Nişan Kuaför Sorunsalı

Herkese çok teşekkürler. Gelenleri karşılayıp öyle çıkayım o zaman ben. Aileler birbirini hiç tanımıyor ve inanılmaz farklı yapıları var o yüzden gerildim ortamda olmayacağım için biraz ama yapacak bir şey yok sanırım.
Farklı yapıları mı var eyvah!!

Merhaba,

Bu ay sonunda söz ve nişanım aynı anda evde gerçekleşecek. Yaklaşık 20 kişilik bir organizasyon planlıyoruz. Erkek arkadaşımın ailesi, yaklaşık 10 saatlik bir mesafeden gelecek ve sabah erken saatlerde burada olabilirler. Organizasyonu ise saat 13:00 gibi başlatmayı düşünüyoruz. Benim kuaföre ne zaman gitmem gerekir? Sabah erkenden kuaföre gidip, erkek arkadaşımın ailesini hazır saç makyajla mı karşılamalıyım? Yoksa onları karşılayıp, onlar ailemle kahvaltı yaparken kuaför işini halletsem daha mı mantıklı olur? Kuaför yaklaşık 3 saat gibi bir süre verdi ama benim kafam aşırı karıştı.

Şimdiden çok teşekkürler.
Siz 10 gibi kuaförde olun aileniz ilgilenir misafirlerle. Aksilik olur saci makyaji begenmezsiniz falan gec kalmayin o yüzden

Sade bir elbise ve toplu bir saçla karşılayın, aile bireylerinizi tanıştırın. Onlar biraz rahatlayıp kaynaşınca 10 gibi de kuaföre gidersiniz.
Sonucta 1 gibi daha hazırlıklar baslayacak, birde evde olacak çok rahat yetişirsin. Hayırlı olsun

Keşke imkan olsaymış da önceden bi tanışma gerçekleşseymiş. Siz kuafördeyken birbirini hiç tanımayan ama birkaç saat sonra dünür olacak olan insanların bir arada bulunması sizin için de onlar için de gerginlik sebebi :)

Sabah güzelce karşılayıp aileleri tanıştırıp gitmeniz daha mantıklı şu durumda.

Keşke imkan olsaymış da önceden bi tanışma gerçekleşseymiş. Siz kuafördeyken birbirini hiç tanımayan ama birkaç saat sonra dünür olacak olan insanların bir arada bulunması sizin için de onlar için de gerginlik sebebi :)

Sabah güzelce karşılayıp aileleri tanıştırıp gitmeniz daha mantıklı şu durumda.

Mesafe çok uzun, pandemi çok yoğun diye bir araya gelemediler maalesef. Nişanı da bir senedir erteliyoruz ortalık durulmadı diye ama artık durulacak gibi de değil muhtemelen yine en yoğun döneme denk geldik. Tanıştırıp gideceğim, sonra da erkek arkadaşımı kaosun ortasına bırakacağım :) birazcık da o gerilsin artık.

Merhaba,

Bu ay sonunda söz ve nişanım aynı anda evde gerçekleşecek. Yaklaşık 20 kişilik bir organizasyon planlıyoruz. Erkek arkadaşımın ailesi, yaklaşık 10 saatlik bir mesafeden gelecek ve sabah erken saatlerde burada olabilirler. Organizasyonu ise saat 13:00 gibi başlatmayı düşünüyoruz. Benim kuaföre ne zaman gitmem gerekir? Sabah erkenden kuaföre gidip, erkek arkadaşımın ailesini hazır saç makyajla mı karşılamalıyım? Yoksa onları karşılayıp, onlar ailemle kahvaltı yaparken kuaför işini halletsem daha mı mantıklı olur? Kuaför yaklaşık 3 saat gibi bir süre verdi ama benim kafam aşırı karıştı.

Şimdiden çok teşekkürler.
Bence aynı gun gelmesınler .Kuafor en onemlı işlerden bırı bence .

