Nisan Ayı Bereketli Gelsin Bu Ay Göbişlerimiz Bebişle Dolsun Diye Umut Edenler....

6sında adet olacaktım kan testi ile hcg degerim 262 cıktı hamileyim fakat adet olacakmışım gibi küçük sancılar oluyor bunu yasayan var mı pazar tekrar hcg ye bakmamız lazım dedi doktor

canım hcg baya yuksek cıkmıs.yuksek ıhtımalle hamılesın :) hamılelıkbaslangıcı 10la baslıyo kanda senın kı 262 cıkmıs :KK70:

tebrık ederım canım Allahım sag salım kucagına almayı da nasıp eder ınsallah

canım hcg baya yuksek cıkmıs.yuksek ıhtımalle hamılesın :) hamılelıkbaslangıcı 10la baslıyo kanda senın kı 262 cıkmıs :KK70:

tebrık ederım canım Allahım sag salım kucagına almayı da nasıp eder ınsallah

Cok tsk ederim canim evet hamleyim cok sukur dun de 532 cikti beta hcg .10 15 gun sonra tekrar gel dedi doktor bakalım :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar cok sukur hamileyimmmm :)) adetim 10 gun geciktiginde kan testi negatif cikmisti. Dun yani gecikmemin 20. Gununde idrar testi yaptim pozitifi gordum hemen hastaneye kostum. Doktor muayenede kese goremedi gec dollenme diye daha yeni dedi kan testi yap bakalim dedi. Kan testi yaptim degerim 478. Daha cok yeni hamilesin 2 haftalik dediler. Kese ancak 4. Haftada gorulebilirmis.. dua edin kizlarr cok heyecanliyimm. Rabbim 9 aydan sonra nasip etti insaallah hersey yolunda guzel gider :) butun isteyenlere Rabbim nasip etsin. Hic umutsuzluga kapilmayn. Rabbim en ummadik anda veriyo mutlulugu :)

Kizlar cok sukur hamileyimmmm :)) adetim 10 gun geciktiginde kan testi negatif cikmisti. Dun yani gecikmemin 20. Gununde idrar testi yaptim pozitifi gordum hemen hastaneye kostum. Doktor muayenede kese goremedi gec dollenme diye daha yeni dedi kan testi yap bakalim dedi. Kan testi yaptim degerim 478. Daha cok yeni hamilesin 2 haftalik dediler. Kese ancak 4. Haftada gorulebilirmis.. dua edin kizlarr cok heyecanliyimm. Rabbim 9 aydan sonra nasip etti insaallah hersey yolunda guzel gider :) butun isteyenlere Rabbim nasip etsin. Hic umutsuzluga kapilmayn. Rabbim en ummadik anda veriyo mutlulugu :)

tebrikler canım. Rabbim tamamına erdirsin. hayırlısıyla kucağına da alırsın inşallah. darısı bizim başımıza olsun :)

Bende haftaya perşembe kalp atışını duyucam inşallah günler geçmiyo :))
nİSAN ayı bereketli geldi bize uğurlu şanslı geldi çok şükür ki

umutlarım öbür aya kaldı. kaç ay bitirmedimki senın ıcın. içim yana yana sokakta dolasmak varya sende hıssedıyosun dımı bebegım bı damla yas akınca gozumden hemen kimseye belli etmemeye çalışıp yüzümü kapamaya kalkıyor ellerim ard ardında dualar okuyor dilim... içim yansada inadına gülen şu çimen yeşili gözlerim daha sen gelmeden babanın en cok bende benzemesini istedigi aglamaktan solan gözlerim kan aglıyor bilirsin.... bebegım bu ayda mı gelmıceksın oysa ruyalarımda ne guzel gülüyorsun bana işime geldigi gibi yoruyorum ruyalarımı sana bunada karısamazlar ya.. beklemekten usanmam asla sen annene bakma sen benım hıc bıtmeyecek hasretımsın. hem sen şimdi yanımda olsanda öpmekten bitirebilirdim seni:) belki birazdaha gelmemen en iyisi...

Nisan ayi cidden bereketli geldi. Bende hamileyim insallah. 7 ay ugrastim. Allah cok aratmadi binlerce sukurler olsun. Darisi olmayanlara versin Allah

Konu bayağı eski ama maşallah çoğunluk hamile kalmış nisanda.inşallah isteyen herkes bebeğine kavuşur.

X