Nilmoon'un Başarı Öyküsü

geçmiş olsun cnm...daha 10 gün var önünde ve bnce 4 kg vermis olup mutlu döneceksin...3 kg bile versen cok süper bir sonuç bnce...

evet tatlım öyle zaten eylül de 50 kilo olabilmem için 18kg /5 ayda minimum 3,6 kg vermem gerekıyo..
kilo almak ne kadar zevkli yaaa:) ama vermesi ne kadar zor, canım bişi yemek istemıyo aslında acıkmıyorum bile, sadece listem bozulmasın diye saati geldiğinde yemem gerekn neyse yıorum ama beni sabırsızlandıran nasıl görüneceğim. gerçi 52 kilo olan resimlerim var az çok biliyorum ama doğum girdi araya tabi.. inşallah eklediğimde sizde göreceksiniiz..

nilmoon sabırsızlıkla beklşyorum cevabını canım istanbuldanmışsın çok sevindim bende 73 ü gördüm ve çok rahatsızım hedefimde 58ş38 yaşındayım 58 harika olur benim için.Öğretmenim tatil başlıyor bu yaz bu işi hayırlısı ile halletmem lazım çok heveslendim senden kendşm yapıcaktım ama senin diyetisyenin işi biliyor anladığım kadarı ile diyetisyene giden arkadaşların listelerine bakıyorum çevremde hep aynı şeyler kişiye özel falan değil pek inancım yoktu çok umutlandım senden dolayı maşallah canım sana

nilmoon sabırsızlıkla beklşyorum cevabını canım istanbuldanmışsın çok sevindim bende 73 ü gördüm ve çok rahatsızım hedefimde 58ş38 yaşındayım 58 harika olur benim için.Öğretmenim tatil başlıyor bu yaz bu işi hayırlısı ile halletmem lazım çok heveslendim senden kendşm yapıcaktım ama senin diyetisyenin işi biliyor anladığım kadarı ile diyetisyene giden arkadaşların listelerine bakıyorum çevremde hep aynı şeyler kişiye özel falan değil pek inancım yoktu çok umutlandım senden dolayı maşallah canım sana

canım saolsın dermactive yaz google a çıkıyor ordan bilgi alabilirsin. şişlide diyetisyen 100 lira ücretide, ben cok memnunum ama tavsiye ederim.

özel msj atmaya msj sayım yetmiyomuş atamadım.

Nilmoon canım arkadaşlarla konuşuyoruz diyetisyen olayını herkes iradeni kullanıp sistemli hareket etmeyi biliyoruz yaptıktan sonra diyetisyene ne gerek var diyor hakikaten bende böyle düşünüyorum aslından yaşayıp başaran biri olarak ne dersin canım fark ne

Merhaba arkadaşım seni tebrik ediyorum şimdiden.başarmak bitirmemnin yarısı.sen üstüne nerdeyse bir ayda yedi kilo vermişsin.senin her istediğini giyebilen, dimdik gururla gezinen bayanlardan neyin eksik?

Nilmoon canım arkadaşlarla konuşuyoruz diyetisyen olayını herkes iradeni kullanıp sistemli hareket etmeyi biliyoruz yaptıktan sonra diyetisyene ne gerek var diyor hakikaten bende böyle düşünüyorum aslından yaşayıp başaran biri olarak ne dersin canım fark ne

