Nişanlımın telefonunda abisi ve yengesinin fotoğrafları?

Amaa telefonunda ne geziyo o fotoğraflar o zaman ki?:olamaz:Sorduğumda bi ara telefonunu abisinin kullandığını eski zamanlardan kaldığını zaten o klasöre pek girmediğini filan söyledi. Abim de atmış olabilir diyor. Ne düşünmeliyim bilmiyorum.
Hmmm çok şüpheli bir durum. Ne alaka yani, eskiden kaldıysa da sil o zaman. Ne diye hala telefonunda duruyor? Bir de açık saçık, samimi pozlar. Abisi ve yengesinin bu fotoğraflarına bakıp 31 çekiyor muhtemelen.

İstediğiniz cevap bu mu ahsjjsjsj

Yengesine hallenmicek kadar güveniyorsam kıskanmam bunu abisinin karısına yan gözle bakacak kadar ş.. fi bozuk olanların nişanlısı düşünür ancak.😉
Burada konu hallenmek değil, biz ve ailelerimize göre o tarz fotoğrafların henüz bekar bir erkeğin telefonda olmasi ahlaksızlıktır. Akrabalık ilişkileri bunu bağlamaz.

Kameradan çekilen fotoğraflar değil, ayrıca tabiki giyimi beni ilgilendirmez ama açık saçık fotoğrafları benim nişanlımın telefonunda olamaz sorun burada :)
O zaman kadın hakkında atıp tutacağınıza nişanlınızla konuşun çünkü konunun muhattabı o .
Ayrıca sizinki sadece kıskançlık değil. Bize burda “genişler, zaten nişanlımla da aynı yaştalar “ diyerek aralarında bişey olma ihtimali var dedirtmek istiyorsunuz. O yüzden en iyisi hayatı hem size hem de kadına zehir etmeden ayrılın !

Haha size ne bu durumdan ben rahatsız oluyorum ve çoğu kişinin rahatsız olacağı bir durum sizin de nisanlinizin telefonunda yengesinin açık fotoğraflari olsa kiskanirsiniz kiskanmazsaniz da ben sizin sevginize sevgi demem:) biz geniş insanlar değiliz:)
Yani gerçekten abisinin karisinin açık fotolarına yan gozle baktığını, memelerine falan zoom girdiğini, fotoğrafa bakıp istahlandigini hatta fantezilerinde onla beraber olduğunu düşünüyorsanız (ki başka açıklaması olamaz kiskanmanin) bu aşk mı, sevgi mi?
İnsan bunu yakistirdigi birinin nasıl koluna girer? Asıl genişlik, asıl gavatlik bu bence.

İşte olmamalı bana göre 🤗
Aynennnnn. Mesela bi yerdeyiz fotograf cekilicez. Gelin hanim kizmasin djye ben kardesimin teleofnundan fotograf cekilemicem Kocişinin prensesi seniiii 🤗 sen boyle buldumcuk gibi şımarmaya devam et. 3 gun geçer nazın. Sonra burda konunu goruruz "eşim ailesi icin beni üzüyor, onlardan taraf oluyor" diye

Haha size ne bu durumdan ben rahatsız oluyorum ve çoğu kişinin rahatsız olacağı bir durum sizin de nisanlinizin telefonunda yengesinin açık fotoğraflari olsa kiskanirsiniz kiskanmazsaniz da ben sizin sevginize sevgi demem:) biz geniş insanlar değiliz:)
Geçen hafta tatildeydik 10 kişi
En güzel foto eşimin telefon çekiyor bol bol foto çekildik malum tatil ortamı bikiniler çatallar vay ben ölemmm 😂😂

Ay ne alaka ya
Nesin peki geniş değil de
Sanane ki kocası var o karışmıyorsa sanane

Ha sen seviyorsun bumu sevgi başkasının çatalı görünmesin yoksa sevmem seni
Küstüm

Gisganiyommmm ben 🤣🤣

Çünkü seviyorummm asigimmmm uleynnnnn:mad:

Kapatın catallari:duduk:

