Gebeliğe Hazırlık Nisan 2021 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bişey merak ediyorum hamile olduğunu öğrenen kızlar elinizle kalçanıza eller misiniz hamile olanlarda sıcak oluyormuş doğru mu acaba yani şöyle diyim adete günü yakın olup ve de adet günü geçmiş olanlarda öyle oluyor diyorlar ovulasyon döneminde herkesin sıcak vücut ısısı ama adete doğru düşüyor gebelik olmazsa benim tüp bebek te kimyasal gebelik olduğunda ben bakıyordum sıcaktı hep sonradan soğumaya başladı tabi 😣geçen ay da kontrol ettim ve soğuk tu gebe olmadığımı düşündüm ama ne kadar doğru bilmiyorum yinede😂😂😂
Gece gece kalcami elletin bana🤣🤣🤣🤣🤣🤣 sicacikti vallah ama yoktur yani bende simdi bide ona bel baglamayalim🤣

Ben değilim çünkü negatif çıkmıştı pozitif çıkarsa memnun olabilirim ama 😂🤭
Negatif olduğu için negatif çıkmış bence doğru sonuç veriyordur o zaman. 🤣 Bazı erken gebelik testleri pozitif çıkarabiliyor o yüzden sordum 😕

Belirti var mı peki? Ben de yapamıyorum beklemedeyim artık görücez 🙂
Sürekli batma hissi ve bazen sancı oluyor ama regl hazırlığımı bilemiyorum pazara kadar bekleyeceğim 14 gün doluyor yumurtlamanın erken gebelik testi yapacağım yoksa zaten aşı randevusu alıp aşımı olacağım nasip artık

Sürekli batma hissi ve bazen sancı oluyor ama regl hazırlığımı bilemiyorum pazara kadar bekleyeceğim 14 gün doluyor yumurtlamanın erken gebelik testi yapacağım yoksa zaten aşı randevusu alıp aşımı olacağım nasip artık
Benim de ara ara bıçak saplar gibi batma oluyor ve ıslaklık var. 🤔 Dediğin gibi regl hazırlığı da olabilir. Benim yumurtlamadan 14 gün sonrası batı geçiyor test yapsam mı yapmasam mı bilemedim 🙄 aynen öyle hayırlısı olsun artık

Aaa şaka 🙀 kız yoksa hamile misin, geç döllenme olabilir mi ?

Canım ne konuşsam şuan yalan olur 😏
Yarın bakıcam çaresine belim gündüz çok ağrıdı Kasıklarıma da bir ağrı vurup gidiyor yoklar gibi.
Bir sürü belirtiler oluştu korkmaya başladım sabaha olmazsam acile gidecem 😉

Kızlar bişey merak ediyorum hamile olduğunu öğrenen kızlar elinizle kalçanıza eller misiniz hamile olanlarda sıcak oluyormuş doğru mu acaba yani şöyle diyim adete günü yakın olup ve de adet günü geçmiş olanlarda öyle oluyor diyorlar ovulasyon döneminde herkesin sıcak vücut ısısı ama adete doğru düşüyor gebelik olmazsa benim tüp bebek te kimyasal gebelik olduğunda ben bakıyordum sıcaktı hep sonradan soğumaya başladı tabi 😣geçen ay da kontrol ettim ve soğuk tu gebe olmadığımı düşündüm ama ne kadar doğru bilmiyorum yinede😂😂😂

Ben o zaman kesin hamileyim yanıyorummm:KK70: :KK70:o biçimmm

Adetin bittiği bir hafta içinde çekiliyor canım 🤗 ben uyutularak yapıldım. Ama çok zor değil diyorlar ben uyuduğum için hiç hissetmedim. Bu arada eşin ne oldu gitti mi doktora?
Bnde korktugum icin uyutulmak istiyorum peki uyannca agrisi oldu mu ve uyannca sersemlik faln dewam etti mi yani hayata devam edebiliyoz mu😁esimin doktora gtmiycekti buriyle karistiriliyom suan galiba🙆🤣🤣

X