Nişan Nişanı atmıştık ya, biz şimdi barıştık kızlar :D

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

ya hayır böyle düşünme lütfen ben kötü niyetle söylemedim çünkü zten olanıda elime yüzüme bulaştırdım :S

Canım başından beri takip ediyorum yaşadıklarını..Son durum nedir?umarım mutsuz değilsindir..

Ayyy çok sevindim buna tatlım:)) Şimdi önünüzde evlenip boşanmak kalmış.

Yıllar sonra yazıyorum sonuç ne oldu
Selam canım sonuç çok mutlu bir evliliğim var bir oğlum ve bir kızım var çok şükür Rabbime Allah yüzünü kara çıkarmadı eşimle çok mutluyuz ailesiyle çok fazla görüşmüyorum Sıkı fıkı değiliz açıkçası mesafeli şekilde görüşüyoruz diyelim mutluyum yani Çok şükür

Ayyy çok sevindim buna tatlım:)) Şimdi önünüzde evlenip boşanmak kalmış.
Canım senin gibi söyleyenler şu an eşimi yüzüme yüzüne bakamıyorlar merak etme çok mutluyuz çok şükür İki tane de evladımız var Allah'a çok şükür sizin gibiler de ancak ya arkadan konuşur ya da arkasından böyle Yazar işte

Kaç ay ayrı kaldınız erkek nişanı attı bir ay 10 gün oldu
Yok ya 1 ay 10 gün sonra değil nereden çıktı 1 ay 10 gün bir yıla yakın ayrı kaldık O süre zarfında babam telefonumu elimden almıştı onunla görüşmemi istemediği için ama ben zaten kafamda bitirmiştim nişan atarken söylediği kelimelerden dolayı ben kendisini o zaman kullandığımız tüm sosyal medya hesaplarımdan da Engellemiştim zaten telefonumdan da engellemiştim daha sonra kendisi bana ulaşabilir Tabii ki başka numara vardı Şu an mutluyuz ama iki tane de çocuğum var Çok çok mutluyuz hem de Allah'ım herkese Bizimki gibi güzel bir yuvanı nasip etsin kalpten diliyorum Bunu

Ailesi istemiyorsa zor mutlu olursun.Hem tam ne olmuş bitmiş yok ailelerin birbirine saygısı kalmamış.Biraz acı konusucam daha fazla üzülmeden ikinizde ayrılın.Telefon numaranı engelle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…