🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Hem maddi hem manevi her yönden çok iyiyim yaaa en önemlisi abi bebekle iletişimimiz arttı o kocaman oldu herşey çok daha kolay oldu o yüzden de mutluyum 😍 bende seni iyi gördüm sevindim .

Ohhh masallah.

Hele bi 3-4 yasina gelsin en yakin arkadasin olucak, insallah pandemi de bitecek o zamana. Birlikte gezmeler kahve icmeler tatiller :))

Evet çok hoşuma gitti valla❤️
senin kolun kırık benim kırık olsa parça parça bile yapmam😅😅😂😂

hadi ya o kadarmı. Bende de vAr inat falan ama o kadar değil kimsenin merkezinde olmak istemem mesela. Aksine herkesle mesafeli olmak isterim 😂😂

Mesela yeni bi arkadasim olsun. Bu boga arkadasim hemen der ki, niye, neden gerek var, nerden arkadasin, bana sordun mu, benim arkadasligim yetmedi mi 😝😝
Sevdikleri kisiyle kafayi bozuyorlar ve karsi tarafa iskence olabiliyorlar.

Ama mesela silerse de tam siler. Bi kere küsmüstü 2.5 sene konusmadi 🤣 cok radikal her seyi.

Mesela yeni bi arkadasim olsun. Bu boga arkadasim hemen der ki, niye, neden gerek var, nerden arkadasin, bana sordun mu, benim arkadasligim yetmedi mi 😝😝
Sevdikleri kisiyle kafayi bozuyorlar ve karsi tarafa iskence olabiliyorlar.

Ama mesela silerse de tam siler. Bi kere küsmüstü 2.5 sene konusmadi 🤣 cok radikal her seyi.
Aaaa ben sinir olurum böyle şeylere sanane be sevgilimmisin kocammısın derim direk :KK70: :KK70:
o silme bende de var evet 😂 cinsiyettede baya farkediyomuş bu burclar😂😂

Bugun listem yok

Kafama ne eserse onu yapicam.

Sahurdan sonra köpekler gezdirildi. 6000 adim atildi.
Azicik uyudum.
Cocuklara ve anneme kahvalti...
Bulasik makinasi bosaltildi, yeni bulasiklar dizildi
Cilek serbeti yapildi. Yemek var bugun yemek yapilmayacak.
Dün savsakladigim banyo temizligi yapildi.
Dun marketten alinanlar yerlestirildi, dun sadece bozulacak türleri dolaba koymustum. Bir dünya cop cikti, ambalajlar vesaire.
Yerlestirince eksik kalanlar belli oldu, yeni liste yapildi.

Aklimda markete gitmek hem eksikleri hem de komsularin muzlarini alip kaplarini dagitmak, copleri atmak ve montlari ve kisliklari kaldirmak var.

Belki de hic bisey yapmam uyurum 🤣🤣

Las chicas del cableyi izleyemiyorum. Cunku esimle basladik onun da vakti olunca aciyoruz ancak, kopup gitmek istemedim, birlikte izliyelim.

Leyla ile mecnunu izleyip gülüyorum bu arad 😝🤣

Çok güzel olmuşş😍

Eee sen yokken napayım sündükledim sündüklemeye bahane arayan ben 😂😂 sağolasın🤗
Ama dün baya bi evi kırkladım temizlik yaptım. Şimdi kadir gecesi için dualarım birikti cumartesine kadR onları okucam hep. Verimim bu 😂😂

Cumartesi bizde de kıyametler koptu :KK70::KK70::KK67::tokat:

Uyandım uyandım. Oda eşimin akrabası aradı annesi bana patik örmüşte. Geçerken bırakayım diye 😂😂 uyuyomusun dedi. Kadın demiştim saat 11 geline bak 😂😂

Bu şeyi bende söyliyim uygulamayızda maksat göz korkutmak olsun 😬😂😂

Boğa burcu neymişki kız bende boğayım😂😂
Boğa burcu erkeği öyle ama boğa burcu kadınının özelliklerine bak öyle değil

Siz niye kavga ettiniz 😅

Aman boşver kim ne nerse desin uyu gitsin ben de kız uyurken azcık daha uyumuşum 😂

Dün kırklamışsın ellerine sağlık ben de yatak odasını kırkladım dün😂

Siz niye kavga ettiniz 😅

Aman boşver kim ne nerse desin uyu gitsin ben de kız uyurken azcık daha uyumuşum 😂

Ayy cumartesi orucluydum o tutmuyodu kahvaltısını hazırladım yine. Sonrasında yapacağı tek şey tabakla bardağı alıp makineye koymak koymamış geldiler bana. Kızdım bi yardımın dokunmuyo falan diye söylendim. Neyse bu çıktı evden. Mesaj atmış köye gidiyorum diye. Yasağa rağmen? Sebepte neymiş. Arkadaşının telefonu çok dolmuş. Bilgisayarı götürmüş ona telefonunu boşaltsın diye. Açtım ağzımu yumdum gözümü 😂😂😂😂

Yay özgürlügüne duskundur. Boga daha tutucu oluyor.
Boga ve yay zormus, ama ask üstesinden gelmistir. Allah agzinizin tadini bozmasin.
Aynen öyle canım bizim
Amin cümlemizin inşallah
Evet yalnızlık zor
Ben de alttan alırım almam değil alttan aldığım şeyler vardır sinirlenme hayatım derim kavga etmeyi çok sevmem o da sevmez küsmeyelim barışalım der ama bana karşı saygısızlık yaparsa linçi yer benden

Siz niye kavga ettiniz 😅

Evet değişikmiş baya özellikler 😂
Öyle canım zaten eskiden di o aman yalnış anlamasınlar diye ilk evliyken diye artık takmıyorum😂😂

seninde ellerine sağlık baya çalışmuşsın😂

Ayy cumartesi orucluydum o tutmuyodu kahvaltısını hazırladım yine. Sonrasında yapacağı tek şey tabakla bardağı alıp makineye koymak koymamış geldiler bana. Kızdım bi yardımın dokunmuyo falan diye söylendim. Neyse bu çıktı evden. Mesaj atmış köye gidiyorum diye. Yasağa rağmen? Sebepte neymiş. Arkadaşının telefonu çok dolmuş. Bilgisayarı götürmüş ona telefonunu boşaltsın diye. Açtım ağzımu yumdum gözümü 😂😂😂😂
Kız makinaya koymadı diye mi oldu bunlar 😅
Benimki de çoraplarını sepete götürüp atmaz 😅kızıyorum ama napayım geçen gördüm atıyordu 😅

X