🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Gece yatmadan önce yoğurt yatağında kekik pul biber yiyorlarmış. Gerçi sen benden daha iyi bilirsin de.:)
Suyu ben de iyi içiyorum. 1 haftada bir damacanayı bitiriyorum. Eşim Esin. 2 lt içse 2.5 lt falan içmiş oluyorum günde.
Yok ben öyle şeyler pek yiyemiyorum eltim yaptı bi ara gece yatmadan evvel yoğurda bişeyler katıyordu şuan detoks sularına geçti maşallah fit hatun oldu darısı bana 😁senin su tüketmen çok önemli emziriyorsun canım

Şuan mutfakta Browni keke aynen şöyle :pyapıyorum bakıyorum bakıyorum elime alıyorum geri koyuyorum :KK24:ama böyle yaptıktan sonra :KK50:portakal mandalina limon sıkıp günlük c vitaminini alıp 2 tane de ceviz yiyip kitap okuyup yatmak :110:açım yav açım:110:bugün 2.gün bitti az kaçamaklarla buna şükür diyelim sabah bi ara ye be ye mis gibi kahvaltı hazırlarken at ağzına şu kurabiyelerden çikolatadan kaşıkla 1 kaşık işte bu sefer de mi bozacaksın utan utan deyip durmak :KK70:

Biraz okuyup yatalım... :KK68:

Eklentiler

• IMG_20210115_005120.jpg
    IMG_20210115_005120.jpg
    66,4 KB · Görüntüleme: 26
Mikan Mikan cığım ben diyorum ki sen işin uzmanısın çocuklarımız da yaşları yakın etkinlik yapıyorsun ya haftada 1 gün de İngilizce etkinlik yapsan ben de seni takip etsem😁elimden geldiğince öğretmeye çalışıyorum şuan meyveleri ve renkleri İngilizce öğretiyorum ne dersin nacizane bir fikirdi canım 🥰

Mikan Mikan cığım ben diyorum ki sen işin uzmanısın çocuklarımız da yaşları yakın etkinlik yapıyorsun ya haftada 1 gün de İngilizce etkinlik yapsan ben de seni takip etsem😁elimden geldiğince öğretmeye çalışıyorum şuan meyveleri ve renkleri İngilizce öğretiyorum ne dersin nacizane bir fikirdi canım 🥰
Çok güzel bir fikir. Bu konuyu ben de düşünüyorum bir süredir. Yaptığım araştırmalar sonucu bol bol konuşmak gerekiyor. Ben her gün aklıma geldikçe konuşuyorum. Ardından Türkçesini söylüyorum. İngilizce öğretmeye çalıştığımı kendisine hissettirmemeye çalışıyorum. Oğlum Benim biraz tekrar yapmam lazım unutuyorum yoksa diyorum kendisine😅 ama biraz ilerleme kaydedelim düşünüyorum ben de. Hatta vücut bölümleri ile ilgili paylaşmıştım. Görmüşsündür belki bi de renklerle ilgili ama verimli olmadı. Şimdi bazen ayıcık konuştururken bi de İngilizcesini söylüyorum. Yani çaktırmadan öğretmeye çalışıyorum 🙈

-Lavabo/WC yıka.✔️
-salonu/mutfağı süpür.✔️
-çamaşır katla/yerleştir.✔️
-yürüyüş yap.✔️
-2 lt su iç.-daha tamamlanmadı.
-kitap oku.-birazdan okuyacağım.

Bugün kırmızı oda gecesi. Ve bilin bakalım ne yok, çayın yanına atıştırmalık yok😞 çok bedbahtım 🤣

Benim bugün baya verimli geçti ama halim kalmadı. Çamaşırlar katlandı ortalık toplandı. Lavabolar klozet dezenfekte edildi. Salon camı silindi. Toz alındı. Yemek yapıldı. Kızlarla uğraşıldı. Çayın yanına da limonlu chesecake almış eşim onu yicez kısmetse😄

-Lavabo/WC yıka.✔️
-salonu/mutfağı süpür.✔️
-çamaşır katla/yerleştir.✔️
-yürüyüş yap.✔️
-2 lt su iç.-daha tamamlanmadı.
-kitap oku.-birazdan okuyacağım.

Bugün kırmızı oda gecesi. Ve bilin bakalım ne yok, çayın yanına atıştırmalık yok😞 çok bedbahtım 🤣
Çayın yanına atıştırmalık da can09e can09e den gelsin 😁
Ben de diyetimi bozmadım bugün desem yeridir

Çok güzel bir fikir. Bu konuyu ben de düşünüyorum bir süredir. Yaptığım araştırmalar sonucu bol bol konuşmak gerekiyor. Ben her gün aklıma geldikçe konuşuyorum. Ardından Türkçesini söylüyorum. İngilizce öğretmeye çalıştığımı kendisine hissettirmemeye çalışıyorum. Oğlum Benim biraz tekrar yapmam lazım unutuyorum yoksa diyorum kendisine😅 ama biraz ilerleme kaydedelim düşünüyorum ben de. Hatta vücut bölümleri ile ilgili paylaşmıştım. Görmüşsündür belki bi de renklerle ilgili ama verimli olmadı. Şimdi bazen ayıcık konuştururken bi de İngilizcesini söylüyorum. Yani çaktırmadan öğretmeye çalışıyorum 🙈
Ben de meyveleri ve renkleri söylüyorum dün teyzesi muz veriyor kızıma kızım bananaaa diyor 😂

Benim bugün baya verimli geçti ama halim kalmadı. Çamaşırlar katlandı ortalık toplandı. Lavabolar klozet dezenfekte edildi. Salon camı silindi. Toz alındı. Yemek yapıldı. Kızlarla uğraşıldı. Çayın yanına da limonlu chesecake almış eşim onu yicez kısmetse😄
Oo baya iş yapmışsın yalnız cheesecakei bi okurken şapırdandım ne yalan söyliyim 😂ben de çarşıya gittim bugün tahinli fıstıklı dondurmalı irmik helvası yedim😁

Evet cheesecake varmış 😋 ben de oğlumla balık kraker yiyorum işte 😅
Benim de evde browni kek var çekmecede ayyy bi yesem bi yesem günlük Nescafemi daha içmedim yanında ne iyi gider he ama yokkk akşam yemeğini 4 te yedim çarşıdan da hurma aldım çok karnım kazınırsa hurma yicem bu sefer kararlıyım

Ben de meyveleri ve renkleri söylüyorum dün teyzesi muz veriyor kızıma kızım bananaaa diyor 😂
Çok iyi maşallah, bi de İngilizce çizgi film şarkı vs. Kulağı maruz bırakmak lazım. Bizde hikaye kitapları var kırmızı başlıklı kız gibi CD leri var yeni yeni dinletmeye başladım onları

X