🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
En avantajli modeli bu, ben burda sormustum cogunluk bunu kullaniyor. Verimi, ozellikleri ve fiyati degerlendirilince bu cikiyor öne hep. ❤
Ben bakıyordum zaten bunu almak istiyordum biraz bıtcoinim var kar elde edeyim onunla alırız dedim eşimde ısrar etti almış beklemeye gerek yok diye . Dur birkaç şey soracağım özelden sorayım sana burayı meşgul etmiş olmayayım 🙂

Ben de normalde cok tutumluyumdur hatta tuce_tuce tuce_tuce ile ekonomi topiklerinden tanisiriz ❤ eskiden oralarda takilirdik 😜

Bak kolum kirik, esim her gun hazir yemek siparis et diyor ben yemek yapiyorum ne gerek var diye. Annem malzemeleri hazirliyor ben pisiriyorum idare ediyoruz.

Ama napiym eski hayatimdan hic biseyi kabullenmiyor ve istemiyor, zorlamiyorum. Oglum ve patili cocuklarim disinda tabii...
Onlara laf edeni yerin dibine gömerim. O naif beybi mor gider canavar gelir 😜🤣

Yemedim icmedim ama detayli bilgi veren olursa tabi ki seve seve dinlerim ❤❤
Kolun mu kırık geçmiş olsun 🥺 ben artık hiç tutumlu bir kadın değilim normal yaşıyorum canım ne isterse alıyorum 😂

Kolun mu kırık geçmiş olsun 🥺 ben artık hiç tutumlu bir kadın değilim normal yaşıyorum canım ne isterse alıyorum 😂

Ben canim ne isterse eskiden de aliyordum ama gercekten deger mi diye bakiyorum. Ikinci kez dusunup yine istiyorsam aliyorum
Yemek yapabiliyoruz bir sekilde. Canim degisik bisey isterse kısmam. Ama yapabiliyorken her gun de disardan yemek söylemem 🤣🤣

Tesekkurler 🙏

Ben de normalde cok tutumluyumdur hatta tuce_tuce tuce_tuce ile ekonomi topiklerinden tanisiriz ❤ eskiden oralarda takilirdik 😜

Bak kolum kirik, esim her gun hazir yemek siparis et diyor ben yemek yapiyorum ne gerek var diye. Annem malzemeleri hazirliyor ben pisiriyorum idare ediyoruz.

Ama napiym eski hayatimdan hic biseyi kabullenmiyor ve istemiyor, zorlamiyorum. Oglum ve patili cocuklarim disinda tabii...
Onlara laf edeni yerin dibine gömerim. O naif beybi mor gider canavar gelir 😜🤣

Yemedim icmedim ama detayli bilgi veren olursa tabi ki seve seve dinlerim ❤❤
Tutumluyumdur dimi bazen pinti miyim acaba diyorum kendime :KK70: ikisi arasında biraz fark var da 😅

Dün akşam iftarda tam 1 litre su içtim öyle susamışım ki sizin suları okuyunca aklıma geliyor 😅dün baya sıcaktı bugün serinlemiş biraz hava esiyor çok şükür dün eşim kola gazoz almış gelmiş

Bu arada yemek konusunda kendimi çok bıraktım sürekli standart menüler yapıyorum biraz yeni tarifler denemek istiyorum
Biz Ramazanda hep tarhana çorbası yiyoruz 😅yemek de yapıyorum ama ben çok yemiyorum tarhana salata su bu üçünü çok seviyorum bir de hurma 💜ben de hep standart menüler yaparım herşeyi yemiyorum ben biraz ayırıyorum

Tutumluyumdur dimi bazen pinti miyim acaba diyorum kendime :KK70: ikisi arasında biraz fark var da 😅
Bende tutumluyum normalde . Ama bu ara sürekli evdeyiz ya yemek sepetinden geceleri birşeyler sipariş veremeye başladım 😂 birde bu ay yüklü miktarda kıyafet alışverişi yaptım oğluma da kendime de eşimde yaptı . Ama hepsi ihtiyaçtı lazım olmayan hiç birşey almadık

Ben canim ne isterse eskiden de aliyordum ama gercekten deger mi diye bakiyorum. Ikinci kez dusunup yine istiyorsam aliyorum
Yemek yapabiliyoruz bir sekilde. Canim degisik bisey isterse kısmam. Ama yapabiliyorken her gun de disardan yemek söylemem 🤣🤣

Tesekkurler 🙏
Bizim dışarıdan söyleme gibi bir alışkanlığımız var ama sürekli değil şuan yemek restoranları kapalı gidip yiyemediğimiz için eve sipariş veriyoruz. Evde de yaparım ama bazı yerler var mesela onların tadı evde tutmuyor o yüzden alıyoruz.