Ben onlarda kalsın dedim mi? Apart tutsalardı kendileri, tuhafsınız sanki kızın evde kalsın dedim
Kızın evi müsaitse orda kalabilirler değillerse ki muhtemelen değillerdir, nezaketen ev sahibi olan tarafın bunu teklif etmesi gerekir ,otel konaklaması olarak.Nezaket bunu gerektirir ki konu sahibi ve ailesi de ayni şeyi yapmış, karşı tarafta muhtemelen sıkıntı olmamak için yolda uyuklamayi tercih etmiş.Hayirli uğurlu olsun inşallah ,aklın yolu bir.Daha.ortada fol yok yumurta yokken erkek tarafı kinine girenleri anlamak zor:işsiz:

o yorgunlukla söze ve nişana mı katılacaklar pesss.1 gün önceden gelmeleri ve sizin onlara yatacak yer ve yemek temin etmeniz lazımdı.aynısını erkek ailesi yapsa burada yerden yere vurulurlardı
Katılıyorum ceycey. Ablamın nişanı ve kınasında biz otel ayarlamıştık 5-6 saatlik yoldan geliyorlar diye. Onlar da düğünden 1 gün öncesi için bizlere otel ayarlamışlardı. Dinlenip gitmiştik iki taraf için de güzel olmuştu 😊

Konu sahibi teklif etmiş sanırım ama kabul edilmemiş. Üzerine düşeni yapmışsın konu sahibi o zaman, boş ver 😊

Katılıyorum ceycey. Ablamın nişanı ve kınasında biz otel ayarlamıştık 5-6 saatlik yoldan geliyorlar diye. Onlar da düğünden 1 gün öncesi için bizlere otel ayarlamışlardı. Dinlenip gitmiştik iki taraf için de güzel olmuştu 😊

Konu sahibi teklif etmiş sanırım ama kabul edilmemiş. Üzerine düşeni yapmışsın konu sahibi o zaman, boş ver 😊
evet kendileri istememişler.oysa gözler şiş şiş saçlar bakımsız terlenmiş yorgun bir şekilde 10 saat yol gelmişken nasıl düğün nişana katılacaklar anlamadım.tatile giderken bile sabaha karşı yola çıkıyoruz öğlen otele geldiğimizde korkunç görünüyoruz .ertesi gün anca kendimize geliyoruz.araba kullanmasan da aynısı oluyor

kızlar kızın sorduğu soru bellı , aynı gun gelınmesın kalınsın kalınmasın şöyle böyle fıkırlerı versenız ne olur. bıze onu sormuyor kız. kızın ımkanları verılen kararlar bellı, bu ne darlamasyon gerçekten gelın daha suan darlandırılmaya başlandı . yoldan gelen duşunsun. sal kızım nışanlının ustune gorevı. gıt kuaforune ıstedıgın gıbı senın saçından makyajından moralınden onemlı degıl valla soz gunun bı aksılık çıkmasın boşver gelınsın sen. gerekırse kaprıs bıle yapabılır arkadaslar gelınler. sız yapmadıysanız bılemem ben yaptım. 🤣

kızlar kızın sorduğu soru bellı , aynı gun gelınmesın kalınsın kalınmasın şöyle böyle fıkırlerı versenız ne olur. bıze onu sormuyor kız. kızın ımkanları verılen kararlar bellı, bu ne darlamasyon gerçekten gelın daha suan darlandırılmaya başlandı . yoldan gelen duşunsun. sal kızım nışanlının ustune gorevı. gıt kuaforune ıstedıgın gıbı senın saçından makyajından moralınden onemlı degıl valla soz gunun bı aksılık çıkmasın boşver gelınsın sen. gerekırse kaprıs bıle yapabılır arkadaslar gelınler. sız yapmadıysanız bılemem ben yaptım. 🤣

Yürü bee diye bağırasım geldi vallahi.

X