🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Köye geldik mis gibi; şehir kalabalıklığından uzak sessiz sakin yeşillikler içinde kuş seslerinin yanı sıra sobanın üzerinde pişen kuru fasülye yemeği...

Ev soğuk sobayı yaktık ama dışarısı bu ayda ilginç bir şekilde sıcak normalde Haziran, Temmuz'dan evvel ısınmayan bir yer
IMG_20240427_144857.jpg

Dün akşam köyden geldiğimden beri koştur koştur bir yoğunluk

Köyden 9 gibi geldik ayağımın tozuyla tek seferde direksiyon sınavını geçen kardeşime küçük bir kutlama yaptık eve geldim saat 11 hemen yatağa sabah kalktım kızımı okula bıraktıktan sonra oradan doktora gittim alerjim bu ara kudurmuş durumda oradan eve gel kahvaltı yap derken babam aradı çatı katının banyosunun fayansını banyo dolabını onu bunu seçmeye gittik hopp oradan eve geldim çünkü birkaç arkadaşım kahve içmeye gelecekti akşam yemeğimi yaptıktan sonra kahve yanına kek yaptım o arada da sokak kedilerinin mamalarını hazırladım. Onlar geldiler gittiler mutfağı derle toparla şimdi oturdum.

Dün akşam köyden geldiğimden beri koştur koştur bir yoğunluk

Köyden 9 gibi geldik ayağımın tozuyla tek seferde direksiyon sınavını geçen kardeşime küçük bir kutlama yaptık eve geldim saat 11 hemen yatağa sabah kalktım kızımı okula bıraktıktan sonra oradan doktora gittim alerjim bu ara kudurmuş durumda oradan eve gel kahvaltı yap derken babam aradı çatı katının banyosunun fayansını banyo dolabını onu bunu seçmeye gittik hopp oradan eve geldim çünkü birkaç arkadaşım kahve içmeye gelecekti akşam yemeğimi yaptıktan sonra kahve yanına kek yaptım o arada da sokak kedilerinin mamalarını hazırladım. Onlar geldiler gittiler mutfağı derle toparla şimdi oturdum.
Maşallah yogun bir gün olmuş desene :)

Teşekkür ederim :) iyi olmaya çalışıyorum ama halime çok şükür. Artık 31 haftalık oldum git gide bebeği taşımak zorlaşıyor. Anksiyete hala devam ediyor tabi ilaç da devam ediyor. Bakalım hayırlısı...
Yaa maşallah🧿 çoğu gitmiş azı kalmış sabret ilaç içtiğin hâlde mi anksiyete devam ediyor?

Bazı ilaçlar kendisi huzursuzluk yapabiliyor doktora danıştın mı? Değiştiredebilirdi ilacını belki
Aslında 6 yıldır kullandığım ilacım bu ama hamilelikten midir hormonlardan mıdır yeterli mi gelmiyor anlamadım. Doktor 1 ay sonra gel kontrole demişti 1 hafta falan kaldı onu bekliyorum ben de.

Aslında 6 yıldır kullandığım ilacım bu ama hamilelikten midir hormonlardan mıdır yeterli mi gelmiyor anlamadım. Doktor 1 ay sonra gel kontrole demişti 1 hafta falan kaldı onu bekliyorum ben de.
Aslında bir zaman sonra kullanılan doz yeterli gelmiyor bünye o ilaca ve doza alışıyor benim öyle olmuştu hamilelikten dolayı da doktor doz artırmayabilir hamilelikte hormonlar da farklı oluyor onun da etkisi var.

Aslında bir zaman sonra kullanılan doz yeterli gelmiyor bünye o ilaca ve doza alışıyor benim öyle olmuştu hamilelikten dolayı da doktor doz artırmayabilir hamilelikte hormonlar da farklı oluyor onun da etkisi var.
Haklısın. Acaba doğumdan sonra hormonlar normale dönüyor mu? Normale dönünce belki doz yeterli gelir.

Bugün kahvaltıyı dışarıda yaptık. Şimdi eve dönüyorum kızımı okuldan aldıktan sonra kızımı oyun parkına götüreceğim söyleyip duruyor fiyatları da çok artmış oyun parkından indirim kodu geldi.

Bu ay da kendime kredi kartından alışveriş yapmayacağım diye söz vermiştim tutamadım az önce 120 tl karta cırt cırt 😒
IMG_20240430_125827_edit_673965388331014.jpg

Bugün kızımı oyun parkına götürdüm böyle bir şey verdiler ne iyi birşeymiş bu alan büyük olunca kaç masa değiştirdik bilmiyorum. Eve geldim az önce yorulmuşum
IMG_20240430_191135.jpg

Eklentiler

• IMG_20240430_172810_edit_683632770334747.jpg
    IMG_20240430_172810_edit_683632770334747.jpg
    103,4 KB · Görüntüleme: 4
  • IMG_20240430_170707_edit_683088763429621.jpg
    IMG_20240430_170707_edit_683088763429621.jpg
    168,7 KB · Görüntüleme: 5
  • IMG_20240430_170629.jpg
    IMG_20240430_170629.jpg
    113,9 KB · Görüntüleme: 7
Evden çıktığımız an para demek

Dün çarşıda 195 tl
Oyun parkında toplam 210 tl
Markete girdim abur cubur 45 tl

Dün ki harcama 446 tl

Araca litresi 42.03'den 35 küsür litre mazot 1500 tl karttan

Kurban için hisse aldık 24 bin

Bu ay anneler günü var hediye için belli bir miktar lazım henüz hediyeyi belirlemedim.

Bu ay eşimin ve kızımın doğum günü var ayrıca evlilik yıldönümümüz yine belli bir miktar harcama yapılacak.

Bu ay telefon faturam fazla ek paket aldım 290 tl ödedim. Normalde 150 tl civarı faturam YouTube Premium ile birlikte en fazla 200 ödüyordum.

Bugün pazar alışverişi var geçen hafta gitmedim 600 tl bütçe koyuyorum 700 de olabilir.

X