Gebeliğe Hazırlık Nisan 2021 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Var kız olmaz mı 🤣 zaman da geçmiyor. sabahtan beri bir sürü iş yaptım ama saat hala 12.30 inanılır gibi değil.
Sabah 6'da uyanmanın dezavantajı işte bi gün 48 saat gibi geliyo 🤣🤣
Hahahaha 10 gibi sürünerek kalktım 🤣🤣 bende işe vurdum kendimi ama içim skiliyor vugun yada bı huzursuzlugum var yada heyecandan duramıyorum sanki ilk bebe 🤣🤣 saat gecmio hakkaten bide anneme gidicez yarın bavul vs hazirlancak kafamda bı ton iş var belkide ondan gözümde buyuyooii 🤣🤣

Hahahaha 10 gibi sürünerek kalktım 🤣🤣 bende işe vurdum kendimi ama içim skiliyor vugun yada bı huzursuzlugum var yada heyecandan duramıyorum sanki ilk bebe 🤣🤣 saat gecmio hakkaten bide anneme gidicez yarın bavul vs hazirlancak kafamda bı ton iş var belkide ondan gözümde buyuyooii 🤣🤣
Cuma biz de kv.gideceğiz ve bugün inşallah kalp atışını duyarsak bebek haberini de vereceğiz. Onun da ayrıca heyecanı var. 😊

Cuma biz de kv.gideceğiz ve bugün inşallah kalp atışını duyarsak bebek haberini de vereceğiz. Onun da ayrıca heyecanı var. 😊
Küçük bir çift ayakkabı alın ve/veya emzik biberon vb küçük bişi ve kapıdan girince kapıyı kapatmalarina izin vermeyin gelen var diyip hediyeyi gösterin 🤣🤣🤣🤣🤣 biri bu şekilde supris yapmıştı ya çok hoşuma gitmisti benim eşim daha evdeki test pozitif çıkınca mahalleye yayın yaptığından kimseye supris yapmak nasib olmadı bana çok hevesim vardı ama 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Küçük bir çift ayakkabı alın ve/veya emzik biberon vb küçük bişi ve kapıdan girince kapıyı kapatmalarina izin vermeyin gelen var diyip hediyeyi gösterin 🤣🤣🤣🤣🤣 biri bu şekilde supris yapmıştı ya çok hoşuma gitmisti benim eşim daha evdeki test pozitif çıkınca mahalleye yayın yaptığından kimseye supris yapmak nasib olmadı bana çok hevesim vardı ama 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Eşime bile böyle sürprizler yapamadım pat diye söyledim direk, hiç beceremem böyle şeyleri 🤣🤣
Kv zaten muhtemelen beni gördüğünde anlayacak karnım 5 aylık gibi şiş gazdan 🤣

Solda bu minnak erkek mi ki 🤔🤣🤣
20210519_153104.jpg

Kalbi kaç atıyor söyledi mi ? Benden idrar ve kan testi istedi rutin gebelik testleri dedi ve haftaya tekrar çağırdı
Kalbini söylemedi canım ben de unutmuşum o an 🙄
Testleri ben hcg verirken yaptırmıştım asm'de. Geçen gittiğimde bakmıştı istemedi tekrar.
Beni taa 12.haftada çağırdı ikili test için.
Haftaya neden çağırdı ki seni tekrar.

Kalbini söylemedi canım ben de unutmuşum o an 🙄
Testleri ben hcg verirken yaptırmıştım asm'de. Geçen gittiğimde bakmıştı istemedi tekrar.
Beni taa 12.haftada çağırdı ikili test için.
Haftaya neden çağırdı ki seni tekrar.
Seni niye geç Çağırdı ki ben herhafta gidiyom

X