Nereden başlayacağımı bilmiyorum? Üç gün önce nikahlandım yani evlendik ve olanlar, olaylar başladı.

Içinde bulunduğunuz durum çok zor çok haklısınız cidden ama lütfen kendinizi kandırmaya yada o adamı çarçabuk affetmeye odaklamayın. Bari bir süre uzak durun kendinizi dinleyin, sizinde gurununuz olduğunun o adam bir farkına varsın. Böyle düşüncelerle o adamda napsam bana aşık napsam bana tapıyor düşüncesi uyandirirsiniz ki bu sizi dahada kucultmekten başka birseye yaramaz .
Yoook ben böyle desem de ona asla bunu yansıtıyorum beni kaybetme korkusu9lacak olmali

Tamam bakin haklisiniz. Ama lütfen o kadın nişanlımı seviyorum mu diyor? Nişanlısını seven benim kocama ne diye sorar başkasını sevdin mi diye. Gayet onun aklı kalmış belli ki eşimin de kalmış:KK43: inanmak.istemesem de
Zaten aklı eşinizde kalmış çünkü kıza sürekli ümit vermiş. Onların ilişkisi hep böyle devam etmiş. Kız sanmış ki bu hikayenin sonunda ne olursa olsun kavuşuruz

Lütfen beni kınamayın. Bir de soyle düşündüm kendimi.kandirmak değil de. Kız seviyor musun diye sorup aslında ona nispet olsun diye değil ama o günden sonra hayatıma biri girdi o da senin düşündüğün o kızdı. Hatta onunla eevlendik demiş ya. Yani bu sevmiyor mu demek ki. Bu benimle nasıl olduğunu anlatmak değil mi . Gerçekten beni hiç sevmediğine inanmıyorum. Çok kısa zamanda ne kadar güzel şeyler yaşadık üstüme titredi. Işte böyle ben de sevdim yanı yeniden demek istemiş olamaz mi? Üstelik darısı senin de başına demiş. Off.kafayi yiyorum
Şu an kedinizi sabote ediyorsunuz. Büyük bir mutsuzluğun ve acının altında kalmışsınız ve beyniniz sağlığını korumak için kendini kandırmaya çalışıyor. Bence bir uyuyup uyanın. Sonra sakin kafayla olanları tekrar düşünün. Yüklemeye çalıştığınız anlam gerçeklikten o kadar uzak ki.

Sonradan belki eşim beni sever diye evliliğe devam etmekle, çatırdayan bir evliliği çocuk yaparak kurtarmak ölümüne kapışır. Ama ikisinin de sonu hüsran
Yaa adam şuan pişman olmuş olabilir karısını seviyor olabilir. Hatayı herkes yapar sonunda pişman oluyorsa af diliyorsa bı şansı hakeme baktı aynı şeyi bidaha yapıyor o zaman işler değişir. Ama yapmayadabilir bu da olanak. İlla herşey boşanmak değil yani ve çok yeni evli belki bu sorunu cozup eşiyle konuşup ilerisde çok mutlu olabilirler herseye çok karamsar bakmaya gerek yok evlilik bu birazcık yapıcı olmak gerek..

Yaa adam şuan pişman olmuş olabilir karısını seviyor olabilir. Hatayı herkes yapar sonunda pişman oluyorsa af diliyorsa bı şansı hakeme baktı aynı şeyi bidaha yapıyor o zaman işler değişir. Ama yapmayadabilir bu da olanak. İlla herşey boşanmak değil yani ve çok yeni evli belki bu sorunu cozup eşiyle konuşup ilerisde çok mutlu olabilirler herseye çok karamsar bakmaya gerek yok evlilik bu birazcık yapıcı olmak gerek..
Keşke sizin gördüğünüz kadar masum olsa bu durum.

Keşke sizin gördüğünüz kadar masum olsa bu durum.
Masum veya değil herkes herşeyi yapabilir. Yapılması gereken karşı karşıya konusulmasidir, cozulmesidir, hemen bosan denmesine takıldım ben. Bakin adam af diliyormus, yalvariyormus konu sabihine değer vermese adam bosar gider.