Bende tutumluyum normalde . Ama bu ara sürekli evdeyiz ya yemek sepetinden geceleri birşeyler sipariş veremeye başladım 😂 birde bu ay yüklü miktarda kıyafet alışverişi yaptım oğluma da kendime de eşimde yaptı . Ama hepsi ihtiyaçtı lazım olmayan hiç birşey almadık
Ay gece yemek sepetinden söyleme 😅kilo ne alemde peki 2 gündür kıstım ben yemeyi çok zor tutuyorum kendimi 😂

Ben de 2 hafta önce kendim ve eşim için
Bu hafta da kendimize de aldım birşeyler kızımın ve eşiminkiler ihtiyaçtı da kendiminkiler biraz fuzuliydi minimale geçtiğimden beri fazla gereksiz birşey almamaya çalışıyorum

Anneler gunu hediyelerini ayarlamam lazim

Annem
Anneannem
Ex kv
New kv
Ablam

Var mi önerisi olan? Bana kim ne alicak acabaaa 🥺
Bizim de 2 gün sonra toplu sünnet töreni tarzı birşey var dur yazayım 😅

6 Mayıs evlilik yıldönümü
6 Mayıs eşimin doğum günü
6 Mayıs kızımın doğum günü

Şimdi kim kime hediye alacak bu sorulara öneriler bekliyorum. 😅

Biz Ramazanda hep tarhana çorbası yiyoruz 😅yemek de yapıyorum ama ben çok yemiyorum tarhana salata su bu üçünü çok seviyorum bir de hurma 💜ben de hep standart menüler yaparım herşeyi yemiyorum ben biraz ayırıyorum
Benim değişik şeyler yapmaya zamanım olmuyor ya ondan yapamıyorum.sabah oğlumun 1. Uykusunda ilk iş yemek yapmak kısa sürede hızla koşa koşa ne yaparsam o 😌

Kızçemi akülüyle biraz gezdirdim biraz da kedilerimizi sevmeye anneme girdik eve az önce girdim uzandım mutfağa girmem lazım hala yatıyorum 🙄

Eklentiler

• IMG_20210504_144104.jpg
    IMG_20210504_144104.jpg
    166,7 KB · Görüntüleme: 17
Benim değişik şeyler yapmaya zamanım olmuyor ya ondan yapamıyorum.sabah oğlumun 1. Uykusunda ilk iş yemek yapmak kısa sürede hızla koşa koşa ne yaparsam o 😌
Doğru çocuk varken kolay olmuyor bazen kızım bebekken yaptıklarımı düşünüyorum da nasıl yapmışım yahu diyorum kendime 3 tane mi ne günüm vardı evimde ağırlıyordum açık büfe çeşitler yapıyordum ben bebekle nasıl yapmışım diyorum şimdi kendi kendime önceden Ramazanda da çok kalabalık misafir ağırlardım evde demek ki Allah kolaylığını veriyormuş

Bizim de 2 gün sonra toplu sünnet töreni tarzı birşey var dur yazayım 😅

6 Mayıs evlilik yıldönümü
6 Mayıs eşimin doğum günü
6 Mayıs kızımın doğum günü

Şimdi kim kime hediye alacak bu sorulara öneriler bekliyorum. 😅

Kutlu dogum haftasindan toplu sunnet törenine ahahah

Cok guzel denk gelmis.

Hepsine çiçek en kolayı gir o malum siteye tıkla gönder 😅

Yeni kv yi pek tanimiyorum ona mecbur cicek. Pandemide olunca böyle oluyor iliskiler :)

Ex kv, canimdir cigerimdir annemden daha annemdir, ona guzel bisey dusunucem aman kocam duymasin 🤣🤦‍♀️

Annem ablam anneannem kaldi 🤣

Anneannem kupesini kaybetmis ya gecen uzgundu olmazsa bi altin küpe aliym zaten cok yasli, bir dahaki anneler gununu gorur mu bilmem 🥺🥺

X