Gebeliğe Hazırlık Nisan 2021 hamile kalmak isteyenler 🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar yumurtlama sırasında ağrınız oluyor mu? Ben bugün ovulasyon testinde çift çizgiyi gördüm, ikisi de aynı koyuluktaydı.

Neyse gel diğer topiğe yine hep beraber oluruz. Şanssızlık olmuş
Şanssızlık telefonumu oğlum düşürdü ekranı kırıldı akşam eşim tamir den getirdi terketmedim burayı ama haber verebileceğim bir ortam oluşmadı neyse artık gerçekten şaka gibi 😂😂

Kızlar aranızda ovülasyon testi kullanan var mı? Benim adetim 1 Martta bitti, 1 Martta ovülasyon testine başladım. Gelin birlikte ovülasyon testi yapalım :KK76:
Ben 3 aydır ovulasyon testi yapıyorum martın 2 sinde bitti adetim adet bitiminden 10 gün sonra çift çizgiyi gördüm değerlendirdim çatlamayla birlikte bakalım gerisi Allah’a kalmış . İnşallah sizde tez zamanda hamile kalırsınız ☺️🤲

Ben 3 aydır ovulasyon testi yapıyorum martın 2 sinde bitti adetim adet bitiminden 10 gün sonra çift çizgiyi gördüm değerlendirdim çatlamayla birlikte bakalım gerisi Allah’a kalmış . İnşallah sizde tez zamanda hamile kalırsınız ☺️🤲
Aayy inşallah hamilesindir :anneadayı: Amin canım inşallah, hep birlikte hamilelik haberlerimizi verelim buradan en kısa zamanda :süslü: Ben ilk kez kullanıyorum hala yumurtlama göremedim, adetin 17.günündeyim.
Sen neden 3 aydır kullanıyorsun? Her kullandığın ayda yumurtlama gördün mü?

Aayy inşallah hamilesindir :anneadayı: Amin canım inşallah, hep birlikte hamilelik haberlerimizi verelim buradan en kısa zamanda :süslü: Ben ilk kez kullanıyorum hala yumurtlama göremedim, adetin 17.günündeyim.
Sen neden 3 aydır kullanıyorsun? Her kullandığın ayda yumurtlama gördün mü?
Aminnn canım inşallah bizlere de nasip olur 🤲🙏 ben 3 aydır yumurtlama günlerini değerlendiriyorum birde internetten fazla almıştım ovulasyon bu ay son zaten eyer olmazsa artık bırakacam akışına benim adet bittikten 10 gün sonra hep yumurtlama oldu 3 ayda hep şaşmadı gününü ama dediğim gbi doktora da gittim hiç bişey yok tertemizsin dedi ama neden olmuyor anlamadım . Belkide akışına bırakmak gerekiyor 😌

Aminnn canım inşallah bizlere de nasip olur 🤲🙏 ben 3 aydır yumurtlama günlerini değerlendiriyorum birde internetten fazla almıştım ovulasyon bu ay son zaten eyer olmazsa artık bırakacam akışına benim adet bittikten 10 gün sonra hep yumurtlama oldu 3 ayda hep şaşmadı gününü ama dediğim gbi doktora da gittim hiç bişey yok tertemizsin dedi ama neden olmuyor anlamadım . Belkide akışına bırakmak gerekiyor 😌
Evet en önemli etken kafayı rahat tutabilmek bence de. İlişkiden hemen sonra ayağa kalkmamak, bir kaç dakika uzanmak, yumurtlamadan önce haftada iki kez ilişkiye girmek, yumurtlama ve yumurtlamanın ertesi gününü değerlendirmek şansı arttırıyormuş. Olur inşallah en kısa zamanda, doktora da gitmişsin her şey yolunda demiş. Minnoş gelme zamanını bekliyordur :KK200:

Evet en önemli etken kafayı rahat tutabilmek bence de. İlişkiden hemen sonra ayağa kalkmamak, bir kaç dakika uzanmak, yumurtlamadan önce haftada iki kez ilişkiye girmek, yumurtlama ve yumurtlamanın ertesi gününü değerlendirmek şansı arttırıyormuş. Olur inşallah en kısa zamanda, doktora da gitmişsin her şey yolunda demiş. Minnoş gelme zamanını bekliyordur :KK200:
Söylediklerini harfiyen yaptım 3 ay düzenli olarak inşallah tez zamanda müjdeli bi haber alırım 😍🤲

benimde nisana kaldı allahın izniylee tüp yaptırmaya karar verdik ramazana denk geliyo ama ramazan gelmeden inşallah regl olurum o zaman testleri yaptırcam tedavi için zamanında aşılama oldum 2 senedir normal yolla denemeye çalıştık hep ama maalesef sonuç alamadık buay martta doktora gittiimde testler istedi tabiki hormonu prolaktik amh değerimde normal çıktı çok şükür geiryede regl iken test yapmama kaldıı sanırımm hiçbişeyimiz yokken sanırım açıklanamayan infertilite çıkıcak gibime geliyo bi çocuğumuzzz bütün kadınlar artık bu sorunu yaşamaya başladı

X