🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ben akrepim olunca en iyisi damarıma basılınca en kötüsü oluyorum kendimden korkuyorum
Sinirli zamanlarımda öyle bir imkanım olsa kendimi bırakıp kacicam o kadar tırsıyorum yani🙈
Bende akrepim😘sinirlendigim zaman birşeyler kırma istediği oluşuyor bende 😢

Bende akrepim😘sinirlendigim zaman birşeyler kırma istediği oluşuyor bende 😢
Normal demek ki neyse uygulamaya geçmediğimiz müddetçe o istek kaybolup gidiyor.
10 defa derin nefes bende işlemiyor da o an.
Kafamı ya başka şeylere takicam ya da ev işine saricam. Telkin gibi geliyor sinirli anımda ev işi yapmak.

Normal demek ki neyse uygulamaya geçmediğimiz müddetçe o istek kaybolup gidiyor.
10 defa derin nefes bende işlemiyor da o an.
Kafamı ya başka şeylere takicam ya da ev işine saricam. Telkin gibi geliyor sinirli anımda ev işi yapmak.
Ben sadece oturuyorum böyle bir yere geçip oturuyorum sonra sinirlendigim şeyi düşünüyorum haklı miyim yoksa haksız mıyım analiz yapıyorum sinirim de hafifliyor biraz

Coook tesekkur ederim canim arkadasim.
Ben sebep oldugum icin, sen gerceklestirdigin icin, burdaki arkadaslarimiz da eslik ettigi icin allah bu hayrini hepimiz adina kabul etsin insallah. Kedişler mutlu, tok, saglikli olsun ❤🐈

N U R N U R
D E V A D E V A
@Emma3
Z Zerre
@zorunlunick
Çok güzel olmuşş😍
D E V A D E V A geçmişi okudum çok fena sündükleşmişsin heee :KK70:tatlını çok beğendim ellerine sağlık 🥰
Eee sen yokken napayım sündükledim sündüklemeye bahane arayan ben 😂😂 sağolasın🤗
Ama dün baya bi evi kırkladım temizlik yaptım. Şimdi kadir gecesi için dualarım birikti cumartesine kadR onları okucam hep. Verimim bu 😂😂
Ama haketti ne yapayım :KK70: özrünü diledi barıştık çok şükür 🤩

Hoşbuldum 🌹🌹🌹
Cumartesi bizde de kıyametler koptu :KK70::KK70::KK67::tokat:
Uyandım uyandım. Oda eşimin akrabası aradı annesi bana patik örmüşte. Geçerken bırakayım diye 😂😂 uyuyomusun dedi. Kadın demiştim saat 11 geline bak 😂😂
Ben bir gün o kadar yoruldum ve sinirlendim ki
Bak adam dedim.
İçimden geçen düşünceyi seninle paylaşıcam ama korkma dedim.
Merakla ne dedi.

Başım o kadar zonkluyor ki sinirden kafamı duvara vurasım geliyor ya da kapıyı ellerimle vurarak parcalayasim tüm camları yere indiresim geliyor.
Hele de bazen senden destek beklerken köstek oluyorsun ya en çok o zaman böyle düşünüyorum dedim.
Adam bir geri durdu.
Bu da kim der gibi baktı.
Sonra bak eğer gerçekten
Bu dediklerini eyleme geçirmek istersen bana haber ver seni durdurayim engel olayım diyor 🤣

Not : (sadece okuyun düşünmekten uzak durun.)🙈

Allah korusun ben de eyleme geçsin istemem .
Çocuklarıma kötü bir profil olusturmaktan korkarım.
Bu şeyi bende söyliyim uygulamayızda maksat göz korkutmak olsun 😬😂😂
Boğa burcu yazdığını okuduğum anda tamam bildim dedim canım benim eşim de boğa burcu ama o ilk halleri yok baya esnedi😅
Boğa burcu neymişki kız bende boğayım😂😂

Çok güzel olmuşş😍

Eee sen yokken napayım sündükledim sündüklemeye bahane arayan ben 😂😂 sağolasın🤗
Ama dün baya bi evi kırkladım temizlik yaptım.

Boğa burcu neymişki kız bende boğayım😂😂

Di mi niloya cok guzel bi akim baslatti ❤❤

Ellerine saglik 🙏 ben ancak parca parca. Ya kalabalikta zaten yemek bulasik bitmiyor ki baska bisey yapalim🤣

Kadin boğa iyi de erkek boğa biraz sey, dedigim dedik. Inatci, dogrulari var onlardan asla sasmaz, konusmaz bile o konularda. Esnemez. Yumusaktir yufka yüreklidir merhametlidir koca yüreklidir ama bazi dogrulari var ki o konular hakkinda sadece konussan bile terslesir ve tersi cidden pistir. Her seyi kendi kontrolünde tutmak ister. Kendi dunyalarinin merkezi olmak istiyorlar.
Benim cok yakin bi erkek arkadasim var o da boga. Mesela olaya biz arkadasiz diye bakmiyor. Ben varim, morportakal benim arkadasim, o bana ait diye bakiyor. Mesela ben ona küserim. Der ki küsemezsin, ben istemedigim sürece küsemezsin. 🤣🤣🤣

Di mi niloya cok guzel bi akim baslatti ❤❤

Ellerine saglik 🙏 ben ancak parca parca. Ya kalabalikta zaten yemek bulasik bitmiyor ki baska bisey yapalim🤣

Kadin boğa iyi de erkek boğa biraz sey, dedigim dedik. Inatci, dogrulari var onlardan asla sasmaz, konusmaz bile o konularda. Esnemez. Yumusaktir yufka yüreklidir merhametlidir koca yüreklidir ama bazi dogrulari var ki o konular hakkinda sadece konussan bile terslesir ve tersi cidden pistir. Her seyi kendi kontrolünde tutmak ister. Kendi dunyalarinin merkezi olmak istiyorlar.
Benim cok yakin bi erkek arkadasim var o da boga. Mesela olaya biz arkadasiz diye bakmiyor. Ben varim, morportakal benim arkadasim, o bana ait diye bakiyor. Mesela ben ona küserim. Der ki küsemezsin, ben istemedigim sürece küsemezsin. 🤣🤣🤣
Evet çok hoşuma gitti valla❤️
senin kolun kırık benim kırık olsa parça parça bile yapmam😅😅😂😂

hadi ya o kadarmı. Bende de vAr inat falan ama o kadar değil kimsenin merkezinde olmak istemem mesela. Aksine herkesle mesafeli olmak isterim 😂😂

X