Gebeliğe Hazırlık Nisan 2021 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum maşallah yaa belirtilerini yazar mısın bizlerede dua et 😇
Bir önceki sayfada yazdım canım belirtilerimi . çok teşekkür ederim bekleyen herkese nasip olsun inşallah😍
Ben sıramı savdım şimdi sizler için de dua edeceğim 🤲
Sizler de bana dua edin ki sağlıklı bir gebeliktir inşalllah 🤲

Niye canım böyle gidiyorsun ki 😕
Kuzum buraya baktıkça kendimi dinlediğimi fark ediyorum. Eğer bu kadar belirtiyi yaşıyor ve hamile değilsem kendime kötülük yapıyorum diye düşünüyorum.
Ama özlerim arada uğrarım sanırım dayanamam🤭
Ayyy çok sevindim yaaa bekliyordum senden valla çok sevindim çokkkk sağlıkla gelsin bebişin inşallah darısı I ipti ne inşallah valla çok sevindim 💞💞💞
İnşallah canım ya 🥰
Yaaa hayır sakın öle bişey yapma zaten hamiş olan benimle aralıkda olmayan mayısda olacak misafirliğe gelecek bizde
İnşallah kalırız kuzum kendimi aşırı aşırı dinliyorum sanırım. Bakalım ne olduğumu bir ogrenirsem😂
Çok teşekkür ederim kızlar.. 😍 hala elim ayağım titriyor.. kaynanamlardayız. kimseye söylememek için zor tutuyorum kendimi ama 🤣
I ipti den ben de çok ümitliyim hala ve Yusra-61 Yusra-61 un başlığı da ona uğur getirecek benimki gibi 😍😍
Hayırlısı inşallah 😍

Çok teşekkür ederim kızlar.. 😍 hala elim ayağım titriyor.. kaynanamlardayız. kimseye söylememek için zor tutuyorum kendimi ama 🤣
I ipti den ben de çok ümitliyim hala ve Yusra-61 Yusra-61 un başlığı da ona uğur getirecek benimki gibi 😍😍
İnşallah getirdi getirdi getirmedi benim için grup heyecanları bitti I ipti gibiyim artık heyecanım yok istediğim zirvede de 🤗❤️

Kuzum buraya baktıkça kendimi dinlediğimi fark ediyorum. Eğer bu kadar belirtiyi yaşıyor ve hamile değilsem kendime kötülük yapıyorum diye düşünüyorum.
Ama özlerim arada uğrarım sanırım dayanamam🤭

İnşallah canım ya 🥰

İnşallah kalırız kuzum kendimi aşırı aşırı dinliyorum sanırım. Bakalım ne olduğumu bir ogrenirsem😂

Hayırlısı inşallah 😍
İlk gruba katılman ise öyle oluyor mesela bende onlarda yok ilk gruba girdiğimde çok böyle olmuştum 😄🌸şimdi tın tınn tınn 😂😂😂😂😂

Ben az önce yaptım test negatifti🤷🏼‍♀️ Hayırlısı olsun bir dahaki ay nasip diyelim. Sen ne yaptın peki. Bu arada adet olmadim henüz ama bu benim icin normal pazartesiye kadar olmazsam doktora giderim artık😊
Hakkında hayırlısı olsun inşallah Benimde günüm pazartesi şimdi yapıcam bende ama yapmaya korkuyorum sanki 🤦‍♀️

Hakkında hayırlısı olsun inşallah Benimde günüm pazartesi şimdi yapıcam bende ama yapmaya korkuyorum sanki 🤦‍♀️
Erken gebelik testi yapacaksan yap canım günün pazartesi ise kaset test yanıltıcı olabilir belki. Yinede çıkabiliyor ama sen bilirsin elbette. İnsallah gönlünce olsun hayırlı haberler aliriz🤲🏻💞

İnşallah getirdi getirdi getirmedi benim için grup heyecanları bitti I ipti gibiyim artık heyecanım yok istediğim zirvede de 🤗❤️
Bu reglnin heyecanı meyecanı yok😂
İlk gruba katılman ise öyle oluyor mesela bende onlarda yok ilk gruba girdiğimde çok böyle olmuştum 😄🌸şimdi tın tınn tınn 😂😂😂😂😂
Ay bilmiyorum zaten bu ay çok yoğun olacak bayrama kadar dedemin evini taşı yerleştir sonra bayram falan derken geçer muhtemelen🤭
Su an kafamı dağıtmak için naparsam yapayım bir yandan hamileligi düşünüyorum 😂

Bu reglnin heyecanı meyecanı yok😂

Ay bilmiyorum zaten bu ay çok yoğun olacak bayrama kadar dedemin evini taşı yerleştir sonra bayram falan derken geçer muhtemelen🤭
Su an kafamı dağıtmak için naparsam yapayım bir yandan hamileligi düşünüyorum 😂
Ben yaz geldi evde duramam grubumla bu ay güzel haberleri alıp kendim de oldum oldum. Girerim ama çok giremem İstesem de yaz temizliği yapacağım 😍. Vaktim olamayabilir işe de girebilirim artık hakkımızda hayırlısı olsun canım benim 🤗

Ben yaz geldi evde duramam grubumla bu ay güzel haberleri alıp kendim de oldum oldum. Girerim ama çok giremem İstesem de yaz temizliği yapacağım 😍. Vaktim olamayabilir işe de girebilirim artık hakkımızda hayırlısı olsun canım benim 🤗
Amiiin inşallah canım
Rabbim neylerse güzel eyler

1619172681797494140389240957553.jpg
IMG_20210423_130635.jpg
1619172681797494140389240957553.jpg

X