Nilmoon'un Başarı Öyküsü

tebrikler canım....Harikaaaaaaa 4 kg gitmis masallah sana cnm...
Süperde incelmissin....
Bitki cayı içiyormusun ?

çok teşekkr ederim bana bitki çayı vermiyor gamze, emzirdiğim için bebeğin böbreklerine zarar verır dedi. yeşil çay bile içemıorum. 2 ay sonra 18 aylık olack bebeğim emzirmeyi bırakıcam o zaman başlıcaz..

bugun ödül günümdü. yani sabahtan akşama kadar istediğim herşeyi yiyebilme günüm. geçen ay tercihimi iskender ve künefeden yana kullanmıştım. bu sabah düşündüm düşündüm ne yesem diye. uzun zamandır dürüm döner yememiştim hemde sabhın 11 .30 unda attım bebeği pusetee dooooru tarihi iskendere. oğluma mercimek çorbası bana bol tereyağlı bir döner söyledim yanında da büyük ayran. söyledim söylemesine de, önceden yeyipte gözümün doymadığı döner dürümü bitiremedim bile. suçluluk psikolojısı filan değil ödül günümdü. ne bilim bi ağır geldi miğdemi bulandırdı filan. yarısını yeyip bıraktım.. ayranımı içtim. 3 gibi bi tane cornetto clasico yedim. ardından da 3 kaşık falan bulgur pilavı ve fırında patates tereyağı sürüp yedik ailecek:)

bugünü yine dondurmayla kapatmayı düşünüyorum. aklımda bişi kalmasın çünkü bu ay benim için cok sıkı geçmeli. yarından itibaren mekik çekmeye başlıyorum ancak biraz endişeliyim çünkü ria takılı bende acaba sıkıntı olur mu??? bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilirse sevinirimm..:KK34:

kolay gelsin cnm rejime başlamak bile yolun yarısına gelmek demek bence..benimde 10 kilo fazlam var ama hala rejim yapmaya başlayamadım bitürlü içimden gelmio..sıkıldıkça yemek yiyorum.. bakalım artık başlamak lasım yoksa yusyuvarlak olcam:)

ayı yarıladık galiba yine, bu ay benim duraklama ayımdı umarım kilo vererek devam edebilirim. şu an regli dönemim ve kendımı acayip şişkin hissedıyorum. yaz olmasından yana mutluyum çünkü meyve tüketmek biraz daha yardımcı oluyor bana helede napolyon kiraz ve papaz erik.. tek geçiyorum..

ayın bu zamanları pek yazacak bişeyler bulamıyorum. açıkçası en heyecanlandığım anlar ölçüm zamanları gerçi pek vaktımde kalmıyor oğlum çok hareketli bi çocuk ben sürekli onunla uğraşmak zorunda kalıyorum. şu anda ben bunları yazarken o yere döktüğü simidin susamlarını parmaklarına yapıştıra yapıştıra toplayıp yemeye çalışıyor. yani sürekli gözlem durmundayım bazen kendimi cinnet geçirekmişim gibi hissedıyorum.. ALLAH yardımcım olsun..

12 temmuza aldım radevumu çünkü bu sefer babamda benımle gelecek. yani 12 gün kaldı.. hadi bakalım.. hepinizi kocaman öper sağlıklı mutlu günler dilerimmmm...

12 temmuza aldım radevumu çünkü bu sefer babamda benımle gelecek. yani 12 gün kaldı.. hadi bakalım.. hepinizi kocaman öper sağlıklı mutlu günler dilerimmmm...

2 haftaya yakın süren var... bence yine süper sonuç alacaksın ..cok mutlu döneceksin bizlerde okudukca mutlu olacağız insallah :KK66:

nilmoon canım ne zaman başladın 11 kg vermişin tebrik ederim kısaca neler yaptığından bahsedermisin ben de ciddi ciddi gamze hanıma gitmeye karar verdim çünkü yapamıyorum diyet kısaca bilgilendirebilir misin arkadaşım

bugün yine diyetisyen günümdü.. ama pek iç açıcı bir sonuç değildi benim için.. nedense bende ödem oluyor emzirdiğim için de özdem atıcı bişeyler kullanamıyorum. bu ay 2 kilo vermişim. yağ 17,1 den 16,8 e düşmüş. 1700 gr ı yağ değil yani.. ödem olmuş vücudumda acayip bi şişkinlik var..yani şu anda vücudumda 3800 gr ödem var maalesef. önümüzdeki ay emzirmeyi bitiriyorum bakalım ödem attırıcı şeyler de kullanınca düzelecekmii:KK59:

metabolizma yaşım kilo vermeme rağmen 25 oldu:KK43:ay sonunda tekrar gidicem ramazan a girmeden 18 gün var yanii.. acayip demoralize oldumm.. neyse sonra yazarım tekrar öpüyorumm sizleriiiiii:KK43:

merhaba; diyet şu an ev taşıma durumlarından dolayı biraz zorluyor beni.. arada kaçırıyorum filann:) 100 lira ücreti gamze nin bu arada.. kolay gelsin

bugün yine diyetisyen günümdü.. ama pek iç açıcı bir sonuç değildi benim için.. nedense bende ödem oluyor emzirdiğim için de özdem atıcı bişeyler kullanamıyorum. bu ay 2 kilo vermişim. yağ 17,1 den 16,8 e düşmüş. 1700 gr ı yağ değil yani.. ödem olmuş vücudumda acayip bi şişkinlik var..yani şu anda vücudumda 3800 gr ödem var maalesef. önümüzdeki ay emzirmeyi bitiriyorum bakalım ödem attırıcı şeyler de kullanınca düzelecekmii:KK59:

metabolizma yaşım kilo vermeme rağmen 25 oldu:KK43:ay sonunda tekrar gidicem ramazan a girmeden 18 gün var yanii.. acayip demoralize oldumm.. neyse sonra yazarım tekrar öpüyorumm sizleriiiiii:KK43:

merhaba epeydir forumu takip edemiyordumm.. 2 kg vermissinz tebrikler devamı gelecek ben inanıyorum..Ödem atıcı olarak maydonoz öneririm ibrahim saraçoğlunun kürü..

merhaba epeydir forumu takip edemiyordumm.. 2 kg vermissinz tebrikler devamı gelecek ben inanıyorum..Ödem atıcı olarak maydonoz öneririm ibrahim saraçoğlunun kürü..

en son ay sonunda tekrar gidicem demişim. gittim. 500 gr daha yağdan vermişim buna rağmen 1 kilo daha ödem olmuş vücudumda. moralim çok bozuldu. yeni listemi aldım. tabi ramazanda olduğumuz için,

sahurda 1 haşlama yumurta
1 su bardağı süt
1 bardak rezene
1 meyve
1 dilim peynir
1 litre su

iftarda
1 su bardağı ılık suya 1 tatlı kaşığı sirke 1 çay kaşığı bal içiyorum önce

sonra çorba
1 tatlı kaşığı yoğurda sandaloz sakızı ve kitre kaşımı koyuyorum 1 tyatlı kaşığı yıyorum
15 dk ara

1 tabak yemek
sebze yada kurubaklagil
1 dilim ekmek

1,5 saat sonra 1 meyve yada 1 sütlü tatlı

iftarda ve sahurda yemeklerden sonra hayıt tohumu demleyip içiuyorum

bakalım faydasını görecekmiyim

en son ay sonunda tekrar gidicem demişim. gittim. 500 gr daha yağdan vermişim buna rağmen 1 kilo daha ödem olmuş vücudumda. moralim çok bozuldu. yeni listemi aldım. tabi ramazanda olduğumuz için,

1 tatlı kaşığı yoğurda sandaloz sakızı ve kitre kaşımı koyuyorum 1 tyatlı kaşığı yıyorum

iftarda ve sahurda yemeklerden sonra hayıt tohumu demleyip içiuyorum

ramazan geçiş süresi kilo almadan bitirmemiz de büyük başarı... Ödem için maydonoz önerirler ama dr.nuz vermemiş..Bnde sahurda 1 kupa yeşilcay tüketiyorum.Hayıt tohumu ve sandaloz sakızı ne işe yarıyor ?

ramazan geçiş süresi kilo almadan bitirmemiz de büyük başarı... Ödem için maydonoz önerirler ama dr.nuz vermemiş..Bnde sahurda 1 kupa yeşilcay tüketiyorum.Hayıt tohumu ve sandaloz sakızı ne işe yarıyor ?

valla ne işe yaradığını bende bilmıorum.. bu sefer gittiğimde sorucam inş:)

valla ne işe yaradığını bende bilmıorum.. bu sefer gittiğimde sorucam inş:)

X