Hahaha🤣🤣🤣👍👍👍👍

Ben ona muhatap olmam zaten ona ne oluyor geniş insanlarla hep aramda mesafe olur😇
Geniş derken? Hem hadsiz hem terbiyesiz hem fesat buldum. İnsanlar ne giyeceklerini size mi soracak? Nişanlının kadının bacağını çatalını düşünüp hâllendiğini düşünüyorsun gayet, muhtemelen de mastürbasyon malzemesi yapmıştır, yengeye kabaracağına nişanlını değiştir. O da kadının giyiminden değil, sizin çarpık ve iğrenç zihniyetinizden. Hiç mi çatal bacak görmediniz? Aklı ve kalbi sizinle olan adamın diğer kadınların hiçbir yeriyle işi olmaz. Benim de telefonumda eniştemin kuzenlerimin mayolu pozları var denizde çektik, ailecek gittik. Ahlâksızlık mı şimdi bu?

Hmmm çok şüpheli bir durum. Ne alaka yani, eskiden kaldıysa da sil o zaman. Ne diye hala telefonunda duruyor? Bir de açık saçık, samimi pozlar. Abisi ve yengesinin bu fotoğraflarına bakıp 31 çekiyor muhtemelen.

İstediğiniz cevap bu mu ahsjjsjsj
Nişanlım bu konuda bu kadar hassasken benle fotoğrafını asla bir yere koymazken telefonda o fotoğrafların durması tuhafıma gitti sorun bu 😂 hallencek biri olsa öyle biriyle isim olmazdi😊

Yengesinin abisiyle olan fotoğraflarına bakıp nefsinin kabaracagini düşündüğünüz biriyle ilişkiye devam etmemeniz gerekir. Ayrıca insanları geniş, dar vs diye nitelendirmek de çok acınası bir zihniyet ürünü. Laflarınızın nereye vardığını düşünmeden ileri geri yazıyorsunuz. Nişanlısınız ileride nikah olursa akrabanız olacak bu insanlar. Ne demek geniş falan. Abisi pis zihniyetli biri değil ve kardeşiyle karısına güveniyor belli ki. Fotoğraflar da bir şekilde paylaşılıp kalmış. Bunu bu şekilde gündeme getirip kavga çıkarmak da ne bileyim. Hadi kadının tek fotoğrafı olsa yine bir derece.

Ay ne alaka ya
Nesin peki geniş değil de
Sanane ki kocası var o karışmıyorsa sanane

Ha sen seviyorsun bumu sevgi başkasının çatalı görünmesin yoksa sevmem seni
Küstüm

Gisganiyommmm ben 🤣🤣

Çünkü seviyorummm asigimmmm uleynnnnn:mad:

Kapatın catallari:duduk:

Hahaha🤣🤣🤣👍👍👍👍
Bir de sevgilisi konu sahibine açık giyinme diyormuş ya da o şekilde fotosunu telde saklamıyormuş ya o da büyük sevgi göstergesi olabilir konu sahibine göre😀
Keşke kendi kendilerine sıksalar sadece de millete bulaşıp tişörtüne kadar konuşmasalar

Yengesinin abisiyle olan fotoğraflarına bakıp nefsinin kabaracagini düşündüğünüz biriyle ilişkiye devam etmemeniz gerekir. Ayrıca insanları geniş, dar vs diye nitelendirmek de çok acınası bir zihniyet ürünü. Laflarınızın nereye vardığını düşünmeden ileri geri yazıyorsunuz. Nişanlısınız ileride nikah olursa akrabanız olacak bu insanlar. Ne demek geniş falan. Abisi pis zihniyetli biri değil ve kardeşiyle karısına güveniyor belli ki. Fotoğraflar da bir şekilde paylaşılıp kalmış. Bunu bu şekilde gündeme getirip kavga çıkarmak da ne bileyim. Hadi kadının tek fotoğrafı olsa yine bir derece.
Nisanlimin abisi ve yengesi hakkında bilginiz yok onları tanimiyorsunuz. Olsaydi belkide dediklerimin hafif kaldığını düşünebilirdiniz size öyle soyleyeyim ben

X