Nerelerde İndirim Var? Kampanya Haberleri! Alisveris Rehberi!

mutluluk, teşekkürler...hakikaten gözlüğe ihtiyacım vardı ve fiyatlar süper...çantalar da öyle:))) kampamia.com'la beni tanıştırdığın için gerçekten teşekkürler.

mutluluk, teşekkürler...hakikaten gözlüğe ihtiyacım vardı ve fiyatlar süper...çantalar da öyle:))) kampamia.com'la beni tanıştırdığın için gerçekten teşekkürler.
hangi gözlüğü aldın rica etsem aldığın gözlüğün sendeki fotosunu koyabilir misin bana da fikir olur ?

sen de fotosunu koyabilirsen çok makbule geçerdii :) bilmiyorumkismile:asigim:

kızlar birşey sorcam
geçen sene bana hediye 50 lira mango kartı alınmıştı doum günü hediyesi olarak süresi 1 seneydi.bir kısmını kullandıktan sonra kart yerine kapora fişi verildi üstünde ne kadar kaldığına dahil.bu fişle alışveriş yapcaksınız dedi,kartı aldı.1 sene geçti kullanmadım.şimdi o 1 senelik zaman bu fişe girmiyor dimi.çünkü fişin üzerindeki tarih ordan alışveriş yaptığım tarih bilgisi olan varmı?

lcw,de facto ne zaman indirime girecek bileniniz varmı yaa..bir sürü şey almak istiyorum..kendime kızıma kocama...

de facto uygun ama ürünleri beş para etmez..Ben hiç memnun kalmadım lcw yine ondan çok çok daha iyi bence...

ben geçen sene ve ondan önceki sene farklı 2 triko kazak aldım..çok memnunum..hiçbir sorun yaşamdım..
lcw da güzel ama spor kıyafetler için güzel..hep aynı şeyleri çıkartıyor bazen..kendini yenilemiyor gibi geliyor arasıra...

mango 15 hazirandan sonra giriyor canım indirime :)

çok teşekkürler funmak,ama biraz daha beklesemmi acabaa
bu sezon mangoda acayip güzel elbiseler var ama hepsi 200 lira en azz ,bunlarr sonbaharda 30 lira olcak bilyiorum ama bari bu indirimlerde biraz para kurtrsak

markafoni gururla sunar: grupfoni
1,5 yıldır %70'e varan indirimlerle dünya markalarını sizlerle buluşturan markafoni durmak bilmiyor. markafoni yeni kardeş sitesi grupfoni.com'u tanıtmaktan gurur duyar.
En kısa haliyle tanımlamak gerekirse grupfoni, kullanıcılarına yaşadıkları şehirin restoranlarını, eğlence mekanlarını,sağlık ve güzellik hizmetlerini, kültür ve sanat etkinliklerini avantajlı fiyatlarla sunan bir platform.
Önce uygun fiyata karnını doyuracaksın felsefesine gönülden inanan grupfoni sizlere hoş geldin hediyesi olarak tam 25 ilde yararlanabileceğiniz bir fırsat sunuyor.

Üye olmak isteyenler için link verecektim ama 100 postum olmadığı için veemiyormuşum.Dileyenlere mesaj yoluyla gönderebilirim
Yaşasın indirimm :sm_cool:

İndirim sezonu hemen hemen bütün markalarda başladı. Bakalım sizi hangi mağazalarda nasıl indirimler bekliyor?

* İpekyol ve Twist’te %50 indirim

* İnci’de %40+%50 + (Bonus’a özel)%10 indirim

* Hotiç’te%50′ye varan indirim

* Steve Madden’da %40 indirim

* Derimod’da etiketin yarısı

* Levi’s'ta %50′ye varan indirim

* Assortie’de %50′ye varan indirim

* Nine West’te %50′ye varan indirim

* La Senza’da %50′ye varan indirim

* Park Bravo’da %50′ye varan indirim

* Polo Garage’da %40′a varan indirim

* Network’te net %30 indirim

* Mango’da %50′ye varan indirim

* Accessorize’da 150 TL’lik alışverişe 50 TL’lik hediye çeki

* Vero Moda’da ikinci ürüne net %50 indirim

* Koton’da %50′y varan indirim

varan deyipte varamayan indirimlerr.
sözde inmiş hali bile çook pahalı.

haklısın valla ben zaten %50'ye varan yazanlara hiö güvenme çünkü %49 indirimli ürün bile olmuyor aralarında birde ye varanı minicik yazıyolar safız ya inancaz yok artık tüketicide akıllandı yani yemiyoruz oyle basit numaraları

mango çok yapıyor onu..geçen gün koşa koşa gittim belki uygun güzel bişey bulurum diye..askıda 19 dan başlayan fiyatlar diyor..ama 19 luk olan neydi hiç bulamadım..basit basit şeyler inmiş 25 e..zaten o gömleklerin normal piyasa fiyatı en fazla 25..8o küsürmüş te o fiyata inmiş..yok baktım baktım çıktım kayda değer bişey bulamadım..
pazara burun kıvıran çoğu kişi gidip daha kalitesiz incecik tişörtlere bir sürü para sayıyor..tekstil işinden anladığımdan,dikiş bildiğimden midir nedir bana çok pahalı geliyor o markalar.kandırıyorlar.resmen tutarının 15 katına falan satıyorlar...

lcw başlamış 30 ağustosa kadarmış
22 haziranda sordum ne zaman indirime gireceksiniz diye adam belli değil dedi ertesi günü girmiş.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…