Nişan attım

hestia25

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2021
1
1
27
Merhaba kızlar ben yaklaşık 6 7 ay önce nişan attım çok sebebi var aslında uzunda bi ilişkimiz vardı. Çocuk zaten burda değildi işi gereği şehir dışındaydı uzak mesafe ilişkisiydi ama ailesi benim sehrimdeydi nişan alışverişi yüzükleri bile kendim seçtim birlikte seçmek isterdim ama yanımda değildi neyse en ufak tartışma da ailene söyle bitsin gelip eşyaları alalım atalım nisanı falan derdi hep bende söylemezdim 1 sene nişanlı kaldık annesi hep beni arardı istiyor musun istemiyor musun sen oğlumu üzüyorsun annesi cok ataerkil bi kadındı ben hep erkeklerin tarafındayım derdi oğlunun yaptıklarından haberi yoktu ben söylemezdim sessiz bi yapım var çünkü. Bi gün şifremi istedi verdim bi uygulama bulmuş silmiş olduğun mesajları bile geri getirebiliyor benden habersiz verilerimi indirmiş yanımda baktı sildiğim mesajlara bir şey bulamadı bende bana güvenmiyorsan bitsin dedim ve nişanı attım iyi mi yaptım sizce

İyi yapmışsın, zaten tek başına sürdürüyomuşsun ilişkiyi

Keşke ayrılmasaydın diyen biri olacağını sanmıyorum şu platformda, zira aklın yolu bir.
Şükür namazı filan kıl, Allah kurtarmış çünkü.

Sürekli kendi ayrılmakla tehdit ediyormuş ya sen ayrılınca bi içim rahatladı valla

Yaptığınız şey beni mutlu etti açıkçası elinizden geleni yapmışsınız haddini daha fazla aşınca bırakmışsınız toksik bir ilişki nereye kadar giderdi ki evlenip boşanmanız daha kötü olurdu hep böyle kendiniz için güçlü olmanız dileğiyle

Bence iyi yapmışsın. Hiç aklına takılmasın elinden gelenin fazlasını yapmışsın. İçinde şüphe kalmaz en azından çabalamadım mı diye. Bir ilişkide ne kadar sevsende tek taraf çabalıyorsa bu zulüm oluyor.

6- 7 ay önceki olayı neden şimdi yazıyorsunuz ? Özlediniz sanırım ama özlemeyin iyi yapmışsınız önünüze bakın 👌

X