Gebeliğe Hazırlık Nisan 2021 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Antibiyotik içme canım sakın sonuç belli olmadan bende içemicem bebekten dolayı ıhlamur içiyorum gargara yapıyorum ne yapayım geçirmeye çalışıyorum

İnşallah ilerler canım korkma sakın ver kanı bakalım çok geçmiş olsun tatlım Allah'ım şifa versin tabi hamile olunca ona göre ilaç verir doktor canım benim
Aynen canım benim bakalım ben yazacağım kan sonucunu hemen acil de vereceğim için onlar degerlendiremez size atacağım sonucu. Üç oldu vereli heralde 40 in üstündedir diye bekliyorum

Merhaba hayırlı olsun inşallah birşey sorucam hep olur demişsiniz acaba bademcik taşı olabilir mi bende var süt ve süt ürünlerini çok tüketince çıkıyor beyaz beyaz kötü bi kokusu var antibiyotik önermiyorlar bunun için kkb gidin derim

Yok yok kuzum bende antibiyotik etki ediyor soğuk birşey içinxe hemen şişer ama bebek olduğu için ilaç da icemedim ateş de oluyor korkuyorum birşey olmasın enfeksiyon dan daha çok küçük

Aynen canım benim bakalım ben yazacağım kan sonucunu hemen acil de vereceğim için onlar degerlendiremez size atacağım sonucu. Üç oldu vereli heralde 40 in üstündedir diye bekliyorum
Dahada fazla olabilir tatlım güzel haberlerle gell kuzum hadi bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…