şimdi şöyle açıklayayım, benim diyetisyene gitmemin 2 sebebi vardı, 1. si diyetin kişiye özgü birşey olduğunu düşünüyorum çünkü zayıflamayı etkileyen bir sürü hastalık ve değer olabiliyor. diyetisyene gitmeden önce bütün tahliller yapılıyor ve kilo vermeye yada diyet yapamaya engel olabilecek bişey varmı diye bakılıyor. mesela benim bir arkadaşım var 22 yaşında yaklaşık 100 kilo biz bugüne kadar hep yediği için şişman olduğunu zannederdik adet gecikmesi nedeniyle ilgili bir kaç tahlil yapıldı meğer kızın vücudunda şekeri eritmeye engel bir bozukluk varmış. yani yediği hiç bir şeker ne kadar çabalarsa çabalasın erimiyormuş ve yağ olarak depolanıyormuş. devlet hastansinde bir ilaç verdiler zayıflama filan değil ama hastalığıyla ilgili kız yine aynı şekilde yediği halde su gibi zayıfladı. yani tahlilleri yapmadan 100 sene diyet yapsa bişey olmayacakmış demekki moral bozukluğundan başka.. 2. side her ay diyetisyene gittiğimde 2 sayfalık bir analiz çıkıyor makineden yağ oranları (bacaklarım gövdem kollarımda ne kadar yağ var ne kadarı gitmiş) su oranım mineral protein eksikliği durumu gibi bir sürü konuda bilgi veriyor. ve ben yağdan kilo verdiğimi görerek rahatlıyorum. kendi başıma diyet yapsaydım bunun ne kadarının yağ ne kadarının su yada kaslarım mı eriyor bilemezdim. birde diyetisyen her ay farklı bir liste veriyor birşeyler sürekli değişiyor kendi başıma yapsaydım monotonlaşırdı bir süre sonra, bu şekilde daha istikrarlı devam edıyor.. ve son olarak şunu söyleyeyim 3-5-7 kilo vermesi gerekenler şeker ve tuz kullanımını sınırlandırarak kızartmadan ve tatlıdan ölçülü tadarak biraz hareketle verebilirler bencede diyetisyen şart değil ama ben gittiğimde 25 kilo yağ vardı vücudumda ve bunu tek başıma yapamazdım. çünkü ben 52 kilo filandım hiç bu kadar şişman olmamıştım.. dediğim gibi fazla kilolu insanlara mutlaka diyetisyen gözetiminde kilo vermelerini öneririm. uzun oldu ama umarım yardımcı olabilmişimdir..

Merhaba arkadaşım seni tebrik ediyorum şimdiden.başarmak bitirmemnin yarısı.sen üstüne nerdeyse bir ayda yedi kilo vermişsin.senin her istediğini giyebilen, dimdik gururla gezinen bayanlardan neyin eksik?

çok teşekkür ederim. istediğini giyen bayanlardan hiç bir eksiğim yok haklısınız. hatta 16 kilo kadar fazlam var şu anda:) ama oda gidecek inşallah..:KK64:

merhaba cnm tebrik ederim güzel devam ediyorsun.. bu arada gamze hanıma ben de gittim, kendisi iyi bir diyetisyendir kesinlikle..iyi bir seçim yapmışsın.. dediklerini yaparsan çok uzun sürmez serüvenin..sevgiler kolay gelsin

merhaba cnm tebrik ederim güzel devam ediyorsun.. bu arada gamze hanıma ben de gittim, kendisi iyi bir diyetisyendir kesinlikle..iyi bir seçim yapmışsın.. dediklerini yaparsan çok uzun sürmez serüvenin..sevgiler kolay gelsin

teşekkür ederim valla bu ay hiç zayıflayamadım gibi gelıyor çünkü spor filan yapamadım ve bugun ablamın bebeğinin diş buğdayı vardı etli ekmek ve sarma yedim. dünde arkadaşıma gitmiştik ara öğünümü yolda geçirdiğim için çok acıkmışım yarım ekmekle kahvaltı yaptım çok pişmanım:)

gamze beni öldürecek:KK52:

teşekkür ederim valla bu ay hiç zayıflayamadım gibi gelıyor çünkü spor filan yapamadım ve bugun ablamın bebeğinin diş buğdayı vardı etli ekmek ve sarma yedim. dünde arkadaşıma gitmiştik ara öğünümü yolda geçirdiğim için çok acıkmışım yarım ekmekle kahvaltı yaptım çok pişmanım:)

gamze beni öldürecek:KK52:

yok öldürmez cnm merak etme :)) ama sen bu kaçamakları sıklaştırırsan çok yavaş kilo verirsin bu da seni bir süre sonra sıkar.. gamze kızacak diye değil,kendin için ,paran için,zamanın için,emeğin için çok dikkat et lütfen... madem bir yola başladın, koyverme (benim gibi :26: )