Tamam bakin haklisiniz. Ama lütfen o kadın nişanlımı seviyorum mu diyor? Nişanlısını seven benim kocama ne diye sorar başkasını sevdin mi diye. Gayet onun aklı kalmış belli ki eşimin de kalmış:KK43: inanmak.istemesem de
Ben zaten kadının da niyetini iyi bulmadım. Ama zoruna giden şeyler olmuş, hoş olmayan şeyler yaşanmış zamanında, belli. Sevgiden ziyade, içinde bitmeyen bir hesaplaşma var sanki. Aramışsınız galiba, kestirip atmış. Keşke biraz oyalasaydınız. İster istemez biraz fikir verebilirdi eşinizle alakalı.

Masum veya değil herkes herşeyi yapabilir. Yapılması gereken karşı karşıya konusulmasidir, cozulmesidir, hemen bosan denmesine takıldım ben. Bakin adam af diliyormus, yalvariyormus konu sabihine değer vermese adam bosar gider.
Adam 2 yil 8 ay oncekine daha değer veriyor bu mantikla? Hala muhatap olup senden sonra sana inat icin oldu diye aciklama yapıyor.

Seni seçtim Pikachu gibi mi?
daha evliliğin en başında güvensizlik ortamı yaratan bir adama sırf beni seçti diye inadına evli kalmayı mı tavsiye ediyorsunuz gerçekten?
Seni secmis olmam digeriyle konusmayacagim anlamina gelmiyor. Sonuc olarak secilmis sensin.
Isin sonunda sana geleceğim ne olursa olsun. Tilki kürkçü dukkani misali
Oysa ben , ben secilmem secerim diyor heralde 😀

Ve bunu hahaha secilen benim yav sen kimsin diye görmek kendini kandirmak mi sanki hafif kaldi.

Cevabi uzun ama özetleyeyim. Hani beni aramıstin ve bana yanlışlıkla nisanlinin adıyla seslenmistin . O günden sonra benim için her şey değişti beni olmazlarima sürükledin ve ben bir şey yaptım. Bana hedefte gostermistin hani fotoğrafıma kalp atan bir kız vardı( beni kastediyor) gittim onunla başladım. Sonra senin yüzük taktığını gördüm bende taktım hatta daha fazlasını da yaptım bugün nikah kıydık. Ve bana bugün mesaj atman beni çok şaşırttı çok ilginç yazmış.

Kiz da bunların hicbirind3n haberim yoktu hayırlı olsun yazmış. Eşim sağ ol darısı başına demiş. Kız da sana diyecek çok şeyim olurdu ama içimde kalsın sen belki onları duyarsın duymazsan da ahirete kalsın. Bana gönderme bir şey bu bile yanlış olur. Yanlış anlama kızgınlığım yaptığın böylesi bir şeyi bile bana baglaman. Ikimize dair her şeyin tek sorumlusu sensin. Hoş gidişin bana mükemmel birini verdi, sevgiyi hak eden birini. Öfkem sadece benden caldiklarin için yine de hayırlısı olsun mutlu olun yazmış eşim bir şey dememiş. Sanırım kız her yerden engellemiş.

Lütfen beni kınamayın. Bir de soyle düşündüm kendimi.kandirmak değil de. Kız seviyor musun diye sorup aslında ona nispet olsun diye değil ama o günden sonra hayatıma biri girdi o da senin düşündüğün o kızdı. Hatta onunla eevlendik demiş ya. Yani bu sevmiyor mu demek ki. Bu benimle nasıl olduğunu anlatmak değil mi . Gerçekten beni hiç sevmediğine inanmıyorum. Çok kısa zamanda ne kadar güzel şeyler yaşadık üstüme titredi. Işte böyle ben de sevdim yanı yeniden demek istemiş olamaz mi? Üstelik darısı senin de başına demiş. Off.kafayi yiyorum

