Gebeliğe Hazırlık Nisan 2021 hamile kalmak isteyenler 🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gerçekten mi 🤗🤗🤗🤗 çok teşekkür ederim canım gerçekten çok ihtiyacim var simdiden testler strese soktu beni beceremeze3m diye anlamiyorm cunki nasl oluyor diy3🤷‍♀️
Ya canım sen neden onu düşünüyorsunn.. Özelden atabilirsin bana ne zaman istersen buraya at diğer arkadaşlarda yardımcı Olur. Bu dönemde no stresss 😂🐣🌼

Ya canım sen neden onu düşünüyorsunn.. Özelden atabilirsin bana ne zaman istersen buraya at diğer arkadaşlarda yardımcı Olur. Bu dönemde no stresss 😂🐣🌼
3 bebeğimi kaybettim canım uzun süredir korunuyodm 2 yıl oldu en son bebeğime haliyle korkuyodm son 6 aydır deniyorum olmuyor 😔 üç bebeğim de de tek seferlij iliskiyle kalmıştım âdetlerim o zaman çok düzenliydii biraz da kilo aldım galibe onun için olmuyor geçen ay çok kafama taktm 10 gün de 3 kilo verdim👏👏👏

3 bebeğimi kaybettim canım uzun süredir korunuyodm 2 yıl oldu en son bebeğime haliyle korkuyodm son 6 aydır deniyorum olmuyor 😔 üç bebeğim de de tek seferlij iliskiyle kalmıştım âdetlerim o zaman çok düzenliydii biraz da kilo aldım galibe onun için olmuyor geçen ay çok kafama taktm 10 gün de 3 kilo verdim👏👏👏
Canım bence adetin düzensiz olduğu için yumurtlama günlerini kaçırıyor olabilirsin üzülme olacak inşallah

Kapıda ödeme var mı peki insagram sayfası sanırım bahsettiğiniz. Birde tanesi ne kadar
Kapıda ödeme yok sanırım. Eft yaptım whatsapp hattından sipariş ettim. 30 tane test var kutuda. Her bir test ayrıca paketlenmiş ve içinde damlatma çubuğu var. Ben kaset tipinden aldım. Çubuk tipli de var. 2 tane de gebelik testi var kutunun içinde hediyeymiş. 80 tl ödedim kargo dahil. 💙

Kapıda ödeme yok sanırım. Eft yaptım whatsapp hattından sipariş ettim. 30 tane test var kutuda. Her bir test ayrıca paketlenmiş ve içinde damlatma çubuğu var. Ben kaset tipinden aldım. Çubuk tipli de var. 2 tane de gebelik testi var kutunun içinde hediyeymiş. 80 tl ödedim kargo dahil. 💙
Anladım canım çok teşükkür ederim

Selamlar herkese :KK54:

Yaş 29 bat 3 nisan. 5 aydır deniyoruz. İmom vitamin kullanıyorum. @Egeveefeninannesi eklerseniz beni de çok sevinirim.
Bir dış gebeliğim var malesef. Doktor bir adet atlat devam dedi bu ay çalışmalara tekrar başlıyoruz. Korkmuyor değilim ama korkunun ecele faydası yok napalım :KK33:

Bu siteyide dış gebeliğimde keşfettim çok faydası oldu bana, şimdi bende burdayım. Herkese boş şans 🥰 Hep birlikte güzel haberler alalım inşallah.
Geçmiş olsun, Allah bir daha yaşatmasın .
dış gebelikte operasyon yapıldı mı tüp alınması gibi?

Geçmiş olsun, Allah bir daha yaşatmasın .
dış gebelikte operasyon yapıldı mı tüp alınması gibi?
Teşekkür ediyorum sağolun 🙏 allah kimseye yaşatmasın. Tüp alınma yapılmadı, vakum yöntemi ile alındı ve tüp yıkama yapıldı. Çok erken farkettik tedavim olabilecek en iyi şekilde oldu o yüzden 🙏

Teşekkür ediyorum sağolun 🙏 allah kimseye yaşatmasın. Tüp alınma yapılmadı, vakum yöntemi ile alındı ve tüp yıkama yapıldı. Çok erken farkettik tedavim olabilecek en iyi şekilde oldu o yüzden 🙏
Oh hamd olsun ya, buna çok sevindim.
kaç haftalıkken tespit edildi de şükür önlem alındı böyle?

Oh hamd olsun ya, buna çok sevindim.
kaç haftalıkken tespit edildi de şükür önlem alındı böyle?
Bel rahatsızlığım için gitmiştim ben sonra testler falan derken sanırım daha 2, 3 haftalık falandı. Neye niyet neye kısmet oldu benimki biraz. Ortopedist hamilesin dedi kadın doğum, kuzum değilsin dedi. Bi anda kendimi ameliyat masasında buldum ne büyük şoktu 🙄

Bel rahatsızlığım için gitmiştim ben sonra testler falan derken sanırım daha 2, 3 haftalık falandı. Neye niyet neye kısmet oldu benimki biraz. Ortopedist hamilesin dedi kadın doğum, kuzum değilsin dedi. Bi anda kendimi ameliyat masasında buldum ne büyük şoktu 🙄
Canım ya,
Unuttular di mi seni operasyonda?
Gelmiş geçmiş olsun inş.

Cidden dünürlük bi durum. "Var mi yok mu karar verin ulenn" diyesi gelir insanın:)

Canım ya,
Unuttular di mi seni operasyonda?
Gelmiş geçmiş olsun inş.

Cidden dünürlük bi durum. "Var mi yok mu karar verin ulenn" diyesi gelir insanın:)
Yok operasyonda unutmadılar da kese yok değerin biri yüksek biri düşük olunca biraz karıştı ortalık😊 bhcg takibi yaptık iki gün düzensiz artış olunca karar verdi kadın doğum doktorum dış gebelik olduğuna. Allah düşmanıma vermesin, üzüntüsü, stresi, acısı herşeyi ayrı bir olay. Velhasıl ağzım yanmamış gibi tekrar başlayacağız denemeye ama doktor bekleme süresi vermedi herkes bekle biraz diyor orada kafam karışık. Artık kısmet :KK31:

X