🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Doğru çocuk varken kolay olmuyor bazen kızım bebekken yaptıklarımı düşünüyorum da nasıl yapmışım yahu diyorum kendime 3 tane mi ne günüm vardı evimde ağırlıyordum açık büfe çeşitler yapıyordum ben bebekle nasıl yapmışım diyorum şimdi kendi kendime önceden Ramazanda da çok kalabalık misafir ağırlardım evde demek ki Allah kolaylığını veriyormuş
Demekki yaa ben yapamıyorum eğer yaparsam çocuk ilgisiz kalıyor . Kitap getiriyor ki okuyayım diye filan üzülüyorum

Biz Ramazanda hep tarhana çorbası yiyoruz 😅yemek de yapıyorum ama ben çok yemiyorum tarhana salata su bu üçünü çok seviyorum bir de hurma 💜ben de hep standart menüler yaparım herşeyi yemiyorum ben biraz ayırıyorum

Ee sen çok guzel kilo da vermissindir bu kadar yiyecekle?
Hadi hadi söyle aramızda kalacak kac kilo verdin🤣🙃😉

6 Mayıs evlilik yıldönümü
6 Mayıs eşimin doğum günü
6 Mayıs kızımın doğum günü

Şimdi kim kime hediye alacak bu sorulara öneriler bekliyorum. 😅

Ayy maşallah nasıl bir ucludur bu Ya Rabbim 🤣🤣

Bizim dışarıdan söyleme gibi bir alışkanlığımız var ama sürekli değil şuan yemek restoranları kapalı gidip yiyemediğimiz için eve sipariş veriyoruz. Evde de yaparım ama bazı yerler var mesela onların tadı evde tutmuyor o yüzden alıyoruz.
Ben 46 kg mım 😂 önceden çayın yanına hep tatlım olurdu artık biraz hazır almaya başladık . Akşam sahura kalkmıyoruz gece atıştırıp yatırıyoruz bazen çiğ köfte bazen tantuni bazen burger siparişi veriyorum

Anneler gunu hediyelerini ayarlamam lazim

Annem
Anneannem
Ex kv
New kv
Ablam

Var mi önerisi olan? Bana kim ne alicak acabaaa 🥺
Herkes kendi annesine alsa 🤭
Ayy hepsine alacaksan bravo yani ne diyeyim :KK54:
Ben sadece kendi anneme alicam ama ne alicam bilmiyorum.
Fikirlere ben de açığım

Ben 46 kg mım 😂 önceden çayın yanına hep tatlım olurdu artık biraz hazır almaya başladık . Akşam sahura kalkmıyoruz gece atıştırıp yatırıyoruz bazen çiğ köfte bazen tantuni bazen burger siparişi veriyorum

Ben 50ye dogru emin adimlarla ilerliyorum ahaha
Ev hanimligi yaradi
60a kadar sorun yok hatta iyi bile olur ama ötesini istemem.

Ye afiyet bal seker olsun 🙏

Kutlu dogum haftasindan toplu sunnet törenine ahahah

Cok guzel denk gelmis.

Yeni kv yi pek tanimiyorum ona mecbur cicek. Pandemide olunca böyle oluyor iliskiler :)

Ex kv, canimdir cigerimdir annemden daha annemdir, ona guzel bisey dusunucem aman kocam duymasin 🤣🤦‍♀️

Annem ablam anneannem kaldi 🤣

Anneannem kupesini kaybetmis ya gecen uzgundu olmazsa bi altin küpe aliym zaten cok yasli, bir dahaki anneler gununu gorur mu bilmem 🥺🥺
Güzel düşünmüşsün eşim anneler gününde çiçek almaz normalde alırım ama öyle günlerde bekleme benden der alışveriş için yapılan günlermiş onlar o akıma uymam ben diyor

Öte de dur hele bizden değilsin :KK11:

Biz göbeklilere hakaret gibi oldu msjin 🤭

Neyse sorayım bari formunuzu nasil koruyorsunuz hanfendi bize de desen ?
Yas kaç boy kaç?
Tamam itiraf ediyorum az kıskandım :ıslık:

Son düzenleme:
Herkes kendi annesine alsa 🤭
Ayy hepsine alacaksan bravo yani ne diyeyim :KK54:
Ben sadece kendi anneme alicam ama ne alicam bilmiyorum.
Fikirlere ben de açığım

Oyy ben seviyorum ya hepsini 😍 canlarim benim 🙏🙏 almaya calisirim mutlaka.