Aslında konuşmanın can alıcı kısmı kırmızı yaptığım yer, sen nişanlının adıyla seslenince ben bir şey yaptım gittim başladım onunla senin yüzük taktığını gördüm ben de taktım diyor. Hani bunu eşiniz nasıl çeviriyor nasıl kendini haklı çıkartıyor inanamadım.
Bİr de kız sevdin mi başkasını diyor ama eşiniz evet evlendiğim kişiyi diyemiyor.
Ayrıca kız da eşinizi kıskandırmak için nişanlım mükemmel falan diyor.

Bence değer verdiginden karşılık vermemiştir. Ama esine değer verdiğini için yalvardıgi Cook açık ortada. Ama konu sahibi de çok haklı ben zaten ilk mesajımda kendimi onun yerine koydum çok haklı ve bende aynı onun gibi olurdum o durumda. Ama bence biraz yapıcı olmak gerekiyor hemen kestirip atmaması gerekiyor. Tabiki de hemen bunu hazmedemez. Herkesin düşüncesi farklı sonuçta benimde bakış açım böyle

Hayatta herkesin mevcut ilişkisinde çıkmaza girdiği maziye döndüğü, eski ilişkilerden medet umduğu, yoklamak istediği anlar olabilir. Insandır sonuçta, zayıf bir mahlûk...

Ben o hanımın düğün gününü bilerek hususi olarak o güne özgü mesaj attığını düşünmedim, düşünmüyorum. Konu sahibesinin geçmişte ah alacağı ve bunun neticesinde vicdan azabını hala çekeceği naptığı muamma. Açıkçası çok modern olmayan ailelerde dert olabilecek bazı hususlar aklıma geldi, üzüldüm. Kimseyi yersiz yere de itham etmeyi asla istemem.

Bunlarla birlikte, boşanacak hicbir husus göremedim. Yıllar önce sevmişlerdir. Yurumemistir. Evlenen bey aşağılık bir tavırla o hanıma muamele etmek zorunda değildir. Açıkça medeni durumunu söylemiş. Eşine olan aşkını da beyan etmek durumunda değildir. O, o beyin özelidir. Eşini karşıdaki kız "kalp atan kız" olarak bilmektedir o nedenle yazmıştır. Ayrıca konu sahibesinin eşi belli ki mazide suclanacagı bir takım şeyler yapmıştır ki kendini aklamak için "sen bana nişanının adı ile seslendin" diye kendinin haklı olduğu noktaları ortaya koymuş. Bunun unutamamakla, aldatmakla ne ilgisi var kesinlikle anlayamadım. Konu sahibesi bu olayı kapatın. Yeni kurduğunuz yuvanızı mazide olan bir hic uğruna huzursuz etmeyin.
:olamaz: :olamaz: :olamaz: :olamaz:

Eger mesajlar hala duruyosa kaydet ve o kadının nişanlısına gönder bi ayrılsınlar bakalım kocanız ne yapacak sadece izle bundan sonra asya olalım asyaa banane demeyelim sessiz kalmayalım

Tahminimce kızla arasında bir şeyler yaşandı. Sonra eşiniz kızı terk etti. Ahımı aldın falan dediğine göre. Kız eşinizin peşinden koşmayı bırakıp nişanlanınca da değere bindi. Çünkü sonsuza dek peşinden koşacak falan sanıyordu. Ama insan sırf bunun için evlenir mi o da ayrı konu.

Sey bunlar 24 s!at icinde yasanan seylerin toplami degil mi ? Ayni gun olmusta çünkü olay

Yani adam sizi aldatsa tapusu bende nasilsa diye bir sey demez ya da der ama ayrilmaz misiniz? Merakimdan soruyorum.
Bilmiyorum düşünmedim ayrılır mıyım.
Ha ama bana derse ki ben başka birini seviyorum. Güle güle derim.
Değişik durumlar. Çeşit çeşit de fikir var.

X