Gebeliğe Hazırlık Nisan 2021 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
@Matmazelkedi kozalak11 kozalak11 @dilaa55 E elifafraeminatlasinannesi @Zeyneptaa Balbadem13 Balbadem13 @purple38 @mutlumumutsuzmu @Maviiiiiiiii @love heart @Hayatsizeguzel Kızlar tebrik ediyorum, sağlıkla gelsin bebekleriniz :anneadayı::emir_bebek:
T tulperde Canımmm pozitfsinnn ayy çok mutlu oldum, topik sana uğurlu geldi... İnş kan değerin de çok güzel cıkar :KK15:

Kızlar, hatırlarsanız benbir konu açmıştım, zorlu süreçlerden geçerek hamile kana anne adaylarının hikayelerini içeriyor. Sizler de isterseniz tabi ki hamilelik hikayenizi diğer arkadaşlara da umut olması adına paylaşabilir misin? Paylaşırsanız inan çok mutlu olurum.
Teşekkür ederim şimdiden :) :KK200::KK200::KK200:

Canım çok teşekkür ederiz darısı sana ve tüm isteyenlere inşallah 😍

@Matmazelkedi kozalak11 kozalak11 @dilaa55 E elifafraeminatlasinannesi @Zeyneptaa Balbadem13 Balbadem13 @purple38 @mutlumumutsuzmu @Maviiiiiiiii @love heart @Hayatsizeguzel Kızlar tebrik ediyorum, sağlıkla gelsin bebekleriniz :anneadayı::emir_bebek:
T tulperde Canımmm pozitfsinnn ayy çok mutlu oldum, topik sana uğurlu geldi... İnş kan değerin de çok güzel cıkar :KK15:

Kızlar, hatırlarsanız benbir konu açmıştım, zorlu süreçlerden geçerek hamile kana anne adaylarının hikayelerini içeriyor. Sizler de isterseniz tabi ki hamilelik hikayenizi diğer arkadaşlara da umut olması adına paylaşabilir misin? Paylaşırsanız inan çok mutlu olurum.

Teşekkür ederiz canım darısı tüm isteyenlere olsun inşallah ☺️

Hepinize çok teşekkür ederim rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah çok farklı bi duygu gerçekten ne diyceğimi bilmiyorum Allah razı olsun hepinizden desteğinizden💜 şuanda kan veremiyorum kapalı olduğu için eşimde çalışıyor ve henüz haberi yok sürpriz yapacağım
Canım belirtilerin nelerdi biraz anlatır mısın

Hepinize çok teşekkür ederim rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah çok farklı bi duygu gerçekten ne diyceğimi bilmiyorum Allah razı olsun hepinizden desteğinizden💜 şuanda kan veremiyorum kapalı olduğu için eşimde çalışıyor ve henüz haberi yok sürpriz yapacağım
Amin canim annelik çok guzel bir duygu 🤗 Şu anda oğlum kafama top atıyor o bile güzel 😂😂 Rabbim isteyen herkese nasip etsin en tez zamanda insallah 🤲🏻🤲🏻🤰👏🏻👏🏻

Çok teşekkürler amin inşallah Allah razı olsun 💕 darısı tüm bekleyenlere inşallah 🙏🙏

Canım sende bir değişiklik var mı ya benim sürekli uykum geliyor çevremdekilerin haberi yok daha bebek isteyip te adetimi beklediğimi kız senin ne kadar çok uykun geliyor diyorlar gözümü açamıyorum uykudan ya beyaz akıntı var bel ağrısı var 😣
Bende öyleyim sürekli uyku halindeyken umarım hamilesindir canım

Canım belirtilerin nelerdi biraz anlatır mısın
Ya benim gögüslerim de bişey olmadı normaldi akıntım da çok olmadı. Sadece kasıklarımda ağrı vardı ben enfeksiyondan sanıyordum ama son iki günde daha çoğaldı dün çok yürüdüğüm için fazlasıyla hissettim ağrıyı onun dışında pek de bişey olmadı yani ben çok beklemiyordum ilk aydan tutmaz diye

Ya benim gögüslerim de bişey olmadı normaldi akıntım da çok olmadı. Sadece kasıklarımda ağrı vardı ben enfeksiyondan sanıyordum ama son iki günde daha çoğaldı dün çok yürüdüğüm için fazlasıyla hissettim ağrıyı onun dışında pek de bişey olmadı yani ben çok beklemiyordum ilk aydan tutmaz diye
Hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın inşallah bat ne zamandı sizin 🙏

Canlarım nöbetçi eczane bulup test alsam bugün yapsam olurmu sabah ilk idrarla olmasi sartmi ilk idrarini yaptım maalesef☺ şüpheli sonuca neden olurmu acaba ? T tulperde
İlk idrara gerek yok canım 3-4 saat tut tutabiliyorsan 🤣 bi de fazla sıvı almamaya dikkat et. Çıkar inşallah hadi bakalım.

İlk idrara gerek yok canım 3-4 saat tut tutabiliyorsan 🤣 bi de fazla sıvı almamaya dikkat et. Çıkar inşallah hadi bakalım.
Oruçluyum kuzum test almaya karar verene kadar 3 4 saat tutayım bari yarın almaya gidecektim bidee dusundum reglin gecmesini beklim dedim bir suru sey geciyo aklimdan ☺😁ama sanırım sabırsızligim tuttu çok sabırsızım ben ya😊😀 dur bakalım ne yapacağımı bende merak ediyorum😀😀

Ozel olacak ama iliski sayısı veya günleri nasıl oldu acaba
Yok canım özelimiz mi kaldı burda her şeyi yazdık 🤣
Adetin 10.ve 20.günleri arası gün aşırı ilişki yaptık canım ve etkisi oldu mu bilmiyorum ama doggy pozisyonunu denedik bu ay 😊
İlişkiden sonra da yarım saat kadar popomun altına yastık koyup yattım bu kadar.
Bunların dışında kullandığım ilaç, kür, takviye vs. bir şey yok sadece folik asit kullanıyorum.
Ovulasyon testi de kullanmadım çünkü adetim düzenlidir zaten.

X