:KK1:
yok öldürmez cnm merak etme :)) ama sen bu kaçamakları sıklaştırırsan çok yavaş kilo verirsin bu da seni bir süre sonra sıkar.. gamze kızacak diye değil,kendin için ,paran için,zamanın için,emeğin için çok dikkat et lütfen... madem bir yola başladın, koyverme (benim gibi :26: )

evet bu ay biraz abarttım galiba önümüzdeki ay harfiyen uyucam inşallah listeme, salmadan devam edicem . bu ay oğlumun hastalığıydı sınavdı bilmem ne derken sporu aksattım üstüne bide kaçamaklar artınca kötü başladı kötü gitti. sayılı gün çabuk geçıyor perşembe gününe de bişi kalmadı bende sabırsızlıkla beklıyorum bakalım tartı ne diyecek:KK75:

yine bir tarti günü geldi çattı. bugün 16,30 da randevum bakalım nasıl olacak sonuç. çok heyecanlıyım:KK66::KK66::KK66:

evet canlarımmmmm;
az önce geldim eve hemen yazayım dedim sizi merakta bırakmiim.

kilo 67.900 den 64 e yağ (kg) 21.900 den 17.100 e inmiş metobolizma yaşımda 24oldu böylece. spor yapamadığımı söylemiştim bu yüzden kilolarım belde ve gögüste 2 şer cm azalmış popoda sanıyorum bi 10 cm filan. bu ay egzersize yüklenicem sıkılaşmam lazım. bu ay diyet listemden etler de cıktı haftada 1gün et günüm onun dışında sabah kahvaltısı peynir zeytin 1 kaşık bal öğlen corba salata akşam sebze. bu ay şöylede bir farklılık var öğlen ve akşam yemeğim sınırsız. yani sınırsız çorba yada sınırsız sebze yemeği şeklide.. yani bu ay karnım doyacak:)

şimdilik aklımda olanlar bunlar aklıma geldikçe yazarım.. siz sevgili arkadaşlarım bana destek verdiğiniz için ayrı ayrı öpüyorum ve teşekkürlerimi sunuyorum.. :KK64:

Bu uzun ve meşşakkatli yolda başarılar..
Çok iyi gidiyorsun darısı benim ve tüm zayıflamak isteyenlerin başına :nazar:

wa__84__024h00000g00MDAwMDA4fDIwNzk2MTBoYXxTYWImIzMwNTtS.gif

evet canlarımmmmm;

kilo 67.900 den 64 e yağ (kg) 21.900 den 17.100 e inmiş metobolizma yaşımda 24oldu böylece. spor yapamadığımı söylemiştim bu yüzden kilolarım belde ve gögüste 2 şer cm azalmış popoda sanıyorum bi 10 cm filan. bu ay egzersize yüklenicem sıkılaşmam lazım. bu ay diyet listemden etler de cıktı haftada 1gün et günüm onun dışında sabah kahvaltısı peynir zeytin 1 kaşık bal öğlen corba salata akşam sebze. bu ay şöylede bir farklılık var öğlen ve akşam yemeğim sınırsız. yani sınırsız çorba yada sınırsız sebze yemeği şeklide.. yani bu ay karnım doyacak:)

şimdilik aklımda olanlar bunlar aklıma geldikçe yazarım.. siz sevgili arkadaşlarım bana destek verdiğiniz için ayrı ayrı öpüyorum ve teşekkürlerimi sunuyorum.. :KK64:

süperr :nazar:
canım sana şeyi sorcam sabah öğle akşam hep 1 dilim ekmeğin var mı?
ben de en yakın zamanda randevu alacağım Gamze'den :KK31:

evet canlarımmmmm;

:KK64:

tebrikler canım....Harikaaaaaaa 4 kg gitmis masallah sana cnm...
Süperde incelmissin....
Bitki cayı içiyormusun ?

X