geçecektir bunlar. İnanın o kadın da bu dengesizlikle vakit kaybetmek istemiyordur. Diyeceğim o ki, burada suçlu o kadın değil onun defterini kapatmadan sizinle evlenen kişi.

Boyle evlilik yurumez insan da hep suphe bosanin gitsin hatta belki bosanma degil de nikah iptali bile olabilir 3 gun olmus cunku

Bence gonder

Bence gönder kızın nisanlisina ben olsam öyle yapardım. Sen evlenmişsin obüru nişanlanmış bu neyin davasidir çok kavusmak istiyolarsa biz mani olmayalim kardesim de adamada. Evli adama yazarken dusunseymis gonder gitsin adamda bilsin hakki var bence

en iyisini yapmışsın. şimdi onlar düşünsün.

Kafamda böyle bir soru işaretiyle yaşayamazdım ben aynı yatağa bile giremem tiksinirim kendimi fazlalık, ucube gibi hissederdim bilmiyorum ben devam edemezdim hayatımın sonuna kadar gidecek bir travma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…