Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Canımlar ben elendim 🥲 halbuki kadir gecesinde çok fazla dua etmiştim çok inanmıştım demek bu ay nasip değilmiş Allah im hayırlı zaman da nasip eder inşallah bana da sizlere de 🙏 yeni sat-bat tarihi buraya mı ekleyeyim mi devam mı
Ekleyin güncelleyelim

Onu ben yapmadım bu ay ben de düşünüyorum. Onu da denemedim demeyeyim. Allah tan umut kesilmez. Sabırla bekliyoruz. Bu ay Meryem Ana otunu da deniycem.geçen ay aldım ama kullanamadim. Bu ay kullancam belki faydası olur . Sen kullandın mı
Kullandım canım onu yumurtlama zamanı öncesi 3 gün içiyorsun eşin ve sen ama pek bir faydası olmadı bende sen dene bakım inşallah faydası olur

Yarın bat günüm… keşke mutlu haberi alsam ama ne yazık ki kasık ve bel ağrılarım başladı.. bu ay da olmadı sanırım.. ne diyelim nasip en kısa zamanda biz de hayırlı haberi alalım. Mutlu haberi alanlar bizlere de dua edin olur mu❤,duanız kabul olur derler

4 gün boyunca nasıl pik olarak kalıyor test normal mi acaba ?

Benim testim de bugün pik oldu. Yumurtlama belirtisi mi bilmiyorum ama dün midem bulandı sürekli WC gidiyorum şişkinlik var alt karında ve bugün inanılmaz baş ağrısı çektim
Ben 4 gün boyunca pik olarak yorumlamadım 2 gün boyunca pik oldu o iki gunu degerlendirdimertesi gün silik çıktı çatladığını varsayarak yine değerlendirdim genelde benimde pik gunlerimde belirtilerim bulantı ve baş ağrısı ile birlikte eklem ağrısı oldu

1.5 yıllık evliyim, 5-6 aydır korunmuyoruz bebek istiyoruz, beni de gruba alabilir misiniz acaba ?
SAT : 27 MART
BAT : 26 NİSAN

1.5 yıllık evliyim, 5-6 aydır korunmuyoruz bebek istiyoruz. Bu ay sağ kasığım çok ağrıyor 2 gündür, normalde de ağrım olur gerçi de dün akşam ovulasyon testi yaptım öylesine, ikinci çizgi bayağı belirgin çıktı neden olduğunu anlamadım, ovülasyon testiyle gebelik öğrenenler varmış sabah test yaptım ama erken gebelik testi değildi normaldi, negatif çıktı. İnşallah reglim gecikir de bu ay pozitifi görürüz.

Bat bugün ama adet olmadım kızlaar sadece sağ kasığımda batma ve göğüslerimde hafif şişlik var ama yumurtlamam normalde 8-9-10 nisan bekleniyordu 13 nisanda pik oldu 14 nisan gece çatladı acaba reglim gecikecek olabilir mii yoksa hamilelik varsa ondan dolayı mı olmadım aklım karıştıı 🥹

Canimlar durum güncellemesi yapıyorum regl günlerimiz aynı sayılır analiz yapalım 😂
Bende bel ve kasık ağrısı devam akıntım oluyor bide sabah göğüs uclarim acıdı şuan yok durum bu 😂 bahari bekliyorum bahari bekliyorum 2kediannesi 2kediannesi
bu ay regl olmadan önce 2-3 gün gögüslerimde agrı ve acı cok oldu normalde cok az hassasiyetten başka bişiy olmazdı değilime uğruyor hormonlar belkide insallah sizinki hamişliktir 🤲🏻

Canimlar durum güncellemesi yapıyorum regl günlerimiz aynı sayılır analiz yapalım 😂
Bende bel ve kasık ağrısı devam akıntım oluyor bide sabah göğüs uclarim acıdı şuan yok durum bu 😂 bahari bekliyorum bahari bekliyorum 2kediannesi 2kediannesi
Ben iki gün önce de test atmıştım silinti bu sabahta yaptım yine silik çıktı 😣
IMG_2713.jpeg

😂 bende gögüs ağrısı felan sıfır sadece uzanırken öksürürken minik kasık ağrılarım var özellikle sol kasık sabahları idrara sıkışıkken idtarırım yaparken birşey düşecek gibi oluyor😬 ovü testi bu sabah tekrarladım dünküyle aynı çıktı ben her ihtimale karşı değerlendirdim dün beyaz kremsi bir akıntı oldu onun dışında başka belirti yok kuzum zaten bunlarda belirti sayılmaz gibi geliyor ☺️

X