Gebeliğe Hazırlık Nisan 2021 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet canım inşallah devam ederse öyle olcak Allahın izniyle
Hayırlısı olsun canım inşallah sağlıkla devam eder daha çok hayatında hiç yaşamadığın değişimler yaşacaksın ve göreceksin bedeninde de şimdiden keyifli bir hamilelik diliyorum ama bol bol uyu sonra çok uykusuz kalıcaksın

Deme öyle deme

Benimde alt karın bölgesinde ağrım olmuştu hatta sanırım yazmıştım buraya da belki döllenme olmuştur canım hadi hayırlısı bakalım
Benim de o gündem beri sağ kasığım ağrıyo adete de 6-7 gün kaldı ama şimdi adet sancısı gibi de ağrımaya başladı adet olcam gibi hissediyorum ay ben çok taktım moralim bozuluyoor

Şimdiden gözlerim gidiyor oturduğum yerde daha neler olacak bakalım merak ediyorum

Aminn insallah :) Nasill bat 22 nisan yazıyor tabloda ama seninn ??

Benim de o gündem beri sağ kasığım ağrıyo adete de 6-7 gün kaldı ama şimdi adet sancısı gibi de ağrımaya başladı adet olcam gibi hissediyorum ay ben çok taktım moralim bozuluyoor
Hakkında hayırlısı olsun canım test olmadan yada regl gelmeden birşey demek için erken umut hep var
Şimdiden gözlerim gidiyor oturduğum yerde daha neler olacak bakalım merak ediyorum
Sen daha dur son aylar hiç uyuyamıyacaksın şimdi sana şaka gelir bunlar

Kizlar malesef adet oldum hsg filmi cekinicem adet bitiminden sonraki gunmu cekiniliyo yarin arycam bilgi almak icin önden size sorayim dedim bide genel anestezi istiyorum ben yaptirinaniz varmi bu anesteziyi
Adet bitiminde 3 gün içinde yapılıyor ben Anestezili oldum hafif uyuttular

Kizlar malesef adet oldum hsg filmi cekinicem adet bitiminden sonraki gunmu cekiniliyo yarin arycam bilgi almak icin önden size sorayim dedim bide genel anestezi istiyorum ben yaptirinaniz varmi bu anesteziyi
Adetin bittiği bir hafta içinde çekiliyor canım ben uyutularak yapıldım. Ama çok zor değil diyorlar ben uyuduğum için hiç hissetmedim. Bu arada eşin ne oldu gitti mi doktora?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…