Gebeliğe Hazırlık Nisan 2021 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ya ben henüz bilmiyorum hamile olup olmadığımı ama benim de boğazım enfeksiyonlu iki gündür doktora gitmedim antibiyotik kullanmicam diye ama şu an bebek varsa zararlı mı ki yaa bende başka bir ağrı sızı ateş yok sadece boğazım enfeksiyonlu ve uçuk çıkardı dudağım ne yapsam bilemedim sen sonuç alınca bana da söyle canım nasıl bir tedavi uyguladıklarını 😣
Antibiyotik içme canım sakın sonuç belli olmadan bende içemicem bebekten dolayı ıhlamur içiyorum gargara yapıyorum ne yapayım geçirmeye çalışıyorum 😒😒

İnşallah ilerler canım korkma sakın ver kanı bakalım çok geçmiş olsun tatlım Allah'ım şifa versin tabi hamile olunca ona göre ilaç verir doktor canım benim 💞💞💞
Aynen canım benim bakalım ben yazacağım kan sonucunu hemen acil de vereceğim için onlar degerlendiremez size atacağım sonucu. Üç oldu vereli heralde 40 in üstündedir diye bekliyorum

Arsoney Arsoney canım salı günü 20 Nisan da kan vermiştim biliyorsun. Bugün boğazım enfeksiyon oldu benim hep olur bembeyaz 😒 akşam acile gidip kan verip ilaç sorucam bebeğe zarar vermez inşallah 🤲 pazartesiye kadar bekelyecektim ama böyle olunca bebiş sağlıklı mı diye kana baktırmam lazım inşallah yükselme güzel ilerler 🤲 ❣️
Merhaba hayırlı olsun inşallah birşey sorucam hep olur demişsiniz acaba bademcik taşı olabilir mi bende var süt ve süt ürünlerini çok tüketince çıkıyor beyaz beyaz kötü bi kokusu var antibiyotik önermiyorlar bunun için kkb gidin derim 💖

Merhaba hayırlı olsun inşallah birşey sorucam hep olur demişsiniz acaba bademcik taşı olabilir mi bende var süt ve süt ürünlerini çok tüketince çıkıyor beyaz beyaz kötü bi kokusu var antibiyotik önermiyorlar bunun için kkb gidin derim 💖
Yok yok kuzum bende antibiyotik etki ediyor soğuk birşey içinxe hemen şişer ama bebek olduğu için ilaç da icemedim ateş de oluyor korkuyorum birşey olmasın enfeksiyon dan daha çok küçük 😒

Aynen canım benim bakalım ben yazacağım kan sonucunu hemen acil de vereceğim için onlar degerlendiremez size atacağım sonucu. Üç oldu vereli heralde 40 in üstündedir diye bekliyorum
Dahada fazla olabilir tatlım güzel haberlerle gell kuzum hadi bakalım

Şimdi bu minnoş ne kadarlık oluyor 🙈 M Maviiiiiiii
Screenshot_20210423-184313.jpg

X