Gebeliğe Hazırlık Nisan 2021 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım benim de gastritim var rennie duo diye bir şurup var hamile olanlar da kullanabiliyor onu benim midem aşırı gaz oluyor ara ara o şurubu içiyorum iyi geliyor dene istersen bir zararı yok hem
Ay tatlım çok teşekkür ederim alayım bugün. Bende gastrit normalde yok ama iki gündür sanırım midemi bozdum gaz var, geğirip çıkaramayınca da midem karışık gibi oluyor bulanıyor gibi ama tam bulantı da değil sanki 🙄 yanma da var ara ara. Şimdi eşime diyeyim de alsın ilacı 😌😘

Ay tatlım çok teşekkür ederim alayım bugün. Bende gastrit normalde yok ama iki gündür sanırım midemi bozdum gaz var, geğirip çıkaramayınca da midem karışık gibi oluyor bulanıyor gibi ama tam bulantı da değil sanki 🙄 yanma da var ara ara. Şimdi eşime diyeyim de alsın ilacı 😌😘
Aynen kuzum kullan sen o şurubu faydası olur sana da inşallah rica ederim canım ne demek 😇😘ne zaman test yapmayı düşünüyorsun sen ben bat geçmeden yapmicam galiba ya 😣inat ettim bu ay

Merhaba ben ne kadar ilişki öncesi tuvalete de gitsem en en en fazla 1 saat ayaklarımı dikip durabiliyorum. Sonra koştur koştur tuvalete 🤢 o yüzden spermler gidiyo mu tutunmuyo mu anlayamadım ben ya 😢
Ayakkarı dikmek benim için de zor oluyordu ama ben her ilişki sonrası yarım saat yeter diyordum

Canım senin değer Vartan üç gün önce 24 mu çıktı doktor normal mi dedi sürecin böyle mi ben mi yanlış hatırlıyorum. Benimde battan 5 gün önce 10.64 le öğrendim doktora gitmedim bata şuan benim üç gün var pazar günü. Pazartesi de kan verip öyle gideceğim de ondan soruyorum galiba değerlerimiz bile aynı gidiyor
Battan 3 gün önce 24 çıktı evet. 3+3 e göre iyi dedi ama pazartesi tekrar kan ver yükselmesi önemli dedi. Bide benim çok ağrım var normal dedi kanama olursa hemen ara dedi

Aynen kuzum kullan sen o şurubu faydası olur sana da inşallah rica ederim canım ne demek 😇😘ne zaman test yapmayı düşünüyorsun sen ben bat geçmeden yapmicam galiba ya 😣inat ettim bu ay
Ben de yapmayacağım 😄 haftaya perşembe yapacağım inşallah. Bu beş senede tüm ömrüme yetecek kadar negatif kaset test gördüm, tekrar görmeye gerek yok 🥲

Battan 3 gün önce 24 çıktı evet. 3+3 e göre iyi dedi ama pazartesi tekrar kan ver yükselmesi önemli dedi. Bide benim çok ağrım var normal dedi kanama olursa hemen ara dedi
Tamam bende de ağrı var belimde yumurtaliklarimda aynıları beş gün önce 10.64 iki günde iki katına çıkarmış büyük ihtimal üç gün önce 20 lerde olmuştur benimde bende kan vermedim beş gün öncekiyle bekliyorum canım pazartesi bat sonrası vereceğim senin gibi hadi inşallah yükselmeler güzeldir. Senden önce öğrenmişim.merakli ben🙈 pazartesiye hayırlı haberleri veririz inşallah

Benim aslında düzenli bugün 27 günüm yumurtalamadan sonra tam 14 gün geçti ama hala regl gelmedi. Çok tuhaf ki karın ağrısı da yaşamıyorum. Dün gece ve sabah hafif pembe kahve gibi leke geldi idrarımı yaparken bir daha gelen giden olmadı. Hala ümitlenmek istemiyorum ama yarın sabaha kadar gelmezse bende test yapacağım
Canim eger tam zamanında degerlendirmisseniz ve Allahda nasip ederse tutmustur. Öyle olmasını cok isterim isteyen herkese nasip etsin Rabbim🤲🏻 Ben biraz rahatsızlandım ilk 4denemeden sonra 1hafta calismalar durdu o yüzden pekte var gibi gelmiyo bana nasip tabi. Zaten ortalikta hastalik cok bi yandan korkuyorum 😥 Kendimden cok oğlumu düsünüyorum elbette ama hayirlisi Rabbim ol dedikten sonra olur 🤗 Yarın haberleselim zaten varsa silikte olsa cikar yoksada Allah en hayirli zamanda nasip etsin diyelim

Canim eger tam zamanında degerlendirmisseniz ve Allahda nasip ederse tutmustur. Öyle olmasını cok isterim isteyen herkese nasip etsin Rabbim🤲🏻 Ben biraz rahatsızlandım ilk 4denemeden sonra 1hafta calismalar durdu o yüzden pekte var gibi gelmiyo bana nasip tabi. Zaten ortalikta hastalik cok bi yandan korkuyorum 😥 Kendimden cok oğlumu düsünüyorum elbette ama hayirlisi Rabbim ol dedikten sonra olur 🤗 Yarın haberleselim zaten varsa silikte olsa cikar yoksada Allah en hayirli zamanda nasip etsin diyelim
Evet canım ovülasyonun 3 gününü değerlendirmiştik. Artık nasipte varsa olur diyelim karın ağrısı başladı inşallah gelmez dua ediyorum 😪

X