Yeni kvyi pek tanimiyorum ama yeni smdi almamak olmaz 🤣

Eskisi zaten acayip kiymetli benim icin. Bir gun kendi cocugundan ayirmamistir hala her seyimi dusunur.

Kutlu dogum haftasindan toplu sunnet törenine ahahah

Cok guzel denk gelmis.

Yeni kv yi pek tanimiyorum ona mecbur cicek. Pandemide olunca böyle oluyor iliskiler :)

Ex kv, canimdir cigerimdir annemden daha annemdir, ona guzel bisey dusunucem aman kocam duymasin 🤣🤦‍♀️

Annem ablam anneannem kaldi 🤣

Anneannem kupesini kaybetmis ya gecen uzgundu olmazsa bi altin küpe aliym zaten cok yasli, bir dahaki anneler gununu gorur mu bilmem 🥺🥺
Kız nasıl bu kadar denk getirdin😂😂 hadi evlilik yıldönümünü anladım eşibin doğum gününe. E kızını nasıl tutturrdun😂😂

Peki boy kaç boya göre de önemli kilo ben evlendiğimde 45 kiloydum şimdi 66 doğum kilosu kaldı üstümde😔o kilodaysan ye gitsin o kiloda olsam bi yerim bi yerim 😂😂

Şuan 2 paket bayram çikolatası var eskiden olsa açardım eşime sözüm var onlar bayramı görecek mi dedi görecek dedim 😂
Bu sefer kararlıyım 😜
Benim iştahım cok manyak bir şey.
Ben çözümü eve abur cubur sokmamakta buldum.
Çikolata olsa bir günde bitiririm.
Diğerlerini saymıyorum.
Obez olurum kesin.
Markete giriyorum ya o abur cubur kısmından yüzümü başka tarafa çevirerek geçiyorum.
Eve gelince mutluyum olmayan bir sey yenmiyor 🤣

Öte de dur hele bizden değilsin :KK11:

Biz göbeklilere hakaret gibi oldu msjin 🤭

Neyse sorayım bari formunuzu nasil koruyorsunuz hanfendi bize de desen ?
Yas kaç boy kaç?
Tamam itiraf ediyorum az kıskandım :ıslık:

Gobek degil de kalca ve basen bence guzel ya ❤😍

Veya insan kendinde ne yoksa ona özeniyor.
Ben basenli ve popolu olmak isterim yani kadinsi duruyor 😍

Ben boyumu kilomu hiiic söylemiym beni forumdan attirirsiniz 🤣

Bi 60 kg olsam cok iyi olurum. Yaklasik 11 kg almam lazim 🙄

Benim iştahım cok manyak bir şey.
Ben çözümü eve abur cubur sokmamakta buldum.
Çikolata olsa bir günde bitiririm.
Diğerlerini saymıyorum.
Obez olurum kesin.
Markete giriyorum ya o abur cubur kısmından yüzümü başka tarafa çevirerek geçiyorum.
Eve gelince mutluyum olmayan bir sey yenmiyor 🤣
Aynı bensin önceden 1 poşet bisküvi çikolata alıp gelirdim😅şimdi alıyorum da az şimdi yönümü başka yöne çevirdim nerede hangi pastane değişik güzel kurabiye tarzı yapanları görürsem alıyorum 😅dün fırında baklava reyonunu gördüm gözüm pörtledi yerinden çıkacaktı resmen :KK70:

abur-cubur-parti-kutusu-29-parca-kc615356-1-feadccf8ca354a42976036560e6b78eb.jpg

Gözden ırak olan mideden de ırak oluyor.

Hepiniz çöp olun pis abur cuburlar. Diyerek marketten bir kaçışım var verseler hepsini yerim halbuki 🙈🤪🤣

X