Nilmoon'un Başarı Öyküsü

evet sevgili zayıflama yolculuğu yolcuları,, uzun bir aradan sonra yine bir diyetisyen günüydü bugün. ramazan dı bayramdı derken randevu biraz uzadı malum bende ramazanın uyuşukluğundan listeden başka bişey paylaşamadım sizinle, olsun gel gelelim asıl konumuzaaaa...

önce metobolizma yaşımla başlıyım :21 olduuu:KK66:
yağ kilosu 16,3 den 14,5
kilo 63,1 den 60,6 ya düşmüş..

bu da bir başarı sayılır hemde ramazan ve bayrama rağmen, e tabiki dediğinizi duyar gibiyim ancak hemen belirtmek isterim ki başlarken hedefimiz 7 ayda 25 kiloydu. 5 ay bitti bugün kaldı 2 ay. verdiğim kilo 14,3. buda demek oluyor ki 2 ayda 10 kilo daha vermem gerekıyor. onun için sıkı bır dıyet uygulucaz 2 ay.. sonra listemi de paylaşıcam şimdilik bu kadar.. öptüm

arkadaşlar,
eşimin çalıştığı şirket kapanıyor artık diyetisyene gidemiycem. ama daha 10 kilo vermem gerekıyor. en son aldığım diyete hiç başlayamadım. yarından itibaren başlıycam inş. oğlumun martın 1 inde doğum günü var. o güne kadar 50 kilo olmayı hedefliyorum. bunu yapabileceğime inanıyorum. umarım herşey istediğim gibi olur. 5 aya yayıcam. yavaş yavaş ayda 2 kilo vermeyi düşünüyorum. hadi bakalım hayırlısı.. 15 günde bir tartılıp yazarım..

arkadaşlar,
eşimin çalıştığı şirket kapanıyor artık diyetisyene gidemiycem. ama daha 10 kilo vermem gerekıyor. en son aldığım diyete hiç başlayamadım. yarından itibaren başlıycam inş. oğlumun martın 1 inde doğum günü var. o güne kadar 50 kilo olmayı hedefliyorum. bunu yapabileceğime inanıyorum. umarım herşey istediğim gibi olur. 5 aya yayıcam. yavaş yavaş ayda 2 kilo vermeyi düşünüyorum. hadi bakalım hayırlısı.. 15 günde bir tartılıp yazarım..

cok tebrik ediyorum seni:KK9:.diyetisyenin isini biliyor ama sen de cok azimlisin belliki.bende cook diyetisyenlere gittim ama hep ayni listelerle karsilastim.kisiye ozel bisey vermediler.sen sansliymissin bu konuda.fakat bikac aydir yazmadigini goruyorum.galiba vaktin olmuyor azmak icin.insallah vermissindir fazlaliklarinin bir kismini daha.
ben de istiyorum zayiflamak.bikac ay once 75.5 kiloyla baslamistim.kendi capimda azar azar dikkat ederek 71 kiloa geldim.aksama kadar iyi giden diyetim aksam birden bozuluyor.sonra moral bozuklugundan ardi arkasi kesilmeeyen abur cuburlar gelior:KK50:.buna bir care bulabilsek hepimiz tig gibi oluruz zaten.lutfen kilo versen de vermesen de bizimle paylas.bekliyorummm

X